1 zł
2 600 000 zł

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z kościółkiem i taśmami, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mlącki 2018 | ,Deska z kościółkiem | i taśmami" | 150 x 100' oraz wskazówka montażowa

cena wywoławcza: Wykup abonament

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2004

technika mieszana / płyta korkowa
60 × 90 cm
70,5 × 100,5 cm (w oprawie)
p.d. okrągła pieczęć z napisem: DARIUSZ MLĄCKI
WARSZAWA

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z okienkiem, 2017

olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: góra Mlącki 2017 / "Deska z okienkiem / "150 x 100 cm / olej
na płótnie oraz fragment z napisem autorskim: Mlącki / 2017 (długopisem niebieskim).

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Pudełko z czerwoną tasiemką, 2009

olej płótno, 30x40cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2019

technika mieszana, korek, taśma, papier, 20x30 cm kompozycja, 30x40 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Mlącki 2019

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu ‘Darek Mlącki 2016 | 100 x 150 | Koperta”’

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeczki z cyklu Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących, 1992

akryl, drewniane kostki, 3x (8x8x4) cm
sygn. na odwrocie: Mlącki “Świeca” 1992 8x8x4 akryl z cyklu “Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących”

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Kompozycja z filiżanką i czajnikiem

olej/płyta, 14,5 x 14,5 cm (wymiary dotyczą każdej z części)
obie cześci sygnowane p.d.: 'mlącki'
obie części sygnowane p.d.: 'mlącki'

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

KOPERTA Z CYKLU: NIEWYMUSZONY POMIAR SUBTELNOŚCI, 2017 r.

akryl, olej/pleksi, 15 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: Koperta | Mlącki | 2017

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, z cyklu: Niewymuszony pomiar subtelności, 2017

olej, akryl, taśmy, pleksi; 15 x 30 cm;
na odwrocie opis autorski: Mlącki 2017
"Cykl: Niewymuszony pomiar subtelności" Mlącki 2017 / "Koperta" / 15 x 30 / akryl, taśmy, pleksi.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta

akryl, pleksi
30 x 40 cm

sygnowana

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności, 2017

akryl, olej, pleksi, szkło, 15.00 x 30.00 cm kompozycja, 35.00 x 50.00 x 3.50 cm w oprawie
opisany na odwrocie: D. Mlącki "Koperty" 2017 z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności 15x30 cm akryl, olej, pleksi (warstwy) Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta ze starych taśm, 2017

technika mieszana, taśma, pleksi, oprawa szklana, 15x30 cm kompozycja, 35x50 cm w oprawie
opisany na odwrocie: pleksi taśmy Mlącki 2017 "Koperta ze starych taśm"

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z kartką papieru, 2016

akryl, olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mlącki / "Deska z kartką" 2016 / TOP.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeczki, 2015

akryl, korek, papier, 23x33 cm w świetle passe-partout, 43x53 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeczki, 2015

akryl, korek, papier,
23x33 cm w świetle passe-partout,
43x53 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Czapka

technika własna, akryl/korek, 60 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'Mlącki'
opisany na odwrociu: 'Mlącki | Dariusz | 1999 "Czapka" | technika własna | 60 x 30 cm'

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z kościółkiem z czerwonym dachem, 2016

olej, akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta

olej, płótno; 100 x 140;
na odwrocie na płótnie napis: mlącki | 2013 | koperta

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Deska z kościółkiem, 2016

akryl, płótno, 70x90 cm
sygn. p.d.: Mlącki 2016, opisany na odwrocie: Mlącki "Deska z kościółkiem" 2016 akryl

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygn. na odwrociu

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Kartka; z cyklu: Nie wymuszony pomiar subtelności, 2016

olej, akryl, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: D. Mlącki 2016 / Kartka / z cyklu / nie wymuszony pomiar subtelności

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z nieba

olej, płótno; 90 x 120;
na odwrocie na płótnie napis: Mlącki 2013 | "Koperta z nieba" | olej akryl płótno | nie oprawiać bezpośrednio na | obrazie, może być kaseton

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Obraz z białą kartką, 2016

olej, akryl, płótno; 90 x 120 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: D. Mlącki / "Obraz z białą kartką" / 2016 90 x 120 / olej, akryl, płótno oraz pieczęć galerii

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2019

sygn. p.d.: Mlącki 2019

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2019

sygn. p.d.: Mlącki 2019

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2019

sygn. p.d.: Mlącki 2019

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2019

sygn. p.d.: Mlącki 2019

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2019

sygn. p.d.: Mlącki 2019

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty Tybetańskie, 2010

olej, płótno; 43 x 75,5;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mlącki na odwrocie na płótnie napis: Mlącki 2010 / Koperty Tybetańskie / olej na płótnach

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2008

olej, płótno, akryl; 40 x 80 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mlącki na odwrocie na płótnie napis: Mlącki 2008 / "Koperta" / olej, akryl, płótno , znaczki / 80 x 40

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Miska, 2009

olej na korku; 60 x 90 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeca, 2009

akryl, papier, pleksi, 28x28 cm w świetle oprawy
opisany na odwrocie: Mlącki 2009 "Świeca" akryl pleksi

