1 zł
2 600 000 zł

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Tryptyk Bożonarodzeniowy (współoprawny)

"Przybieżeli do Betlejem pasterze...”, 1937; "Rąbek z głowy zdjęła”, 1937; "Trzej Królowie Monarchowie”, 1937.

cena wywoławcza: Wykup abonament

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Kraków. Stare mury pod Wawelem w czasach Hugona Kołłątaja, 1946

Drzeworyt; wym.: komp.: 180 x 578 mm; sygn. oł. p.d. dedykacja: Panu Prezesowi Kazimierzowi Auerbachowi w dniu imienin 4 III 55 r. ofiaruje W. Chomicz; l.d. technika i tytuł; sygn. pł. (dwukrotnie - na kompozycję składają się dwie dopasowane płyty) monogr.: WCH. Lit.: M. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.25

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Wawel zimą, lata 70.

Drzeworyt; wym. w świetle pp: 298 x 315 mm; sygn. oł. p.d.: WChomicz, l.d. oryg. drzeworyt; sygn. pł. p.d.: W/CH (monogram wiązany).

CHOMICZ Witold (1910-1984)

LAJKONIK, 1942

Drzeworyt barwny, papier; 31,5 x 27 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: oryg. Drzeworyt W.Chomicz
Na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Tryptyk - Bożonarodzeniowy

"Przybieżeli do Betlejem pasterze" - drzeworyt na bibułce, 25 x 25 cm; sygn. na klocku monogramem l. d. WCH, napis autorski ołówkiem pod ryciną: Pastorałka I " Przybieżeli do Betlejem pasterze" oryginalny drzeworyt W. Chomicz;
"Rąbek z głowy zdjęła" - drzeworyt na bibułce, 30 x 22,5 cm; sygn. na klocku monogramem p. d:. WCH, napis autorski ołówkiem pod ryciną: Pastorałka II " Rąbek z główy zdjeła" oryg. drzeworyt W. Chomicz;
"Trzej królowie monarchowie" - drzeworyt na bibułce, 25 x 24,5 cm; sygn. na klocku monogramem p. d:. WCH, napis autorski ołówkiem pod ryciną: Pastorałka III "Trzej królowie monarchowie..." W. Chomicz.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

WARSZAWSKI BARBAKAN, 1946

Drzeworyt, papier; 19 x 29,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: oryg. drzeworyt WChomicz; na odwrocie autorska, drukowana, wypełniona ręcznie nalepka z opisem pracy

CHOMICZ Witold (1910-1984)

WJAZD KRÓLEWSKI NA WAWEL, 1933 / 1983

Drzeworyt, papier; 35,5 x 37 cm (arkusz)
Sygnowany z klocka p.d.: gmerk artysty; ołówkiem pod ryciną: oryginalny drzeworyt. wjazd Króla Jana III na Wawel po glorii 1933/1983 W.Chomicz

CHOMICZ Witold (1910-1984)

MŁYN PAPIERNICZY W WIELKIM PRĄDNIKU

Druk, papier; 24 x 26,5 cm
U dołu dedykacja długopisem: Jaśnie Wielmożnemu Panu Dyrektorowi Mieczysławowi Ptaśnikowi ofiaruje WChomicz

CHOMICZ Witold (1910-1984)

LEGENDA WAWELU, 1979

Drzeworyt, papier; 58 x 18,5 cm
Sygnowany z klocka p.d. monogram wiązany; ołówkiem pod ryciną: "legenda Wawelu" oryg. Drzeworyt 1/X 79

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Trzej Królowie, 1938

Drzeworyt barwny; wym. komp.: 250 x 246 mm; sygn. oł. p.d.: WChomicz, l.d.: Oryg. Drzeworyt "Trzej Królowie monarchowie dokąd tak dążycie?"; sygn. pł. p.d. monogram wiązany.
Lit.: M. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, s. 278, poz. V.1.21.

