PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
Olej, tektura, 50 x 77,5 cm
Sygnowany l.d.: M. K. Piotrowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 55 x 61,5 cm, sygnowany p.d. "M.K.Piotrowski".
olej, tektura; 54 x 67 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: M.K.Piotrowski
na odwrocie naklejona kartka z orzeczeniem autentyczności autorstwa obrazu wystawiona w Krakowie w dniu 28 marca 1947 roku i podpisana: Prof. Dr. Feliks Kopera
Olej, płótno, tektura, 43,5 x 54 cm,
sygn. l.d.: MK Piotrowski
olej, tektura; 54 x 67 cm;
na odwrocie naklejona kartka z orzeczeniem autentyczności autorstwa obrazu wystawiona w Krakowie w dniu 28
marca 1947 roku i podpisana: Prof. Dr. Feliks Kopera
olej, płótno, 53,5 × 67,5 cm
sygn. p. d.: M.K.Piotrowski
Estymacja:9 000 - 10 000 zł
Dworek/Drzewo (obraz dwustronny)
olej, tektura, 26,5 × 34,2 cm
sygn. p. d. M. K. Piotrowski
Estymacja:4 000 - 6 000 zł
olej, tektura; 66 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: M. K Piotrowski
olej, płótno naklejone na tekturę;
56 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: M.K.Piotrowski / Monachium / 99
olej, tektura; 66 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: M. K Piotrowski
olej, płótno, naklejone na tekturę,
21,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MPiotrowski/ Monachium/ ... (data nieczytelna)
olej, płótno,
59 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: mkPiotrowski
na odwrocie stemple składu materiałów malarskich Iskra Karmański
olej/płótno dublowane,
35 x 68 cm
sygnowany l. d.: `M K Piotrowski`
Olej, płótno dublowane,
100 x 81 cm,
sygn. l.d.: MK Piotrowski
olej, tektura, 58.5 x 83.5 cm
sygnowany p.d.: M.K. Piotrowski.
Olej, tektura
64 x 48 cm
Sygnowany p.d.: M. K. Piotrowski | Lwów 1915 r. p.
olej/płyta,
62,2 x 85,5 cm
sygnowany p. d.: `M.K. Piotrowski`
Olej, płótno,
73,5 x 93,5 cm,
sygn. l.d. : M.K.Piotrowski
JESIENNY WIDOK DWORKU Z CZERWONYM WINEM
Olej, płótno;
51,5 x 72 cm
Sygnowany l.d.: M.K. Piotrowski
olej/tektura, 42,8 x 54 cm
sygnowany l. d.: `M. K. Piotrowski`
obraz po konserwacji
Olej, płótno; 38 x 57,5 cm
Sygnowany p. d.: M. K. Piotrowski | Korczyn 1926 r. p.
DZIEWCZYNKA OBIERAJĄCA ZIEMNIAKI
Akwarela, gwasz, papier; 43,3 x 33 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: M. Korwin-Piotrowski
akwarela, gwasz, papier,
43,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: M. Korwin - Piotrowski
olej/płótno, 93 x 155 cm
sygnowany i datowany p. d.: `M. K. Piotrowski | Lwów 1902`
olej na tekturze, 62,9 x 48 cm, sygnowany p.d. "M. K. Piotrowski", na plecach ołówkiem "Piotrowski Żółte kwiat [...]"
olej, płótno,
65.5 x 93 cm
sygnowany p.d.: M. Korwin Piotrowski | 1909.
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 47,5 x 80,5 cm
sygnowany u dołu po środku "M. K. Piotrowski"
Olej, płótno; 96 x 130,2 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.: M. K. Piotrowski 1908.
Olej, płótno nakl. na tekturę; 28,3 x 40,5 cm
Sygn. l.d.: M. Piotrowski
olej, tektura; 58 x 47 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: M.K.Piotrowski | 1922
olej, tektura; 71 x 99 cm;
olej, tektura naklejona na sklejkę, 70,5 x 99,5 cm;
sygn. p.d.: M K Piotrowski.
olej, tektura, 67 x 98 cm; sygn. p. d.: M. K. Piotrowski
olej, deska, 20,5 x 25,7 cm; sygnowany l.d.: M.K.Piotrowski.
Aleja w pierwszym śniegu, około 1910-1914
olej, tektura; 62 x 86 cm;
olej, tektura, 71 x 104 cm;
sygn. p.d. - M.K. Piotrowski
olej, płótno,
65 x 70 cm
sygnowany p.d.: M.K.Piotrowski ~ | 1927 r.
Na odwrocie częściowo zachowana naklejka z dedykacją Marceliny Piotrowskiej dla niewiadomej osoby; datowaną: Lwów 28 maja 1927 r.
Olej, tektura, 69 x 99,5 cm
Sygnowany szarym olejem p.d.r.: M. K Piotrowski
Olej, płótno, 89,7 x 125,3 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.r.: M. K. Piotrowski
Olej, tektura, 41,9 x 57,8 cm
Sygnowany czerwonym olejem l.d.r.: M. Korwin - Piotrowski | 1912
Olej, tektura, 71,6 x 98,2 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.r.: M. K. Piotrowski
olej, tektura
71,2 x 103 cm