1 zł
2 600 000 zł

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany, 2019

Olej na płótnie, 80 cm x 60 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Zimowy Ogród, 2018 r.

olej na płótnie, 2018, 40x30,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r. | "Zimowy | ogród"'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany, 2015

olej na płótnie, 150 x 180 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pejzaż, 2013

olej, płótno
100 x 150 cm
sygn. p.d.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

8 marca, 2018

olej/płótno, 81x100 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Słodki poranek, 2018 r

olej/płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018' | "Słodki poranek"'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Zimowy ogród, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm,

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Słodki poranek, 2018 r

olej/płótno, 90 x 80 cm,

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Zima w Ligurii, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata | Murawska | 2018 | "Zima w Ligurii"'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany z Italii, 2018

Olej, płótno
40 x 40 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Słodki wieczór, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska', sygnowany i datowany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r.'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Dolce Vita, 2018 r.

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

TULIPANY ITALII, 2018

Olej, płótno; 120 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, sygnowany, opisany na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

BUSZ, 2009 - 2018

Olej, płótno; 100 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska; sygnowany, opisany na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

CZERWONY POCAŁUNEK, 2018

olej na płótnie, 40 x 40 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wieczna wiosna, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata Murawska | 2018 r. | Wieczna wiosna'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Zima w Ligurii, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata | Murawska | 2018 | "Zima w Ligurii"'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Happy tulips, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 2018 r. | “Happy tulips''

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Star tulips, 2018 r.

olej/płótno, 30 x 80 cm
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany I opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r. | “Star tulips''

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Złoty pejzaż, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm,

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

bez tytułu

olej / płótno, 50 x 50 cm. sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Lato w Ligurii

olej, płótno
40 x 60 cm

sygn. p.d.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipanowy wieczór, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Złoty pejzaż, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenne marzenie, 2017

olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 "Wiosenne marzenie"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

W ogrodzie, 1994 r.

olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Beata Murawska'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie"'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Błękitne pola, 2006 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'B.M.'
sygnowany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2006 r. | Błękitne | pola'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany w grudniu, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'B. Murawska'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Gorące tulipany, 2017

olej, płótno, 54x65 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 "Gorące tulipany"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Promienny listopad, 2017

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
na odwrocie opis autorski: "Promienny / listopad".

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Gorące wspomnienia, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'B. Murawska'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Jesienne marzenie, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnpowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2017 | "Jesienne | marzenie"'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Sunlover, 2017 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Vita rossa

olej na płótnie
41 x 27 cm
sygn. p/d.: BM

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

First love, 2017

olej na płótnie, 46 x 55 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Raise up, 2017

olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. l.d.: Beata Murawska

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wesoły maj, 2017 r.

olej/płótno, 100 × 100 cm, sygnowana p.d: "Beata Murawska",
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Beata Murawska "Wesoły maj" 2017 r."

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Majówka, 2017

olej na płótnie, 50x70 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wspaniałość wiosny, 2017

olej, płótno, 41x27 cm
sygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. "Wspaniałość wiosny"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Spring kiss, 2017

olej, płótno; 100 x 131 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
na odwrocie autorski opis: "Spring kiss" / Beata / Murawska / 2017.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Orange smile, 2017 r.

olej/płótno, 100 × 100 cm
sygnowany p.d.: "Beata Murawska"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Beata Murawska 2017. "Orange smile""

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Ciepły marzec, 2016 r.

olej/płótno, 120 × 120 cm
"Beata Murawska 2016 "Ciepły marzec""

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pocałunek wiosny, 2017

olej, płótno, 55 x 46 cm
sygn. p.d.: BM
na odwrocie: Beata Murawska | 2017 | "Pocałunek wiosny"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Marzenie w marcu, 2016 r.

olej / płótno, 30 x 60 cm. sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pink Stars, 2017

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn.: 'Beata Murawska'

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Czerwony tulipan

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: BM;
na odwrocie, na krośnie tytuł: Czerwony tulipan

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Spring song, 2016

olej na płótnie
60 x 50 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenny poranek, 2016

olej, płótno, 130x80cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016r. "Wiosenny poranek"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Holland Queen

olej na płótnie, 41 x 27 cm
sygn. p.d.: B. M.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

25 tulipanów, 2016 r.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Love letter, 2016

olej, płótno, 27x42
sygn. p.d. B.M., opisany na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pragnienie lata, 2016

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Pragnienie / lata" / Beata Murawska / 2016 r.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany w majowym poranku

olej na płótnie, 46 x 33 cm, 2016

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Yellow star, 2016

olej na płótnie, 100x100cm,
sygn. p. d.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenne marzenie, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Beata Murawska oraz opisany na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

W ogrodzie, 1994 r.

olej/płótno, 130 x 114 cm
opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie" '

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Allegretto, 2016

olej na płótnie, 80x80cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Spring song, 2016

olej, płótno, 114 x 146 cm,
sygn.p.d.: 'Beata Murawska' oraz opisany na odwrocie: 'Beata | Murawska | 2016 r. | tyt. "Spring Song" '