* opłata wynikająca z tzw. droit de suite

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pałac (1948)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
61x50 cm

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Lajkonik, 1946

Drzeworyt; wym.: 300 x 250 mm; sygn. oł. p.d.: W. Chomicz. Lit. M. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.27.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pan Twardowski, 1959

Drzeworyt kolorowany; wym.: 160 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: W. Chomicz. Praca oprawiona; na odwrocie nalepka z opisem i autorską dedykacja z 1977. Lit. M. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.61.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Lajkonik

drzeworyt ręcznie kolorowany/papier, 16,5 x 15 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'W. Chomicz', opisany l.d.: '"Lajkonik"'
na odwrociu autorska nalepka z opisem grafiki

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Lajkonik

drzeworyt barwny/papier, 31,5 x 26,5 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'W.Chomicz', opisany l.d.: 'Oryg. drzeworyt'

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pod osłoną nocy w Krakowie

akwarela, papier, 51 × 36 cm
sygn. p. d.: Chomicz W.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Targi Kalwaryjskie, 1932 r.

litografia barwna/papier, 69,5 x 99 cm
stan zachowania: po konserwacji, plakat naklejony na płótno

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Mury Floriańskie w Krakowie

drzeworyt, papier, 17,7 x 57,5 cm (odcisk klocka),
18,7 x 58,3 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Chomicz (ołówkiem);
tytuł i nr odbitki l. d.: Oryg. drzeworyt "Mury floriańskie w Krakowie" 2/II (ołowkiem); Na odwrocie nalepka autorska, z tytułem pracy: Mury Floriańskie pod Wawelem, z datą powstania: 1947, techniką i podpisem artysty; na odwrocie poniżej nalepki autorskiej dedykacja artysty

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Baszta Obronna klasztoru Klarysek w Nowym Sączu, 1952

akwarela, papier; 35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Chomicz W. 52.;
na odwrocie nalepka autorska: Zbiory i galeria prac Witolda Chomicza, z tytułem pracy: Baszta Obronna Klasztoru Klarysek, z datą powstania 1952, u dołu na nalepce stempel autorski z sygnaturą artysty

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Tryptyk Bożonarodzeniowy (współoprawny):

"PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM PASTERZE...”, 1937
drzeworyt barwny na bibułce, 26 x 25,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany dwukrotnie: na klocku monogramem l.d. "WCH”, pod kompozycją oł. p.d. "Kraków W. Chomicz”. Napis autorski ołówkiem pod ryciną: "Oryg. drzeworyt. Przybieżeli do Betlejem pasterze... 1937”;
"RĄBEK Z GŁOWY ZDJĘŁA”, 1937
drzeworyt barwny na bibułce, 31 x 26 cm w świetle passe-partout, sygnowany ołówkiem p.d. "Kraków W. Chomicz”. Napis autorski ołówkiem pod ryciną: "Oryg. drzeworyt. Rąbek z głowy zdjęła... 1937”;
"TRZEJ KRÓLOWIE MONARCHOWIE”, 1937
drzeworyt barwny na bibułce, 26 x 25,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany dwukrotnie: na klocku monogramem l.d. "WCH”, pod kompozycją oł. p.d. "Kraków W. Chomicz”. Napis autorski ołówkiem pod ryciną: "Oryg. drzeworyt. TRZEJ KRÓLOWIE MONARCHOWIE, 1937”

Wszystkie opisane i reprodukowane w katalogu wystawy "Witold Chomicz 1910-1984”, Muzeum Narodowe Kraków 2012, s. 277/278.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Wjazd Króla Jana Sobieskiego na Wawel w 1683, 1933

drzeworyt, papier jasnobrązowy;
28 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.:
WiChomicz, napis l. d.:
Drzeworyt 1933 Wjazd Króla
Jana Sobieskiego na Wawel
1683 dalej dedykacja
okolicznościowa

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pastorałka I - Przybieżeli do Betlejem pasterz..., 1931

Drzeworyt na bibule;
wym.: 250 x 247 mm;
sygn. oł. p.d.: WChomicz oraz na pł. mon. l.d.;
l.d. technika i tytuł.
Lit.: W. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.12.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pastorałka II - Rąbek z głowy zdjęła..., 1938

Drzeworyt na bibule;
wym.: 300 x 257 mm;
sygn. oł. p.d.: WChomicz oraz na pł. mon. p.d.;
l.d. technika i tytuł.
Lit.: W. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.22.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pastorałka III - Trzej Królowie Monarchowie..., 1938

Drzeworyt na bibule;
wym.: 250 x 247 mm;
sygn. oł. p.d.: WChomicz oraz na pł. p.d. mon.;
l.d. technika i tytuł.
Lit.: W. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.21.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Chrystus Frasobliwy, 1936

Drzeworyt ręcznie kolorowany;
wym.: 305 x 260 mm;
sygn. p.d.: WChomicz, l.d.: Oryg. drzeworyt;
tytuł w obrębie kompozycji.
Lit.: W. Laskowska, Witold Chomicz, Kraków 2012, poz. V.1.18.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

