POPIOŁEK-RODZIŃSKA Irena (ur. 1939)
akwarela, 45 x 43 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wspomnienie z Gschnitz II, 1994 r.
akwarela, 34 x 53 cm, sygn.
akwarela, 50 x 65 cm, sygn.
akwarela, 62 x 49 cm, sygn.
olej/płótno, 71 x 60,5 cm
na odwrociu sygnowany i datowany: `IRENA POPIOŁEK | "POLIGON" | 1968`
akwarela, 40 x 30 cm, sygn.
Psalm 118 dedykowany Janowi Pawłowi II , 2007 r.
akwarela / papier, 64 x 51 cm, sygn.
akwarela
75 x 56 cm
akwarela/papier, 64 x 51 cm,
sygn.
akwarela/papier, 38 x 56,5 cm
sygn. p. d. Irena Popiołek
akwarela,
37 x 55 cm,
sygn.
akwarela/papier,
64 x 51 cm,
sygn.
akwarela
70 x 50 cm
akwarela
39 x 53 cm
akwarela
37,5 x 55,5 cm
akwarela
46 x 34 cm
sygn.
akwarela/papier,
56 x70 cm,
sygn.
akwarela,
34 x 46 cm,
sygn.
akwarela/papier
35 x 26,5 cm
akwarela
38x56 cm
akwarela,
37 x 48 cm,
sygn.
akwarela, 42 x 56 cm, sygn.
akwarela, 54,5 x 74,5 cm, sygn.
akwarela, 46 x 56,5 cm, sygn.
akwarela, 50 x 70 cm, 2003r.
akwarela, 50 x 70 cm, sygn.
akwarela,
40 x 50 cm,
sygn.
akwarela
53x39 cm