OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta barwna, papier;
76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 2003 (ołówkiem),
tytuł l. d.: ALTER EGO (ołówkiem) oraz po środku u dołu nr odbitki: 5 / 50 (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta barwna, papier; 76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 2000 (ołówkiem),
tytuł l. d. FRANCIS (ołówkiem) oraz śr. d. nr. odbitki: 10 / 75 (ołówkiem).
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
grafika, e/a, I/VI,100 x 70 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
wklęsłodruk / papier, 70 x 100 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
grafika, 1/1, 100 x 70 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
intaglio/papier, 69,5 x 49 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'TRIADA I epr d'art V/XII Henryk Ożóg 1998'
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
sucha igła, mezzotinta, korund, 70 x 100 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
sucha igła, mezzotinta, korund, 140 x 100 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta + tinta, sucha igła / papier, 100 x 70 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
olej, płótno, 100 x 100cm,
sygn.: "Ożóg Marta"
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatintą, III/IV, 100 x 70 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
technika graficzna, mieszana, papier; 60,5 x 49 cm;
sygn. i dat. pod kompozycją: Francis / 10/75 Henryk Ożóg 2000
nr egzemplarza - odbitki: 10/75
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
technika własna/papier,
70 x 100 cm,
sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
technika własna/papier, I/VI
70 x 100 cm
sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
sygn. dat.p.d.,
akwatinta, akwaforta barwna (3/50),
66.7x54.5 cm
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatiną,
18/75,
76 x 57 cm,
sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatintą,
10/75, 100 x 70 cm,
sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta barwna, papier, 76 x 57,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: Henryk Ożóg 1991 (ołówkiem)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta, papier,
76,3 x 55,4 cm (wymiary arkusza);
napis l.d.: POKÓJ Z DUŻYM STOŁEM, numer p.d.: 37/100; arkusz obcięty z prawej strony
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier, 57,5 x 75,7 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: Henryk Ożóg 1986,
tytuł l.d.: ZA DRZWIAMI oraz pośrodku u dołu nr. odbitki: II 7/5
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatintą, 5/50, 76 x 58 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatintą, 2/6, 70 x 100 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
grafika, 70 x 100 cm, 2003
Ożóg Henryk - ur. 1956. Prof. ASP. Prodziekan Wydziału Grafiki. Prowadzi Pracownię Wklęsłodruku.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatintą 3/25, 71,5 x 108 cm, sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta z akwatintą, 9/75,
71 x 105 cm,
sygn.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta, sucha igła, tryptyk, wym. jednej odbitki: 650 x 500 mm,
sygn. dat. tyt. oł., odb. nr: 4/75
Lit.: Katalog wystawy: Henryk Ożóg, W-wa Galeria Soma, s.24/25
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
akwaforta, akwatinta, sucha igła,
wymiary 575 x 480 mm,
sygn. oł. p.d., odb. nr : 6/50
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
wymiary: 615 x 480 mm,
sygn. oł. p.d., odb. nr: 6/50
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
wklęsłodruk, odbicie płyty: 680 x 490mm,
sygn., dat. i tyt. oł., odb. 22/75.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
wklęsłdruk, odbicie płyty: 680 x 490mm,
sygn., dat. i tyt. oł., nr odb. 28/75.
OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)
sygn., dat. i tyt. oł., odb.II/XII.