1 zł
2 600 000 zł

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA z CHIMERĄ, 1961

olej na płótnie, 90 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie
"WIESŁAW BOROWSKI",
tamże tytuł i rok powstania.
Z pracowni artysty.

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

ZIMA W CZERNICU, 1987

olej na płótnie, 34 x 45 cm,
sygnowany na odwrocie: "WIESŁAW T.BOROWSKI", także tytuł obrazu i rok.
Z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

KOMPOZYCJA, l. 80-te

olej na płycie, 65 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie "WIESŁAW BOROWSKI".

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA z KIELISZKIEM, 1961

olej na płótnie, 70 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie "WIESŁAW BOROWSKI", tamże tytuł i rok powstania.
Z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA z CHIMERĄ, 1961

olej na płótnie, 90 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie
"WIESŁAW BOROWSKI",
tamże tytuł i rok powstania.
Z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

Chałupy I, 1962 r.

olej, płótno, 60 x 81 cm
napis na odwrocie: WIESŁAW BOROWSKI/"CHAŁUPY"I 1962

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

Chałupy I, 1962 r.

olej, płótno, 60 × 81 cm
na odwrocie napis: WIESŁAW BOROWSKI/"CHAŁUPY"I 1962

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

Martwa natura z bukietem, 1959 r.

olej, płótno, 46 × 61 cm
na odwrocie napis: WIESŁAW T.BOROWSKI/"MARTWA NATURA/ Z BUKIETEM" 1959

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

PODWÓRKO, 1968

olej na płótnie, 65 x 80,5 cm, na odwrocie, na płótnie - autorskie: imię, nazwisko, tytuł pracy i rok
Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

PRZYSTANEK, 1965

olej na płótnie, 60 x 81 cm, na odwrocie, na płótnie: "Wiesław Borowski /Przystanek 1965"
Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

INOWŁÓDZ - DACHY, 1962

olej na płótnie, 64,5 x 81 cm,
na odwrocie: "Wiesław Borowski Inowłódz- Dachy 1962" i fragmenty kartki wystawowej
Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

KWIATY, 1961

olej na płótnie, 54,5 x 46 cm,
na odwrocie "Wiesław Borowski /Kwiaty 1961"
Z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

KWIATY, 1961

Z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

PRZYSTANEK, 1965

Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

INOWŁÓDZ - DACHY, 1962

olej na płótnie,
64,5 x 81 cm,
na odwrocie: "Wiesław Borowski Inowłódz- Dachy 1962" i fragmenty kartki wystawowej. Pochodzi z pracowni artysty.
Studiował na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP (1955-1961) u E. Arcta i J. Cybisa.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

PODWÓRKO, 1968

olej na płótnie, 65 x 80, 5 cm,
na odwrocie, na płótnie - autorskie: imię, nazwisko, tytuł pracy i rok.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

PRZYSTANEK, 1965

olej na płótnie, 60 x 81 cm, na odwrocie, na płótnie: "Wiesław Borowski", "Przystanek", "1965"
Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

KWIATY, 1961

na odwrocie "Wiesław Borowski", "Kwiaty 1961"
Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

INOWŁÓDZ - DACHY, 1962

Pochodzi z pracowni artysty

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA SZARA, 1962

olej na płótnie, 65,5 x 81 cm, na odwrocie "Wiesław Borowski Martwa natura szara 1962"
Pochodzi z pracowni artysty.
Wystawiany i reprodukowany: pośmiertna, monograficzna wystawa Artysty w Galerii ZPAP w Warszawie VII - VIII 2000, w katalogu reprodukcja nr 15.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA Z BUTELKĄ I, 1959

olej na płótnie, 73 x 92 cm, na odwrocie imię, nazwisko, tytuł pracy i data
Pochodzi z pracowni artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA Z JABŁKAMI, 1964

olej na płótnie, 51 x 80 cm,
na odwrocie, na płótnie, napisy autorskie

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA Z CYTRYNAMI II, 1961

olej na płótnie, 65 x 81 cm,
Pochodzi od rodziny artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

IKAR I, 1978

technika własna na płycie, 103,2 x 81 cm,
na plecach odręczne napisy częściowo zamazane, m.in. autorski napis "Wiesław Borowski / 1978 /" oraz inną ręką "IKAR I"

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

IKAR II, 1981

technika własna na płycie, 97 x 97 cm,
na plecach odręcznie "WIESŁAW T. BOROWSKI / "IKAR II" 1981" oraz "Autorstwo mojego Męża potwierdzam / B Borowska"

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA Z BUKIETEM, 1959

olej na płótnie, 46 x 61 cm, na odwrocie napis na płótnie: WIESŁAW T. BOROWSKI/"MARTWA NATURA/Z BUKIETEM" 1959

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

IKAR II, 1981

technika własna na płycie,
100 x 100 cm,
na odwrocie dane o obrazie

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA SZARA, 1962

olej na płótnie, 65 x 81 cm,
na odwrocie dane o obrazie

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

Martwa natura z butelkĄ I, 1959 r.

olej na płótnie, 73 x 92 cm
Pochodzi od rodziny artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

olej na płótnie, 51 x 80 cm, na odwrocie dane o obrazie

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA SZARA, 1962

olej na płótnie, 81 x 65 cm, na odwrocie dane o obrazie

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

olej na płótnie, 65 x 81 cm,
nie sygnowany
Pochodzi od rodziny artysty.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

"MIASTECZKO", 1962

olej na płótnie, 66,5 x 74 cm sygnowany l.d.: "WB", na odwrocie napisy informacyjne.

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA Z BUTELKĄ II, 1960

olej na płótnie, 65 x 81 cm reprodukowany na okładce katalogu wystawy monograficznej w ZPAP, Warszawa 2000

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

MARTWA NATURA Z CZAJNIKIEM I

olej na płótnie, 65 x 91,5 cm
sygnowany na odwrocie: "Wiesław Borowski. Martwa natura z czajnikiem I"

BOROWSKI Wiesław (1935-1989)

Martwa natura z niebieskim dzbankiem, 1960

olej na płótnie, 64 x 75 cm
na odwrocie informacje o obrazie

liczba obiektów: 36