1 zł
2 600 000 zł

DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)

Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
na odwrocie opis autorski: "TRZY GRACJE - NIEBIESKIE TONACJE" / Z CYKLU PEJZAŻ URODZAJU / JERZY DMITRUK / 2019.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Drzewa objawień, 2014 r.

akwarela, papier, 35,5 x 26 cm w świetle oprawy

Dogonić płynący czas, 2008 r.

akwaforta, akwatinta, papier, 12,5 x 13,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Dmitruk, opisana l.d.: "Dogonić płynący czas" z cyklu Siewca urodzaju 26/50

Pejzaż wielowątkowy, 2008 r.

akwaforta, akwatinta, papier, 24,5 x 33,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Dmitruk 2008, opisany l.d.: "Pejzaż wielowątkowy" z cyklu Żywot malarza, śr.d.: 28/50

Piękne jest życie, 2003 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 23 x 30 cm

Anioł stróż, z cyklu: Zakochany, zagubiony mężczyzna, 2018

olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;
opisany na odwrocie: "ANIOŁ STRÓŻ" / Z CYKLU ZAKOCHANY ZAGUBIONY MĘŻCZYZNA / JERZY DMITRUK / 2018 / OLEJ KARTON / 42 X 56.

Źródło miłości, 1999 r.

akwaforta z akwarelą, e/a, 25 x 35 cm, sygn.

Akwarium, 1988, 1988 r.

akwaforta, akwatinta/karton, 50 x 64 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Dmitruk 1988' oraz opisany l.d.: '"akwarium"'
wymiary zadruku: 49,5 cm x 63,5 cm

Dotyk ulotnej chwili, 2004 r.

akwarela / papier, 17 x 24 cm, sygn.

Misja XV - Jasność w ciemności, 2007 r.

akwaforta / papier, 29,5 x 19 cm, sygn.

Z cyklu Siewca urodzaju: Bagaż podręczny niezbędny w podróży przez ocean dzieciństwa, 2015

akwaforta, akwatinta/papier, 14,8 x 9,9 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Bagaż podręczny niezbędny w podróży/ przez ocean dzieciństwa" z cyklu Siewca urodzaju/e.a. /Jerzy Dmitriuk 2015

Z cyklu: Pejzaż Starocerkiewny, 2016 r.

akwarela, 27 x 39 cm, sygn.

Strumień natchnień z cyklu Siewca urodzaju, 2009

akwaforta z akwatintą, 15 x 13,5 cm

Pejzaż starocerkiewny, 2016 r.

akwarela / papier, 39 x 26,5 cm, sygn.

Wszelkiej pomyślności, z cyklu Siewca urodzaju, 2010 r.

akwaforta / papier, 21,5 x 16,5 cm, sygn

Woda i wino (z cyklu: Misja XX), 2008

akwaforta, akwatinta, papier, 46 x 32 cm, 34/50,
sygn. u dołu

Z cyklu: Drzewa Objawień Łono natury, 2011 r.

akwaforta z akwarelą, 1/1, 50 x 35,5 cm, sygn.

Pogodny dzień

z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2012
olej, płótno; 56,5 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: Dmituk 2012
na odwrocie na płótnie opis autorski, z lewej u góry: "POGODNY DZIEŃ" / Z CYKLU "PEJZAŻ URODZAJU"; oraz z prawej u góry: JERZY / DMITRUK / WRZESIEŃ 2012 / 56,5 x 72,5

Morze czerwone

z cyklu "Misje", 2006 r.
akwaforta / tinta / papier, 27 x 19 cm, sygn.

Wyspy szczęśliwe II

z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2005 r.
akwaforta / tinta / papier, 30 x 25 cm, sygn.

Opowieść o domu - z cyklu Żywot malarza, tryptyk, 2006

akwatinta, akwaforta, papier;
34,5 x 96,5 (arkusz), 22,5 x 92,5 cm (odbitka - całość);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Dmitruk 2006, tytuł l. d.: "Opowieść o domu" z cyklu żywot malarza, nr odbitki u dołu środkowej grafiki: e/a I/I

Akt w czasie zachodu słońca, 2012

olej, płótno; 95 x 75 cm;
sygn. u dołu: DMITRUK '12
na odwrocie opis autorski: "AKT W CZASIE ZACHODU SŁOŃCA"/ JERZY/ DMITRUK/ LIPIEC 2012/ 95 x 75

Z cyklu: Drzewa Objawień, Brzemienny Pejzaż, 2007 r.

akwaforta z akwarelą, 50 x 36 cm, sygn.

