ROSZKOWSKI Teodor 1884 - 1979
Zbieranie siana - para obrazów, 1928
olej, tektura, 43,5 x 28 cm (każdy);
każda praca sygnowana p. d.: T. Roszkowski / 1928
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROSZKOWSKI Teodor 1884 - 1979
PORTRET DZIECKA Z PAWIMI PIÓRAMI, 1919
akwarela na papierze naklejonym na tekturę, 29,9 x 23,8 cm, sygnowany p.d. "T. Roszkowski 1919"
ROSZKOWSKI Teodor 1884 - 1979
ROSZKOWSKI Teodor 1884 - 1979
olej, tektura; 44 x 27,8 cm;
sygnowane po prawej stronie u dołu: T.Roszkowski | 1928
ROSZKOWSKI Teodor 1884 - 1979
Rozładowywanie wozu z sianem, 1928
olej, tektura; 44 x 27,8 cm;