PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 55x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '55x50 | TERESA PANASIUK | PEJZAŻ 4.II.2012 | olej 2012r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
z cyklu Listy Niewysłane, 2013r.
olej/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'T.P',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TERESA PANASIUK | z cyklu „Listy | NIEWYSŁANE” | 2013 | 60 x 50'
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 83 x 73 cm, sygnowany p.d: 'T.PANASIUK' sygnowany, datowany i opsiany na odwrociu: 'TERESA PANASIUK | pejzaż 4/02 | 2002 rok | olej | 0,83 x 0,73'
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno,60 x52 cm, 2017 r.
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
Z cyklu Listy niewysłane, 2012 r.
olej/płótno, 30 x 30 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TERESA PANASIUK | 0.30 x 0.30 OLEJ | 2012. | z cyklu | „LISTY NIEWYSŁANE”'
* praca podlega opłacie Droit de suite
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Teresa Panasiuk | Pejzaż 28/92 | olej | 81 x 60
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 81 x 66 cm
sygnowany p.d.: T. Panasiuk
Teresa Panasiuk | 1994 | Bez tytułu |
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 91 x 82 cm
sygnowany p.d.: T. Panasiuk
Teresa Panasiuk | Pejzaż 12/98 | 1998 r. | olej | 0,91 x 0,82
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
gwasz/papier, 65 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'T. PANASIUK | 75'
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 83 x 73 cm
sygnowany p.d.: T. Panasiuk
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Teresa Panasiuk | 0,83 x 0,73 | olej | Pejzaż 16/2007| 2007 r.
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 86 x 65 cm
sygnowany p.d.: T. Panasiuk
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Teresa Panasiuk | Pejzaż | 1999 | olej | 86 x 65
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno, 84 x 61 cm
sygnowany p.d.: T. Panasiuk
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Teresa Panasiuk | olej | 0,84 x 0,61 | Pejzaż 14/98 | 1998
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej, płótno, 81 x 72.5 cm
sygn. na odwrocie: TERESA PANASIUK/0,73 x 0,73/OLEJ/PEJZAŻ 15/2008/2008r
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej, płótno, 64,5x60 cm
opisany na odwrocie: TERESA PANASIUK/ pejzaż 3/12/ olej 2013/ 0,64/0,62
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej na płótnie
30 x 30 cm
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
Kompozycja abstrakcyjna, 1977 r.
akwarela, tusz/papier,
45 x 45 cm (arkusz, w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `T. PANASIUK 77`
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
akwaforta z akwatinta barwna/papier,
15 x 4,5 cm (odcisk płyty), 21 x 19 cm (w świetle passe - partout)
sygnowana i opisana u dołu: `E/A Rondo de Chopin Z.PANASIUK`
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
akwarela/papier,
65,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `T.PANASIUK 71`
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
gwasz
33x43 cm
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
olej/płótno,
82 x 74 cm
opisany i sygn. na odwrocie: `pejzaż 8/90 1990 / 82 x 74 olej / TERESA PANASIUK`
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
pastel
28x28 cm
2007 r.
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
gwasz, 45 x 32 cm, 2004r.
PANASIUK Teresa (ur. 1938)
PANASIUK Teresa (ur. 1938)