1 zł
2 600 000 zł

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dwór w Prymusowej Woli

sygn. l.d.
olej, płótno
73x92 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

PANFIL Józef (ur. 1958)

Cyprysy (2002)

sygn. dat. p.d.
pastel, papier
50x35 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Castellina in Chianti (2001)

sygn. l.d.dat. na odwrociu
akryl, płótno/tektura
33x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Ołtarz II, 1983

litografia/papier, 39 x 33,5 cm
nakład: 1/6
sygn. p.d.: „Józef Panfil/83”

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z miedzianą tacą

akryl/płótno, 41 x 33 cm
sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Ołtarz z cerkwi w Brunarach

olej na płótnie
102 x 97 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

akryl/płótno, 41 x 33 cm
sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Lubiatowa

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Tossa de Mar (2016)

sygn.l.d.dat.na odwrociu
akryl, płótno/tektura, 10x22 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Żydzi w Kazimierzu (2013)

sygn. l.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z rondlem

sygn. l.d.
olej, płótno/tektura
13x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Lublina

olej na płótnie
40 x 60 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Krakowa (2014)

sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
24x15 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Kołobrzegu XII (2015)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
akryl, płótno/tektura
9x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Montefiorentino (2003)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
18x33 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Pompejów

sygn. p.d.
olej, płótno
24x33 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw architektoniczny, 2003 r.

węgiel, gwasz, papier, 30 × 49 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: J.Panfil 03 (2003)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Jarosławca (2015)

sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
13x18 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Forum Romanum

sygn. l.d.
olej, płótno
35x50 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z chlebem i porami

olej, płótno; 40 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dworek wiejski

sygn. p.d.
olej, płótno
18x33

PANFIL Józef (ur. 1958)

Zamek w Liwie (2015)

sygn. l.d.
olej, płótno/tektura
24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Wrzeszczowa (2014)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
15x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

CHLEB I ZIELONY DZBAN

Olej, płótno; 24 x 18 cm
Sygnowany p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwe natury-poliptyk

sygn. śr.d. i na odwrociu
olej, płótno/pilśnia
22x22.5 cm (każdy z elementów)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Lublina (2014)

sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
24x15 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Pompejów

sygn. p.d.
olej, płótno
35x55 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
22.5x42.5 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dwór w Krzykawce

sygn. l.d.
pastel, papier
30x40 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw ze Smardzewic

sygn. l.d.
akryl. płótno/tektura
10x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Pińczowa

akryl na płótnie
24 x 18 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Pomorza

sygn. p.d.
olej, płótno
55x140 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dworki polskie: Miechów, Prymusowa Wola - 2szt., Świdnik, Tarnawa (1995)

sygn. dat. p.d.
pastel, kredka, papier
25x36 cm (w świetle passe - partout)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z San Galgano (2013)

sygn. p.d.
olej, płótno
36x97 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Akropol (2013)

sygn. p.d.
olej, płótno
36x97 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw ze Scrove II

Olej/akryl/płyta
18 x 13 cm
W oprawie 42/38 cm
Obraz z galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Dalmacji, 2013

olej, płótno;
41 x 27 cm;
sygn. p. d.: PANFIL
Na odwrocie napis: J. PANFIL / MOTYW Z DALMACJI / 27 x 41 / 2013 / J. P.

PANFIL Józef (ur. 1958)

Kirkut

sygn. l.d.
olej, płótno
28.5x41 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Widok z okna pracowni

sygn. p.d.
olej, płótno
61x41 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z cebulami

sygn. p.d.,
olej, płótno,
18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Żydzi w Kazimierzu

sygn. l.d.
olej, płótno
18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Żydzi w Kazimierzu

sygn. l.d.
olej, płótno
18x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Morskie Oko (2012)

sygn. p.d.
olej, płótno/tektura
13x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

KAPLICZKA

Olej, płyta pilśniowa; 17 x 12
Sygnowany p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

KAPLICZKA NA TLE DRZEW, 2002

Czarna i biała kredka, papier; 29 x 44 cm
Sygnowany p. d.: J Panfil 02

PANFIL Józef (ur. 1958)

CYPRYSY POD PIENZĄ, 2003

Olej, płyta pilśniowa; 24 x 18
Sygnowany p. d.: PANFIL
Opis autorski na odwrocie

PANFIL Józef (ur. 1958)

Wenecja

sygn. p.d.,
olej, płótno,
30x40 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z dzbanem i jabłkami

akryl, płótno, 41 x 61 cm;
sygn. p. d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Fattoria

akryl na płycie
24 x 18 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z bułką

sygn.p.d.
akryl, płótno
18x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Drzewo, 2009

akryl, płótno naklejone na dyktę, 24 x 18 cm,
sygn. l.d: PANFIL
opisany datowany na odwrocie

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Les Baux II, 2008

akryl, płótno naklejone na płytę, 18 x 13 cm
syg. l. d.: PANFIL
datowane i opisane na odwrocie

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Podklasztorza (2010)

sygn. l.d.,
akryl, płótno/tektura,
24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z dzbanem i chlebem

olej, płótno, płyta, 17,4 x 12,3 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: PANFIL
na odwrocie opis autorski