NOC KUPALNA/WIANKI, 1927

drzeworyt, 30 x 18 cm,
sygnowany na klocku l.d. "CH." oraz pod klockiem p.d. "Chomicz W"; także tytuł pracy i technika.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

KLASZTOR NORBERTANEK

Olej, tektura, 48,5x69 cm,
sygn. p.d.: Chomicz W.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Iluminacja Wieży Srebrnych Dzwonów na Wawelu, 1935

Drzeworyt, bibuła; wym.: 225 x 160 mm;
sygn. oł. p.d.: W. Chomicz, l.d.: oryg. drzeworyt;
sygn. pł.: WCH. Lit.: M. Laskowska, "Witold Chomicz", Kraków 2012, poz. V.1.17.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Kapituła Orderu Białego Kruka, 1962

Linoryt barwny; wym. komp.: 335 x 330 mm;
sygn. pł. p.d.: Chomicz. Dyplom dla stowarzyszenia bibliofilskiego, odbitka na pełnym arkusz. Lit.: M. Laskowska, "Witold Chomicz", Kraków 2012, poz. XI.4.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Szopka krakowska, 1938

Drzeworyt; wym. w świetle pp: 320 x 275 mm;
sygn. pł. p.d. monogram wiązany;
sygn. oł. p.d.: W.Chomicz, l.d.: oryg. drzeworyt. Lit.: M. Laskowska, "Witold Chomicz", Kraków 2012, poz. V.1.20.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Cudowna Noc, 1934

Drzeworyt wzdłużny (langowy); wym.: 300 x 260 mm (zachowana pełna plansza); sygn. oł. p.d.: W. Chomicz, p.d.: oryg. drzeworyt; sygn. pł. p.d. monogram wiązany WCH. Pod kompozycją: Lulaj że Jezuniu, lulaj-że lulaj. Grafika znana także jako Krakowska Pastorałka, Kantyczka II. Lit.: "Witold Chomicz. Katalog wystawy w MNK", Kraków 2012, p[oz. V.1.16.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Wawel w zimie

sygn. p.d.
litografia barwna
30.8x33 cm

CHOMICZ Witold (1910-1984)

WIDOK WAWELU, 1939

Drzeworyt, papier; 27 x 17 cm (odcisk klocka)
Sygnowany z klocka p.d.: pod strzałą CH; ołówkiem pod ryciną: "Wawel iluminowany" oryg. drzeworyt 1939 r. Sz. Panu R. Winiarkowi - WChomicz

CHOMICZ Witold (1910-1984)

ŚMIERĆ ŚWIĘTEGO WOJCIECHA

Drzeworyt, papier; 14 x 8,5 cm w świetle p-p
U dołu długopisem list autora

CHOMICZ Witold (1910-1984)

KOŚCIUSZKO, 1938

Ołówek, papier; 41 x 33 cm
Sygnowany d.: Rysunek do drzeworytu lub sztychu W. Chomicz; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy

CHOMICZ Witold (1910-1984)

KOŚCIUSZKO, 1942

Drzeworyt kolorowany akwarelą, papier; 25 x 20 cm (odcisk klocka)
Sygnowany z klocka l.d.: CH (lustrzanie); p.d.: W; ołówkiem pod ryciną; oryg. drzeworyt W.Chomicz; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy; dedykacja autorska długopisem dla Mieczysława Gromczyńskiego z 25.02.1976

CHOMICZ Witold (1910-1984)

KOŚCIUSZKO, 1942

Drzeworyt, papier; 25 x 20 cm (odcisk klocka)
Sygnowany z klocka l.d.: CH (lustrzanie); p.d.: W; ołówkiem pod ryciną: Oryg. drzeworyt 1942 r. Wn Panu Mecenasowi Sztuk Pięknych Romanowi Winiarkowi WChomicz; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy (dobitka specjalna na życzenie R. Winiarka w drodze wymian bibliofilskich)

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Madonna Krakowa, 1939

Drzeworyt;
wym.: 306 x 258 mm;
sygn. pł. p.d.: WCH 1939.
Lit.: M. Laskowska, "Witold Chomicz 1910-1984", Kraków 2012, s. 278, poz. V.1.23.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Wianki, 1927