Razem z cyklu Pejzaż urodzaju

akwaforta z akwatintą, 15,5 x 22 cm, 2014

Akwarium, 1988

akwaforta, akwatinta, papier; 50 x 64 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "akwarium", c/a, 1988 Jerzy Dmitruk

Ocean obfitości, 2015 r.

akwaforta / tinta / papier, 41,5 x 28 cm, sygn. cm, sygn.

Abstrakcyjny sen o kobiecie

akwaforta, akwatinta, 16,5x20 cm, 2013

Dzień weselny, 2000 r.

akwaforta z akwatintą, 6/50, 50 x 35 cm, sygn.

Mąż i żona

akwaforta z akwatintą, papier, 25 x 36 cm, 2006

Natchniona muza

akwaforta z akwatintą, papier, 17 x 28,5 cm, 2007

Pejzaż z dzieciństwa, który nosimy w sobie

akwaforta z akwatintą, papier, 25 x 34 cm, 2009

Kraina Świętego Spokoju, 2013

akwaforta, akwatinta, wym. 12x39 cm

Proza życia, 2003

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 19x33 cm

Malarz abstrakcyjny - czekając na natchnienie, 2009

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 24x28 cm

Wielki przypływ, 2006

akwaforta / akwatinta
50 x 68 cm

Morskie opowieści , 2005

akwaforta / akwatinta
50 cm x 32 cm

Fragment rodzinnego pejzażu

akwaforta / tinta / papier, 24,5 x 34 cm, sygn.

Kwiat w ukłonie

z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2013 r.
akwaforta / tinta / papier, 20,5 x 30 cm, sygn.

Kwiaty

olej, płóyta; 42 x 33 cm;
sygn.: p. d.: DMITRUK
na odwrocie: Jerzy Dmitruk ur. 1960/ ASP Kraków 1986

Budowla głupców

z cyklu "Misja" 2007 r.
akwaforta/tinta/papier,
sygn.

Zachwyt słoneczników

akwaforta/tinta/papier, 19 x 12,5 cm,
sygn.

Budowla głupców, z cyklu Misja, 2007

akwaforta, akwatinta, 24,5 x 33,5 cm
sygn. p. d. Jerzy Dmitruk

Być szczęśliwym, z cyklu Żywot malarza, 2004/2012

akwaforta, akwatinta, 20 x 27 cm,
sygn. p. d. Jerzy Dmitruk

Z cyklu: Misja- Droga przez niebo, 2006 r.

akwaforta z akwatintą e/a,
45,5 x 61,5 cm,
sygn.

Przypływ, 2004

akwaforta/papier, 12x8 cm w św. p-p, 24,5x18,5 cm w oprawie, egz. autorski, drewniana ramka
sygn. na licu /"Przypływ e/a Jerzy Dmitruk ?04/

Syn marnotrawny-powrót, 2006

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 24,5x35 cm

Gorące żródla z cyklu Żywot malarza 2005 r.

akwaforta/tinta/papier,
25 x 30 cm,
sygn.

Pejzaż z rzeką, 1999 r.

akwaforta/tinta/papier,
24,5 x 30 cm,
sygn.

Pięć gracji, 1985-2001

akwaforta, akwatinta/papier
32 x 50 cm

Sen malowany z cyklu Żywot malarza, 2004

akwaforta, akwatinta/papier
21 x 26 cm

Proza życia z cyklu Żywot malarza, 2004

akwaforta, akwatinta/papier
19 x 32,5 cm

Z cyklu: Drzewa objawień, 2011 r.

Słoneczne dzieciństw
akwaforta z akwatintą e/a
33 x 18 cm
sygn.