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z porem i chlebem, 2009

olej, płótno, płyta, 12,4 x 17,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PANFIL
na odwrocie opis: MARTWA NATURA/ OLEJ 13 x 18/ 2009/ J. Panfil

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Mykonos(2011)

sygn.l.d.,
akryl, płótno/tektura,
24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. p.d.,
akryl, płótno/tektura,
18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Luboradza, 2010 r.

olej/płótno naklejone na tekturę, 13 x 18 cm
sygnowany l.d.: `PANFIL`
opisany na odwrociu

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Massa Marittima (Toskania)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno,
27 x 41 cm;
sygn. p. d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. p.d.
akryl, płótno
27x41

PANFIL Józef (ur. 1958)

Sad

sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
13x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z San Qurico D`Orcia (2010)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
24x33

PANFIL Józef (ur. 1958)

Cerkiew w Powroźniku

sygn. l.d.
olej, płótno
61x73

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Les Baux, 2008

akryl, płótno, 18 x 13 cm;
napisy autorskie na odwrocie

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dwór w Bukowiu

sygn. p.d.
olej, płótno
41x61

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. p.d.
olej, płótno
41x61

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z San Qurico D`Orico, 2010 r.

akryl/płótno, tektura,
24 x 33 cm
sygn. p.d.: `PANFIL`
opisany na odwrociu: `MOTYW Z SAN QURICO D`ORICO | AKRYL 24 x 33 | 2010 | Panfil`

PANFIL Józef (ur. 1958)

Kapliczka z okolic Solca (2010)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
18x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z dzbankiem

akryl/płótno,
41 x 61 cm
sygnowany p. d.: `PANFIL`

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Orebiča (2010)

sygn. p.d.
akryl, płótno
92x73

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. p.d.
olej, płótno
46x72

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Petrognano Semifonte (2009

sygn. p.d
akryl, płótno/tektura
24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Monteriggioni, 2009 r.

akryl/płyta,
34 x 24 cm
sygnowany l. d.: `PANFIL`; opisany na odwrociu: `MOTYW Z MONTERIGGIONI | AKRYL 33 x 24 | 2009 | J. Panfil`

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Podklasztorza (2010)

sygn. p.d.
olej, płótno
73x92

PANFIL Józef (ur. 1958)

Stara jabłoń (2009)

sygn. l.d. olej, płótno, 70x100

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z chlebem

olej, płótno, 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Panfil

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z chlebem

olej, płótno, 46 x 72 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Scrove (2009)

sygn. p.d. akryl, płótno/tektura 24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Szczebrzeszyna (2009)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
24x33

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z paprykami

sygn. p.d.
olej, płótno
40x50

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z chlebem

olej, płótno, 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Panfil

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura ze starą skrzynią

sygn. l.d.
olej, płótno
41x61

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. l.d.
olej, płótno/tektura
33x41

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw ze Smardzewic (2008)

sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
33x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura sygn. l.d.

olej, płótno
46x61

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Mijas XI (2001)

sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

MARTWA NATURA Z PORAMI

olej/płyta,
23 x 31,5 cm
sygn. l.d.: `PANFIL`

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

sygn. p.d.
olej, płótno
27x50

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z czerwonym garnuszkiem (2008)

sygn. p.d.
olej, płótno
18x46

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Kazanowa (2007)

sygnowany p.d.
olej, płótno/tektura
33x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Łąka-motyw ze Smardzewic (2006)

sygn. p.d., akryl, płótno, tektura 24x18

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dąb-Motyw z Budziszewic (2007)

sygn. l.d., olej, płótno/tektura, 37x31

PANFIL Józef (ur. 1958)

Dwór w Studziannej Poświętnym

akryl, płótno naklejone na tekturę, 16,5 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

PANFIL Józef (ur. 1958)

Pejzaż z okolic Spoletto

sygn. l.d., olej, płótno/tektura, 30x50 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z cyprysem

akryl, płótno naklejone na tekturę, 24 x 18 cm; sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Asyżu

sygnowany p.d.
olej, płótno na tekturze, 24x18 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

akryl, płótno naklejone na tekturę, 18 x 33 cm;
sygn. l.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Klasztor franciszkanów w Smardzewicach zimą (2005)

sygnowany l.d.dat. na odwrociu
akryl,płótno /tektura, 18x24 cm

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Akt 2001

kredka biała i czarna, papier szary,
47,5 x 63 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: J. Panfil 2001

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura z dzbanami

olej, płótno, 18 x 23,5 cm;
sygn. p.d.: PANFIL

PANFIL Józef (ur. 1958)

Kapliczka (2002)

sygn. dat. p.d.
pastel, papier
32x40

PANFIL Józef (ur. 1958)

Cyprysy w Sienie

sygn. p.d.
olej płótno
41x81

PANFIL Józef (ur. 1958)

Motyw z Castellina in Chianti

sygnowany l.d.
akryl,płótno /pilśnia
33x24

PANFIL Józef (ur. 1958)

Martwa natura

olej na płótnie, 24 x 46 cm
sygnowany p.d.: "Panfil"

liczba obiektów: 120