Drzeworyt;
wym.: 315 x 193 mm;
sygn. oł. p.d.: Chomicz W., l.d.: Wianki, oryg. drzeworyt;
grafika oprawiona w stare pp.
Lit.: M. Laskowska, "Witold Chomicz 1910-1984", Kraków 2012, s. 277, poz. V.1.6.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Popiersie Tadeusza Kościuszki

drzeworyt, papier; 26,7 x 22,2 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. l. d.: HC (na płycie, literka C odwrócona); oraz sygn. p. d.: W (na płycie);
Napis u dołu: Oryg. drzeworyt Panu Mgr. Ludwikowi Kuszajowi z przyjaźnią WChomicz (ołówkiem)

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Z szopką

Linoryt; wym. w świetle pp: 169 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: W. Chomicz, l.d. tytuł oraz oryg. linoryt. Płyta sygn. l.d.: Ch.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Dawny Kraków, 1945-1946

Zestaw 4 drzeworytów; wym.: 125 x 150 mm (każda); współoprawne w dwa pp; na odwrociach naklejki autorskie W. Chomicza; tytuły: 1. Wawelski rapsod, 2. Legenda Wawelu, 3. Mury floriańskie. Arsenał XVIII wiek, 4. Mury floriańskie. Domek kata XIII wiek.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Tadeusz Kościuszko, 1937

Drzeworyt kolorowany; wym.: 245 x 205 mm; sygn. oł. p.d.: W. Chomicz, l.d.: Oryg. drzeworyt. Na odwrocie naklejka autorska z opisem pracy, pieczątką i dedykacją artysty.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

The Cracow pageant [Kraków], 1939

Plakat turystyczny; litografia barwna;
wym.: 995 x 635 mm;
sygn. pł. p.d.: W. Chomicz; Drukarnia Narodowa w Krakowie.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

PANORAMA WAWELU ZE WZGÓRZA ŚW. BRONISŁAWY, 1939/1940

olej na płótnie,
58 x 70 cm, sygnowany p.d.
"W. Chomicz 1940 W",
na odwrocie napisy autorskie: "Panorama Wawelu z wzgórza św. Bronisławy/1939/40/ lub Widok z Salwadora na wiosnę/ W. Chomicz/Kraków Gontyna 9 /Salwator" oraz: nalepka autorska z danymi o obrazie i kartka wystawowa TPSP w Krakowie z 1939 r. z tytułem
"Widok na Wawel z Salwatora (wiosną 1939)".

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Kraków. Wjazd królewski na Wawel, 1939

Drzeworyt na bibule;
wym.: 266 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Kraków. W. Chomicz, l.d.: oryg. drzeworyt; na pł. mon. wiąz. p.d.; tytuł w kartuszu, w obrębie kompozycji. Praca po konserwacji.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Chrystus Frasobliwy, 1939

Drzeworyt ręcznie kolorowany;
wym.: 305 x 260 mm;
sygn. p.d.: WChomicz, l.d.: Oryg. drzeworyt ręcznie kolorowany; tytuł w obrębie kompozycji. Na odwrocie naklejka z pracowni artysty, z opisem i dodatkową
sygnaturą.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pastorałka III - Trzej Królowie Monarchowie?, ok. 1933

Drzeworyt na bibule;
wym.: 250 x 247 mm;
sygn. oł. p.d.: WChomicz oraz na pł. p.d. mon.; l.d. technika i tytuł.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pastorałka II - Rąbek z głowy zdjęła?, ok. 1933

Drzeworyt na bibule;
wym.: 300 x 257 mm;
sygn. oł. p.d.: WChomicz oraz na pł. mon. p.d.; l.d. technika i tytuł.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Pastorałka I - Przybieżeli do Betlejem?, ok. 1933

Drzeworyt na bibule;
wym.: 250 x 247 mm;
sygn. oł. p.d.: WChomicz oraz na pł. mon. l.d.; l.d. technika i tytuł.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

POLAND, THE CRACOW PAGEANT, 1930-TE

litografia/papier,
99,5 x 63,5 cm
sygn. p..śr.:`W.Chomicz`

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Szopka Krakowska.

Drzeworyt, sygn. przez Artystę ołówkiem poniżej kompozycji oraz zatyt. na klocku. Kraków b. r. (1954). Format: 30 x 25 cm (w ramie za szkłem: 40,5 x 36 cm). Stan b. dobry. Przedstawia szopkę krakowską na tle rozgwieżdżonego nieba, poniżej aniołki trzymające szarfę z napisem. Chomicz W., grafik, malarz, rzeźbiarz, prof. ASP.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Stare mury podwawelskie w XVIII w..