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Orange Breeze, 2016

olej, płótno; 120 x 100 cm
sygn. p. d.: Beata Murawska
na odwrocie opis: "Orange Breeze" Beata Murawska 2016

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Piękny ogród, 2014

olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska/ 2014/ "piękny ogród"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Orange, 2015 r.

olej / płótno, 50 x 40 cm. Sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Red Present, 2016

olej, płótno, 100x92 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016 r. "Red Present"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Holland Queen

olej na płótnie
70 x 70 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Sugar love, 2016 r.

olej, płótno
79,5 x 79,7 cm
sygn. p. d.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pragnienie wiosny, 2016

olej, płótno, 128 x 150 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata/ Murawska/ 2016/ "Pragnienie wiosny"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Gorący wieczór, 2015

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Powiew wiosny, 2015

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Srebrne tulipany, 2015

Olej na płótnie, 120 x 140 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipan

30 x 24 cm
Olej, 2013 r.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Orange breeze, 2015

olej, płótno; 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska / 2015 / "Orange Breeze"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Różowe wspomnienie

olej na płótnie 45,7 x 37,5 cm
sygn. p.d. BM

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wieczorny ogród, 2015

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Burawska 2015 Wieczorny ogród

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pink wind

olej, płótno, 45 x 55 cm, 2015

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Irysy i tulipany, 2015

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: B. Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Irysy i tulipany"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenny prezent, 2015

olej, płótno, 120 x 140 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. Wiosenny "prezent"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Rajskie owoce, 2000 r.

olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
na odwrociu opisany autorsko

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Różowe sny, 2015

olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d. BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Różowe sny"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Nadejście wiosennej radości, 2015

olej, płótno, 150 x 130 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: "Nadejście wiosennej radości" Beata Murawska 2015r.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Candy tulips, 2015 r.

olej / płótno, 30 x 40 cm. sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

W ogrodzie, 1994 r.

olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: `Beata Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie"`

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany szczęścia, 2001 r.

olej/płótno, 89 x 116 cm
na odwrociu opisany: `Beata | Murawska| 2001 | Tulipany szczęścia`

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Srebrny poranek, 2015

olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Srebrny poranek"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany holenderskie, malwy polskie , 2000 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Beata Murawska` oraz sygnowany, datowany i tytuł autorski na odwrociu

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Różowa nadzieja, 2014

olej, płótno, 40x40 cm
sygn. p.d.: B.M., opisany na odwrocie: Beata Murawska 2014 r. "Różowa nadzieja"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Żółte pole dawnej wiosny, 2008

olej, płótno, 150x50 cm
sygn. p.d. B Murawska opisany na odwrocie: Beata Murawska/ 2008 r./ "Żółte pole dawnej wiosny"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany dla Ciebie kochanie, 2014

olej na płótnie
46 x 38 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Jagodowy koktajl, 2014 r.

olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Różowe tulipany

olej, płótno, 40 x 40 cm, 2014

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Malwy polskie , 2000 r.

olej/płótno, 300 x 200 cm
sygnowany p. d.: `Beata Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska "Malwy polskie" 2000`

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Blue happy tulips , 2001 r.

olej/płótno, 89 x 116 cm
opisany na odwrocie: `Beata 2001 | Murawska "Blue | Happy tulips"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Słoneczny dzień, 2014

olej, płótno, 40x30 cm
sygn. p.d.: B.M., opisany odwrocie: Beata Murawska 2014 r. "Słoneczny dzień"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Miłego dnia, 2014

olej, płótno, 60x60 cm
sygn p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany dla Olafa, 2014 r.

olej/płótno, 46 x 38 cm
sygn. p.d. B.M.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

W ogrodzie miłości

olej na płótnie
100 x 92 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Irysy kaprysy, 2013

olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p.d.: B. Murawska;

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wieczorny ogród, 2013

olej, płótno, 50x50 cm, sygn. B. Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2013 "Wieczorny ogród"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Słoneczny dzień, 2013

olej/płótno, 80 x 80 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Bławatki od Beatki, 2012

olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d. Beata Murawska

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Urodziny, 2013

olej, płótno, 80x80 cm
sygn.p.d. Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska/2013r/"Urodziny"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Ogród, 2012

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

tulipany w Krakowie, 2013 r.

olej / płótno, 50 x 50 cm.
sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

DZIEŃ ZAKOCHANYCH, 2013

olej, płótno, 114 x 140 cm, sygn. p.d. Beata Murawska,
na odwrocie: Beata Murawska/2013/"Dzień zakochanych

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Różowe życie, 2012

akryl, płótno,
80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Beata Murawska; opisany na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pełnia Lata, 2012

olej, płótno, 92 x 100 cm,
sygn. p.d. Beata Murawska,
opisany na odwrociu

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pogodny wtorek, 2012

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. Beata Murawska,

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Lucky strike, 2012

olej, płótno, 61x50 cm,
sygn. na licu p.d. /Beata Murawska/, opisany na odwrocie /Beata Murawska Lucky stirike 2012 r./

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Płonące Tulipany

olej, płotno
116 x89 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Piękności nocy, 2012

