1 zł
2 600 000 zł

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Z cyklu 'Pracownicy', Biała tablica, 2013 r.

akryl, spray/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2013 | BIAŁA TABLICA / | PRACOWNICY'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Podróż 3, 2014 r.

akryl/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2014 | PODRÓŻ 3'

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Podróż 201, 2015 r.

akryl/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski 2015 PODRÓŻ 201'

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Z cyklu 'Pracownicy', Ksero, 2012 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2012 | KSERO / PRACOWNICY'

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Narkoza, 2004

akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Podróż 34, 2015 r.

akryl/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2015 | Podróż 34'

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Krzesło

akryl na płótnie
170 x 100 cm
opisany na odwrociu

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Narkoza, 2004 r.

płótno, akryl UV, 170 × 170 cm
napis na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza/UV 170 × 170

Opisany i reprodukowany:
Kolekcja Pakoska. Sztuka Polska, (oprac.) Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy Muzeum Okręgowe w Toruniu 26 kwietnia - 1 września 2013, Toruń 2013, s. 155; "Arteon. Magazyn o sztuce" nr 7 (63)/2005,okładka i il. s. 23;
A. Michalak, Przyczynek do dyskusji - jak stworzyć regionalną kolekcję "Znaki czasu"?, Toruń 2006, il. s. 20;
Obraz życia. Malarstwo polskie od 1946 roku do dzisiaj, [katalog wystawy] Muzeum Początkow Państwa Polskiego, oprac. D. Stryniak, Gniezno 2007, il. s. 68

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Korytarz z cyklu Pracownicy, 2013

akryl, szablon, płótno, 170x100 cm
opisany na odwrocie: Kozłowski Korytarz/Pracownicy 2013

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Narkoza, 2004 r.

Opisany i reprodukowany:
Kolekcja Pakoska. Sztuka Polska, (oprac.)Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy Muzeum Okręgowe w Toruniu 26 kwietnia - 1 września 2013, Toruń 2013, s. 155 ; "Arteon. Magazyn o sztuce" nr 7 (63)/2005,okładka i il. s. 23;
A. Michalak, Przyczynek do dyskusji - jak stworzyć regionalną kolekcję "Znaki czasu"?,Toruń 2006, il. s. 20;
Obraz życia. Malarstwo polskie od 1946 roku do dzisiaj, katalog wystawy Muzeum Początkow Państwa Polskiego, oprac D. Stryniak, Gniezno 2007, il. s. 68.

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Irena Sendlerowa 2, 2009

długopis, akryl, papier, 30x21 cm
opisany na odwrocie: Irena Sendlerowa 2 Kozłowski 2009

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Prażmowo, 2013

akryl na płótnie, 50x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Franciszek Xawery, 2013, Prażmowo

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Wirus 5, 2011

akryl, płótno, 100x170 cm
opisany na odwrocie: Kozłowski 2011 Wirus 5

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Nie daj się złapać, 2003

akryl, płótno, 100x170 cm
opisany na odwrocie: Kozłowski 2003 Nie daj się złapać

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Kibole, 2007

akryl, spray, płótno, 170x100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: KOZŁOWSKI/2007/KIBOLE

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

WIRUS 4, 2010

akryl, spray, płótno, 170 x 100 cm
sygn. na odwrocie: KOZŁOWSKI/2010/WIRUS 4

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Dziki, 2006, 170 x100cm

akryl, spray na płótnie,
sygn. i opisany na odwrocie

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Angel Dark, 2007

170x100 cm, akryl, sprej, płótno,
sygn. na odwrocie /Kozłowski 2007 Angel Dark/

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Wirus 2, 2010

Akryl, emalia ftalowa, płótno; 170 x 100 cm
Sygn. na odwrocie

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

5/10, 2008

akryl, płótno, 170 x 100 cm,
sygn. na odwrociu: KOZŁOWSKI/2008/5/10.0

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

2 , 2011

akryl, płótno,
170 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Maciej Kozłowski

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

6, 2011

Akryl, płótno; 170 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Maciej Kozłowski

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Przesłuchanie 2, 2006

akryl, sprej na płótnie,
170x100 cm,
syg. i opisany na odwrocie

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Alexis Amore, 2007

Technika własna, płótno;
170 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: KOZŁOWSKI/ 2007/ ALEXIS AMORE

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Szczyle, 2007 r.

spray/płótno, 170 x 100 cm
na odwrociu opisany: `KOZŁOWSKI | 2007 | SZCZYLE`

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Briana Banks, 2008

Akryl, płótno;
170x100 cm
Sygn. na odwrocie: Kozłowski/ 2008/ BRIANA/ BANKS

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Psy, 2007 r.

akryl, spray/płótno,
170 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Przesłuchanie, 2006 r.

akryl/płótno,
170 x 100 cm

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Wjeb, 2008 r.

akryl, spray/płótno,
170 x 100 cm

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Silvia Saint, 2007

Akryl, płótno;
170x100 cm
Sygn.na odwrocie: Kozłowski/ 2007/ SILVIA/ SAINT

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Sadomaso 2, 2006

akryl, sprej, płótno,
170x100 cm,
sygn.

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Biba, 2007 r.

olej, spray/płótno,
170 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Kozłowski | 2007 | BIBA`

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Brittney Skye, 2008

Akryl, płótno;
170 x 100 cm
Sygn. Na odwrocie: KOZŁOWSKI/ 2008/ BRITTNEY/ SKYE

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Randka, 2006

Akryl, płótno
170 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Kozłowski/ 2006/ RANDKA

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Niunie, 2007

akryl, płótno;
170 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Kozłowski/ 2007/ Niunie

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Kula, Lewar, Dziki, 2001

olej, płótno; 170 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Kozłowski 2001

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Niż, 2001

olej/płótno, 180 x 100 cm
sygnatura: tył / góra / środek.
dar artysty

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Narkoza 2004

akryl UV, płótno, 169,5 x 170 cm;
sygn. i opisany na odwrociu

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Dostępne w taryfie biznes, 2003

akryl UV, płótno, 100 x 170 cm;
sygn. i opisany na odwrociu

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Jesteśmy takie same i takie szczęśliwe - dyptyk, 2003

akryl, płótno, 170 x 100 cm (każda część);
z tyłu naklejone kartki z sygn. i opisem

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Wizjer TV, 2002

akryl UV, płótno, 170 x 200 cm;
sygn. i opisany na odwrociu

KOZŁOWSKI Maciej (ur. 1976)

Teraz kaszanka

akryl, płótno,
wymiary: 170 x 100 cm

liczba obiektów: 42