Drzeworyt, sygn. przez Artystę ołówkiem poniżej kompozycj. Kraków b. r. Format: 18 x 57 cm (w ramie za szkłem: 31 x 69,5 cm). Stan b. dobry. Drzeworyt przedstawia architekturę drewnianą Krakowa. Na pierwszym planie kareta wjeżdżająca przez most zwodzony, a za nią jeźdźy konni. W prawej części na wzgórzu Wawel. Chomicz W., grafik, malarz, rzeźbiarz, prof. ASP.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Noc kupalna.

Drzeworyt, 30 x 18 cm. Sygnowany na klocku l.d. "CH" oraz pod klockiem p.d. "Chomicz W", l.d. tytuł i technika.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

olej na płótnie,
58 x 70 cm,
sygnowany p.d. "W. Chomicz 1940 W",
na odwrocie napisy autorskie: "Panorama Wawelu z wzgórza św. Bronisławy/1939/40/ lub Widok z Salwadora na wiosnę/ W. Chomicz/Kraków Gontyna 9 /Salwator" oraz: nalepka autorska z danymi o obrazie i kartka wystawowa TPSP w Krakowie z 1939 r. z tytułem "Widok na Wawel z Salwatora (wiosną 1939)".

CHOMICZ Witold (1910-1984)

CHRYSTUS FRASOBLIWY, 1939

drzeworyt kolorowany akwarelą,
30,5 x 26 cm,
sygnowany ołówkiem p.d. "WChomicz",
na odwrocie autorska kartka katalogowa:
"Zbiory i galeria prac Witolda Chomicza artysty malarza i grafika, profesora ASP w Krakowie" z opisem tego drzeworytu.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

TRYPTYK BOŻONARODZENIOWY, 1937

drzeworyty barwne na bibułce,
sygnowane na klockach monogramem wiązanym "WCh" i u dołu ołówkiem "1937 Kraków W. Chomicz" oraz tytuły kwater tryptyku.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

LAJKONIK

drzeworyt barwny, 16,5x15 cm sygnowany ołówkiem u dołu po prawej "W. Chomicz" (również tytuł pracy) i na klocku, monogramem wiązanym "Ch"

CHOMICZ Witold (1910-1984)

NOC KUPALNA

drzeworyt, 30 x 18 cm, sygnowany na klocku l.d."CH" i pod ryciną, ołówkiem "Chomicz W." (oraz tytuł pracy i technika).

CHOMICZ Witold (1910-1984)

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Legenda Wawelu

Drzeworyt,
18 x 56 cm,
sygn. oł. p. d.: W. Chomicz

CHOMICZ Witold (1910-1984)

CHRYSTUS FRASOBLIWY, 1939

drzeworyt kolorowany akwarelą, 30, 5 x 26 cm,
sygnowany ołówkiem p. d. "WChomicz",
na odwrocie autorska kartka katalogowa: "Zbiory i galeria prac Witolda Chomicza artysty malarza i grafika, profesora ASP w Krakowie" z opisem tego drzeworytu.

CHOMICZ Witold (1910-1984)

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Wjazd królewski na Wawel

sygn.p.d., drzeworyt, 26.5x29.8

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Legenda Wawelu

sygn. p.d., drzeworyt, 17.8x57.5 cm

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Odpust przy kościół SS. Norbertanek w Krakowie

drzeworyt, papier, 31 x 32,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: WCH (na klocku)

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Wjazd królewski na Wawel

drzeworyt, papier, 28 x 31 cm
opisany u dołu: Oryg. drzeworyt Kraków W. Chomicz

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Staropolska drukarnia

sygnowany p.d.,
drzeworyt, 50x35 cm

CHOMICZ Witold (1910-1984)

PORTERT ŻONY, JAROSŁAWY CHOMICZOWEJ, 1934

Olej, płótno; 71,2 x 60,4 cm
Sygnowany p. d.: W. CHOMICZ 22 VII 34
Na odwrocie czarnym olejem napis: Dr Med. |
JAROSŁAWA Z WŁODYGÓW | CHOMICZOWA | 1934 |
UR. 20 VII 1908 NOWY SĄCZ ZM. 7 IX 1962 KRAKÓW

CHOMICZ Witold (1910-1984)

Chrystus frasobliwy

drzeworyt barwny, papier, 32,5 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: W Chomicz

liczba obiektów: 70