Olej, płótno, 120 x 60,
sygn.p.d. Beata Murawska,
opisany na odwrocie: Beata/Murawska/20012/Piękności nocy

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

BRATKI, 2010

Olej, płótno, 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, na odwrociu: Beata Murawska | 2010 r. | "Bratki"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

WESOŁE TULIPANY, 2005

Olej, płótno, 65 x 92 cm
Sygnowany p.d.: B. Murawska; na odwrociu: Beata | Murawska | 2005. | "wesołe tulipany"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

KWIATY DLA PANI, 2007

Olej, płótno, 55 x 38 cm
Sygnowany p.d.: B.Murawska, na odwrociu: Beata | Murawska | 2007 r. | "Kwiaty dla | Pani"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany, 2002 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska`

Estymacja: 2 500 - 3 500 zł

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Szczęśliwe tulipany, 2012

olej/płótno, 65x50 cm
sygn. na licu /Beata Murawska/, opisany na odwrocie /Beata Murawska 2012 "Szczęśliwe tulipany"/

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenna nadzieja 2012

olej / płótno,
50 x 61 cm.
sygn.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

WIOSNA W PAŹDZIERNIKU, 2010

Olej, płótno, 81 x 110 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, na odwrociu: Beta Murawska | 2010 r. | "wiosna w październiku"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

BUKIET, 2003

Olej, płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany p.d.: B.M, na odwrociu: Beata | Murawska | 2003 r. | "Bukiet"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Bratki, 2010 r.

olej/płótno,
54 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrocie

Estymacja: 2 500 - 3 500

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenny wiaterek

olej na płótnie
40 x 40 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany czarujące, 2010

olej, płótno,
90 x 90 cm,
sygn. p.d, dat i opis na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Kwiaty dla Pani, 2007 r.

akryl/płótno,
55 x 38 cm,
sygnowany p.d.: `B. Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska | 2007 r. | Kwiaty dla | Pani`

Estymacja: 3 500 - 4 000 zł

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Ogród nadziei

Olej na płótnie
100x100 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Maj raj, 2011

olej, płótno, 50x100 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wesołe tulipany, 2005

Olej, płótno;
92 x 65 cm
Sygn. na odwrocie: Beata /Murawska/ 2005/ ?Wesołe tulipany?

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Bukiet, 2003 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska | 2003 r. | "Bukiet" `

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Majowe szczęście, 2011

olej, płótno,
80 x 80,
sygn., dat. i opis na odwrocie

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Majowe szczęście, 2011

olej, płótno,
80 x 80 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenny dzień

olej, płótno,
30 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: B. Murawska
na odwrocie napis: Beata Murawska / 2010 r. / "Wiosenny dzień"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Karnawał w ogrodzie, 2011

Olej, płótno, 81x65 cm;
sygn. pd: Beata Murawska

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany orange, 2010

olej na płótnie
61 x 91 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wiosenny dzień, 2010

olej, płótno,
100 x 120 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Kwiat, 2009

Olej, płótno;
22x27 cm
Sygn.p.d.: B.M.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Rozgrzany ogród, 2010

olej, płótno,
100x100 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Kwiaty miłości, 1998 r.

olej/płótno,
117 x 90 cm
sygnowany p.d.: `B. Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska | Kwiaty miłości | 1998 r.`

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pole truskawkowe, 1990

olej, płótno;
135 x 155 cm
sygn. na odwrocie: Pole truskawkowe, 1990 rok/ BEATA MURAWSKA/ TY: "POLE TRUSKAWKOWE"/ 135 x 155 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Poranek, 2009

olej/płótno
54x65 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Szczęście w ogrodzie, 2009

olej, płótno, 81x116 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wybuch wiosny, 2009

olej, płótno
50 x 100 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pocałunki w ogrodzie, 2008

olej, płótno,
50x70 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Gorący bukiet

olej na płótnie
61x50 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Kwiatowy kwartet, 2008

Olej, płótno, sygn. i opisany na odwrociu, 80x80 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Sweet morning, 2007

olej na płótnie, 60 x 70 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Piękności nocy, 2007

olej, płótno, 80x80 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Powiewność płatków, 2006

olej, płótno, 60x60 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Poranek, 2005,

olej na płótnie, 61 x 50

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Fruwający ogród, 2005

olej, płótno, 55x46 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Wesoły ogródek

olej na płótnie, 50 x 50 cm, 2005r.

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Pole tulipanów, 1998

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p.d.: Beata Murawska;
na odwrocie napisy autorskie: Beata Murawska / 1998 r tyt. "Pole tulipanów"

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Maki, 2003

olej na płótnie,
50 x 50 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Miłość, 2004

olej, płótno,
40x40 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Szczęśliwe tulipany, 2003

olej, płótno,
80x80 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany niebieskie z niebem, 2001

olej, płótno
wymiary: 116x89 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany, 2001

olej, płótno, 116x89 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany na wiosnę, 2001

olej, płótno
89 x 116 cm

MURAWSKA Beata (ur. 1963)

Tulipany, 1999

olej, płótno, 49,5 x 72 cm

liczba obiektów: 157