PETRYKOWSKI Janusz (ur. 1940-2004)
olej/płótno, 114 x 147 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'PETRYKOWSKI | BŁĘKITNY MOTYL'
opisany na odwrociu: 'JANUSZ | PETRYKOWSKI | "BŁĘKITNY MOTYL" | WARSZAWA | KRASIŃSKIEGO 10 m 153'
na blejtramie wskazówka dotycząca ramy: 'złota-żółta o takim profilu nie zdejmować starych listewek'
na odwrociu nieczytelny stempel wywozowy
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
73 x 92 cm
sygn., dat. i opis na odwrocie: JANUSZ PETRYKOWSKI/ "POLOWANIE Z SOKOŁAMI"/ 92 x 73 cm u dołu napis: W-wa Krasińskiego 10 m 153
technika mieszana, papier, 21 x 29,5 cm;
na odwrocie obszerny opis autorski
technika mieszana, papier, 21 x 29,5 cm; na odwrocie obszerny opis autorski
technika mieszana, papier,
21 x 29,5 cm; na odwrocie obszerny opis autorski
olej na płótnie,
81 x 65 cm,
sygnowany p.d. monogramem "JP",
na odwrocie napisy autorskie:"Janusz Petrykowski /Polowanie z sokołami /81 x 65"
olej, płótno,
73 x 92 cm;
sygn. p.d.: J. P.; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno,
130 x 160 cm
sygnowany p.d.: J. PETRYKOWSKI, na odwrocie p.g.: JANUSZ PETRYKOWSKI | "ARIEL" | 1999 | 130 x 160 cm, l.d. adres