Prawda o życiu Ewy w raju, z cyklu: Kwiaciarki, 2011

akwaforta, akwatinta, papier
12,5 x 19 cm (kompozycja);
sygn., dat. i opisana u dołu: p.d.: Jerzy Dmitruk 2011, p.d.: Prawda o życiu Ewy w raju, z cyklu: Kwiaciarki e/a; nakład e/a

Piękniejsze oblicze świata, z cyklu: Kwiaciarki, 2011

grafika, akwaforta, akwatinta,
11 x 15,5 cm (kompozycja);
sygn. dat. i opis u dołu p.d.: Jerzy Dmitruk 2011, l.d.: Piękniejsze oblicze świata, z cyklu: Kwiaciarki; e/a, nakład e/a

Niebo dzieciństwa

z cyklu "Drzewa objawień" 2007-2010 r.
akwaforta/tinta/papier,
34 x 22 cm,
sygn.

Odpoczynek pejzażu

z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2002 - 2009 r.
akwaforta/tinta/papier,
21 x 19,5 cm,
sygn.

Z cyklu Żywot malarza, 2009 r.

"Świąteczna codzienność u twego boku"
akwaforta z akwatintą,
e/a,
7,5 x 24,5 cm,
sygn.
"Poziom miłości",
2009 r.,
akwaforta z akwatintą,
16/50,
24 x 32 cm,
sygn.

Źródło szczęścia z cyklu Misja XIX, 2008

akwatinta/papier
25,5 x 13,5 cm

Kilka chwil przed początkiem świata, 2010

akwatinta/papier
17 x 21,5 cm

Ocean pełen miłości

akwatinta, papier,
16 x 24,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Dmitruk 2004-09 (ołówkiem);
tytuł l. d.: "Ocean pełen miłości" Z cyklu żywot malarza 16/50 (ołówkiem)

"Pejzaz z rzeką", 1999r.

akwaforta / tinta / papier, 30 x 33,5 cm, sygn.

"Przypływ" z cyklu "Misja", 2006 r.

akwaforta / tinta / papier, 45,5 x 22 cm, sygn.

Sen malarza

akwatinta, papier, 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Dmitruk 2004 (ołówkiem);
tytuł l. d.: "Sen malowany" Z cyklu żywot malarza 14/50 (ołówkiem)

Ocean pełen miłości

akwatinta, papier,

Dyptyk z cyklu: Misja, 2006 r.

akwaforta z akwatintą, e/a, 36 x 50 cm, sygn.

Kwitnący sad

olej, płótno
90 x 120 cm;
sygn. u dołu d.: DMITRUk / '09
sygn. i na odwrocie

NIEBO NAD LASEM

AKWATINTA
25x34
2007
SYGN. p.d. JERZY DMITRUK 2007

DOM NA WZGÓRZU

AKWATINTA
28,5x41,5
2006
SYGN. p.d. JERZY DMITRUK

Był dzień, z cyklu: Drzewa objawień, 2008 r.

akwaforta z akwatintą,
e/a 40 x 18 cm,
sygn.

Miejsce urodzenia, z cyklu: Drzewa objawień, 2008 r.

akwaforta z akwatintą,
e/a, 33 x 16,5 cm,
sygn.

Układ

olej, płyta pilśniowa, 41 x 54, 5 cm (w świetle oprawy),
sygn. l.d.: DMITRUK / `07
na odwrocie opis autorski: Kompozycja "UKŁAD" JERZY DMITRUK / 2007

Misja VII - Źródło, 2006r.

serigrafia, e/a, 36 x 50 cm, sygn.

Misja XII - Ocean Świętego Spokoju, 2006r.

Dom na wzgórzu.. Z cyklu: Żywot malarza, 2006 r.

akwatinta, e/a, 28 x 40 cm, sygn.

Świat kreacji. Z cyklu: Żywot malarza, 2006 r.

akwatinta, e/a, 33 x 24 cm, sygn.

Z cyklu: Żywot malarza: Przypływ marzeń, 2005 r.

serigrafia, a/a, 30 x 40 cm, sygn.

Piękne jest życie, 2003 r.

serigrafia,
23 x 30 cm,
sygn.

Uczucie pod palmą, 2003

grafika,
34 x 25cm

liczba obiektów: 89