1 zł
2 600 000 zł

SKROBISZEWSKA Katarzyna (ur. 1976r.)

Seria Brazylijska I, 2000 r.

linoryt/papier, 97 x 68 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'K. Skrobiszewska 2000'

cena wywoławcza: Wykup abonament

bez tytułu, z cyklu Patrzcie, 2005

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Błękitna laguna II, 2003

olej, płótno; 55 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: błękitna laguna II, K. S. ‘03

Seria Brazylijska I, 2000 r.

technika własna/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `K. Skrobiszewska 2000`

Estymacja: 1300-2000 zł

Bez tytułu, 2005

akryl, płótno, 70 x 220 cm
sygn. na odwrocie: KS`05

Patrz lecimy, 2005

Akryl, płótno;
70 x 65 cm
Sygn. na odwrocie: KS `05

Pokój II, 2002 r.

tusz/papier, 70 x 65 cm

Ostre, nieostre - z cyklu Patrzcie 2005 r.

olej/płótno,
70 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

Błękitna laguna II, 2003 r.

akryl/płótno,
55 x 60 cm ,
sygnowany i datowany na odwrociu

Bez tytułu, 2007

Olej, płótno;
30x30 cm
Sygn. Na odwrocie: KS `07

Bez tytułu, 2005

Akryl, płótno;
70x140 cm
Sygn. Na odwrocie: KS `05

Bez tytułu, z cyklu Patrzcie, 2005

Olej, płótno;
70 x 65
Sygn. na odwrocie: KS`05

Z cyklu Seria Brazylijska I, 2000 r.

linoryt barwny/papier,
100 x 70 cm (arkusz)
sygn. i dat. u dołu: `K.SKROBISZEWSKA 2000`

Schwarzwald, 2005

olej/płótno
70 x 140 cm

POŻEGNANIE Z BRAZYLIź

linoryt barwny/papier, dyptyk
2 x 70 x 100 cm (razem 140 x 100 cm)
sygn. na środku całości: `K.S. 2001 Pożegnanie z Brazylią A.`

Bez tytułu, 1999 r.

tusz/papier,
64 x 48 cm,
sygn.

Bez tytułu, 1999 r.

akwarela, 31,5 x 23 cm, sygn.

O fim z serii Brazylia, 2001 r.

linoryt/papier, 90 x 60 cm

Samo zło, 2004

olej/płótno, 11 5 x150 cm
sygnatura: tył / góra / lewa s.
dar artysty

Bez tytułu, 1999 r.

technika mieszana/papier, 30 x 42 cm, sygn.

Bez tytułu, 2005 r.

olej/płótno, 70 x 140 cm
sygn. i dat. na odwrocie: KS `05

Przez drzwi i okno, 2003

akryl, płótno, 105 x 50 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis
autorski: "przez drzwi i okno" K.S. `04

Czarny ląd

akryl, płótno,
90 x 100 cm

Pożegnanie z Brazylią, 2001

linoryt, dyptyk,
140x100 cm

Ściemnianie, 2002

olej, płótno,
115.5 x 140 cm
sygn. na odwr. l.g.: KS`02 | "Ściemnianie"

Lądowanie

akryl, płótno,
wymiary: 115 x 150 cm

liczba obiektów: 26