1 zł
2 600 000 zł

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Po wietrze, 2013

litografia barwna, papier, 50x78 cm, nakład: 5/20
sygn. u dołu: Po wietrze litografia 5/20 Tomasz Matczak 2013

cena wywoławcza: Wykup abonament

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Weneckie popołudnie, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Tomasz Matczak 2015`
na odwrociu opisany: `Weneckie popołunie / venetian afternoon , olej na płótnie, 60 x 100 cm, 2015 Tomasz Matczak`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Łąka z bocianami, 2012

olej, płótno, 34 x 50 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Matczak 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Wenecja o poranku, 2013 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Tomasz Matczak 2013`
na odwrociu opisany: `"Wenecja o poranku" | Olej na płótnie, 60 x 90 cm | Tomasz Matczak 2013`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Summer Time, 2012

olej, płótno na tekturze, 32 x 66 cm, sygn. p.d.: Tomasz Matczak 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Podróże, 2012 r.

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Tomasz Matczak 2012`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Zaduma, 2012

olej, płótno, 50 x 61 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Dmuchawce, latawce, wiatr

olej na płótnie, 50 x 70 cm, 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Pejzaż złotopolski, 2012 r.

olej/płótno, 38 x 60 cm
sygnowany p.d.: Tomasz Matczak 2012`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Pawim okiem, 2012 r.

olej/płótno, 61 x 92 cm
sygnowany l.d.: `Tomasz Matczak 2012`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Kajakiem, 2012

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: TKMatczak 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Drobnym maczkiem

olej na płótnie,
90 x 60 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Dobra Moneta, 2012 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Wiatrawce, 2012

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn.

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Chabery, 2012

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn.

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Z Łodzi, 2012

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: T.K.MATCZAK 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Strefa Ciszy , 2012

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: T.K.MATCZAK 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Makacje, 2012 r.

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Tomasz Matczak 2012'

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Makata, 2012

olej, płótno, 34 x 50 cm,

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Rumiany, 2012

olej, płótno, 34 x 50 cm,
sygn. p. d.: sygn. p.d.: Tomasz Matczak 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Powrót do Edenu, 2012 r.

olej/płótno, 61 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Tomasz Matczak`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Powrót do Makao czyli pejzaz˙ s´rodkowopolski, 2012

olej, płótno podklejone na dykte?, 33 x 44 cm,
sygn. p. d.: TKMatczak 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Mazur glazur,

olej, płótno podklejone na dykte?, 33 x 51,5 cm,
sygn. p. d.: TKMatczak 2012

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Pejzaż intymny (2012)

sygn. p.d.,
olej, płótno/płyta,
33x50 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Mazurskie wspomnienie (2012)

sygn. p.d.,
olej, płótno/płyta,
33x50 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Makowiec polski (2012)

sygn. l.d.,
olej, płótno,
61x92 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Mazurek, 2011 r.

olej/płótno naklejone na dyktę,
43 x 33 cm
sygnowany p.d.: `T.K. MATCZAK 2011`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Spokój (2011)

sygn. p.d.,
inkografia,
33x45 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

American Dream, 2011 r.

pastel/papier,
74 x 60 cm (w świetle passe partout)
sygnowany p.d.: `T. MATCZAK`

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Makao czyli pejzaż bąkowogórski (2011)

sygn. p.d.,
pastel, papier,
33x70 cm

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Brzeg (2011)

sygn. na odwrociu
pastel, płótno
50x70

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Zmierzch (2011)

sygn. na odwrociu
pastel, płótno
40x50

MATCZAK Tomasz (1977 Łódź)

Świt (2011)

sygn. na odwrociu
pastel, płótno
40x50

liczba obiektów: 33