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2010

olej, korek, papier, 40x59 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Mlącki 2010 "Świece" oraz sygn. p.d. na korku: Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z niebem

olej na płótnie
120 x 100 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2013

olej, płótno; 40x50 cm
sygn. p.d. Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

bez tytułu z cyklu Świece, 2012

olej, gwasz, papier, 34x25 cm w świetle passe-partout, 51,5x42 cm w oprawie
sygn.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta z taśmami, 2011

technika własna, olej, korek, 40x60 cm, w oprawie 60x80 cm
sygn.p.d. Koperta Mlącki 2011

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2012

technika mieszana, korek, 60x90 cm
sygn. p.d. Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, z cyklu Koperty z Niebem

olej, płótno, 90 x 120 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta w różę

akryl, korek, 30 x 45 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Kolekcja kopert, 2010 r.

olej/płótno, tektura,
63 x 83,
sygn.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeca, 2011

akryl, płótno, wym. 80x40 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Różana koperta, 2010

olej, płótno,116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Mlącki
napis autorski na odwrocie: Mlącki 2010/ Róże "Koperta"/olej płótno/81 x 116

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2010

akryl, olej, płótno, 15 x 23 cm,
sygn., dat. i opis p.d.: Koperta Mlącki 2010.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2010

olej, szkło, koperta, papierowa taśma malarska,
35x45 cm w św. p-p.,
oprawiona, rama dobierana autorsko,
sygn.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2010

akryl, korek, olej, 29x29 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Różana koperta, 2010

olej, płótno,
116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2010

akryl, pleksi, 35 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2009/2011

akryl, olej, papier, korek,
40 x 59 cm,
sygn. i dat. p.d.: Mlącki 2011, oraz sygn., dat. i opis na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2011

technika własna, olej, akryl, korek,
40 x 20 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2010

akryl, pleksi,
35 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2010

akryl, pleksi,
35 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2010

technika własna, korek,
33x43 w oprawie,
sygn. na licu "Mlącki 2010 koperta"

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Kopertowiec, 2008

Olej, płótno;
wym.: 58 x 72 cm;
sygn. na odwrocie. Praca wystawiana.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty tybetańskie, 2008

olej/płótno
44 x 72 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2009

olej na korku,
60 x 90 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2010

akryl, korek, papier,
29x29 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

akryl na korku
60 x 30

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty, 2008

Olej, płótno;
wym.: 58 x 72,5 cm;
sygn. na odwrocie. Praca wystawiana: Dariusz Mlącki., wystawa z cyklu Nic Podobnego, Kraków, II - III 2008.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece

akryl na korku
20x20 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Motywy mieszczańskie. Czapeczki.

olej, akryl, płótno,
80 x 40 cm (każdy z 3 obrazów);
sygn. i opisane na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

olej, akryl, płótno, 80 x 40 cm (każdy z 3 obrazów);
sygn. i opisane na odwrocie

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Prezent

olej
30 x 40cm
2009

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2008

korek, technika własna, 71x101 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty tybetańskie, 2008

olej, płótno, 43,5 x 72 cm;
sygn. p. d.: Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta nr 4

technika własna, korek, 29,5 x 45,2 cm;
sygn. u dołu: D Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty tybetańskie, 2008

olej, płótno, 43,5 x 72 cm;
sygn. p. d.: Mlącki

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Domki, 2008

akryl, korek
30 x 65 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2009

akryl, papier, korek
60 x 90 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty

niedatowany, tech. własna, 54x44

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2008

tryptyk, akryl, płótno
14x24 cm (x3)

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Olej, płótno

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Kopertowiec, 2007

olej, pótno;
wym.: 58 x 72 cm.
Opis autorski na odwrocie.

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeca

akryl na korku
29x30 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2008

Olej, płótno, korek, opisany na odwrocie, (14x24)x2

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperty

Płótno, akryl
2007

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece

olej na korku
wymiary: 30x60cm
2006

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2007

płótno, akryl, 46x20 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeca, 2006

technika własna, 44x133 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Pocztowy znaczek, 2000

z serii "Kopert Oznaczonych",
technika własna, 32 x 59 cm (rama autorska);
sygn. i dat. u dołu: Mlącki Dariusz 2000

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece, 2003

technika własna, 60x60 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece

akryl na korku, 47 x 77 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2004

technika własna,
90x60 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta

technika mieszana na korku,
14,5x30 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świece

technika własna,złoto, akryl, korek;
150 x 180 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeca, 2003

olej, technika własna na korku;
40 x 30 cm

Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Bez tytułu, 2002

technika własna,
58x88 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Świeca

2003 r.
olej, technika własna na korku
40x30

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Z cyklu Świeca, 2001

technika własna
wymiary: 60x40 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

ŚWIECE, 2001

technika własna, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Mlącki"

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta nr 9, 2000

z cyklu "Koperty Oznakowane", technika własna, 60x90 cm

MLĄCKI Dariusz (ur. 1963)

Koperta, 2006

korek, akryl
60 x 90 cm

liczba obiektów: 94