1 zł
2 600 000 zł

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Ogrody miłości XVII, 2014

olej, płótno, 80x100 cm kompozycja, 82x102 cm w oprawie
sygn. p.d.: M.Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ "OGRODY MIŁOŚCI XVII", 2014 OL. PŁ. 80x100

cena wywoławcza: Wykup abonament

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Sklepy cynamonowe XVII, 2005

olej, płótno, 60x81 cm
sygn. p.d.: M. Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ "SKLEPY CYNAMONOWE XVII" 2005 OL. PŁ. 60X81

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

MURTER III, 2007

olej/płótno, 60x81 cm
sygn. i opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ/ "MURTER III", 2007/OL.PŁ 60X81

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Owoce morza XVI, 2007

Olej, płótno;
wym.: 40 x 50 cm;
sygn. p.d.: M. Nałęcz; na odwrocie opis autorski. Lit.: "Magdalena Nałęcz. Impresje z podróży", katalog wystawy, Nautilus Kraków 2007, poz. 31, il. s. 15.

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Opowieść o błękicie

olej, płótno, wym. 24x30 cm

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Martwe natury IX i XII, 2008

Olej, płótno;
wym.: 18 x 15 cm (każda);
sygn.; na odwrocie sygn. i opis autorski.

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Wspomnienie z Krety III, 2005

olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p.d.:i dat. 2005; Na odwrocie opis autorski

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Białe miasto, 1998

olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. p.d. i dat. 1998; na odwrocie opis autorski

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Wspomnienie z Krety III, 2005

olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p.d.: M. Nałęcz
na odwrocie napis autorski: "WSPOMNIENIE Z KRETY III" 2005 /
OL. PŁ. 100 x 115 / MAGDALENA NAŁĘCZ

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Białe miasto, 1998

olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. p.d.: M. Nałęcz;
na odwrocie napis autorski: "PUEBLOS BLANCOS -
BIAŁE MAISTO" 1998 / 100 X 130 / MAGDALENA
NAŁĘCZ / UL. ZWIERZYNIECKA 17/31 / KRAKÓW

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Martw natura

2004
olej/karton
10x10cm

NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)

Ostatni seans filmowy I

olej, płótno,
wymiary: 130 x 220 cm

liczba obiektów: 13