1 zł
2 600 000 zł

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Z cyklu Ptaki moje, 2019r.

akryl/płótno, 55 x 38 cm,
sygnowany i datowany l.g: 'M19',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mikołaj Malesza | z cyklu "Ptaki moje” – 2019 | akryl 55 x 38'

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Za oknem, 2019r.

akryl/płótno, 38 x 46 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'M19',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | ZA OKNEM 2019 R | 38 X46 cm AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Przejście, 2019

akryl, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. p.d: M19

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Odlot, 2019r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | ODLOT – 2019 R | 70 X 100 CM, AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Z CYKLU PODRÓŻ, 2018

akryl na płótnie, 65 x 92 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Chrzest, 2018 r.

akryl/płótno, 55 x 38 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'M/8',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. MALESZA | "CHRZEST", 55 x 38, 2018, AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Przejście, 2019

akryl, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. p.d: M19

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Ptaki moje, 2019 r.

akryl/płótno, 38 x 55 cm,
sygnowany i datowany: 'M19',
sygnowany, datowany i opisany: 'MIKOŁAJ MALESZA | Z CYKLU „PTAKI MOJE” - 2019 | 38 X 55, AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Obrządek, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: M18, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "OBRZĄDEK" 2018 R. AKRYL, 70x100 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Zwiastun, 2019 r.

akryl/płótno, 55 x 38 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | 'ZWIASTUN'-2019 | 55 x 38, AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Ich dwoje, 2015

akryl, płótno, 92x65 cm
sygn. p.d.: M19, opisany na odwrocie: Mikołaj Malesza Ich dwoje 2019 92x65, akryl

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Strażnicy, 2019 r.

akryl/płótno, 55 x 38 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Chrzest, 2018 r.

akryl/płótno, 55 x 38 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'M/8', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. MALESZA | "CHRZEST", 55 x 38, 2018, AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Exodus, 2016

akryl, płótno, 65x92 cm
sygn. p.d.: M16, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA “EXODUS” - 65x92, AKRYL 2016

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Błękitny anioł, 2018 r.

akryl/płótno, 46 x 38 cm,
sygnowany i datowany p.d: "M18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | Z CYKLU ,,BŁĘKITNY ANIOŁ" | 46 x 38, AKRYL - 2018R'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

PODRÓŻ, 2016

akryl na płótnie, 55 x 38 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

W błękitach, 2018 r.

akryl/płótno, 38 x 46 cm, sygnowana l.d: 'M 18', sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | "W BŁĘKITACH" | 38 X 46, 2018R | AKRYL'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

IMAGINACJE, 2015

akryl na płótnie, 65 x 92 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Spotkanie, 2018

akryl, płótno, 92 x 65 cm
sygn. p.d.: M18, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "SPOTKANIE" 2018 R 92x65 cm AKRYL

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Z cyklu- Ptaki moje

akryl/płótno,65x92 cm, 2014 r.

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Wizyta, 2018 r.

akryl/płótno, 92 x 65 cm,
sygnowany p.d: 'M18R' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | "WIZYTA" | 92 x 65, AKRYL, 2018R'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

BOŻE NARODZENIE, 1996

Olej, płótno; 54 x 73
Sygnowany p.d.; 96; sygnowany, opisany na odwrocie

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Z cyklu Egzorcyzmy, 2014 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany i datowany p.g: 'M14'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU "EGZORCYZM" | MIKOŁAJ MALESZA | 65 x 92, 2014 R'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Grajek, 2016

Akryl na płótnie, 92 x 65 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Bez tytułu, 1985 r.

olej/płótno, 73,5 x 54 cm
opisany na blejtramie: 'Mikołaj Malesza, Bez tytułu, 1985'

- Mikołaj Malesza, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Staromiejski Dom Kultury, Warszawa, 5.20.10.1985

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Egzorcyzmy 2, 2014 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'M14'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Egzorcyzmy II" | MIKOŁAJ MALESZA | 65 x 92, 2014 R'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Ptaki moje, 2017 r.

akryl/płótno, 92 x 65 cm,
sygnowany p.d: 'M17' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. MALESZA | Z CYKLU "PTAKI MOJE" | 92 x 65, AKRYL | 2017 R.'

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Skrzypek, 2016

olej na plótnie, 99 x 46 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Cień, 2014 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""CIEŃ" MIKOŁAJ MALESZA 65 x 92, 2014R AKRYL", oprawiony

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Ich dwoje, 2015

akryl, płótno, 92x65 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Ich dwoje, 2015

akryl, płótno, 92x65 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

bez tytułu

olej na płótnie
92 x 65 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Guliwerka, 1985

olej, płótno, 92 x 65 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

bez tytułu

olej na płótnie
54 x 73 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

bez tytułu

olej na płótnie
65 x 92 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Konie

olej, płótno
33 x 46 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

olej, płótno
65 x 92 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

ZA ŚCIANĄ ,1984

olej na płótnie, 73,5 x 92 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ MALESZA / `ZA ŚCIANĄ` 84"

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

PODRÓŻ W NIEZNANE, 1984

olej na płótnie, 65,5 x 92,5 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "PODRÓŻ W NIEZNANE - 84 / Godło - `3732`"

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

PRZECZUCIE, 1987

olej na płótnie, 92 x 65 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ MALESZA / `PRZECZUCIE` - 1987"

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

FRANIO I PTASZEK, 1999

olej na płótnie, 65 x 92 cm,
datowany p.d. "99", sygnowany na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ MALESZA / "FRANIO I PTASZEK" / OLEJ, 65 x 92 / 1999"

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Bez tytułu, 1996

olej, płótno,
54x73 cm

MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Mój domek pełen myśli

olej, płótno,
wymiary: 59 x 73 cm

liczba obiektów: 50