1 zł
2 600 000 zł

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

UAE1 - Abu Dhabi, 2017 - 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "UAE1-ABU DHABI" 2017/2018 50x70 cm oil on canvas

cena wywoławcza: Wykup abonament

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Batumi 4, 2015

olej, płótno, 110.00 x 110.00 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "BATUMI 4" 2015 rok 110x110 cm olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Bilbao, 2004

olej, płótno, 130x114cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "BILBAO" 1 2004 olej, płótno 130x114

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Batumi 1, 2015

olej, płótno, 50x50 cm
opisane na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "BATUMI 1" 2015 ROK 50x50 cm olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Agadir 1, 2010

olej, płótno, 50x120 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "AGADIR 1" 2010 r. 50x120 cm olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Batumi 4, 2015

olej, płótno, 110x110 cm

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Dubai 2, 2009/2010

olej, płótno, 160x90 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "DUBAI ‘2" 2009/2010 160X90 CM olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Góra Tabor

olej na płótnie 50 x 50 cm
opisany na odwrociu

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Valencia 2, 2014

olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "VALENCIA 2" 2014 r. 120x100 cm olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Santa Cruz de Tenerife 1, 2014

olej, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA "SANTA CRUZ DE TENERIFE 1" 2014 r. 60x60 cm olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Dubai 9, 2009/2010

olej, płótno, 120 x 50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Agadir, 2010

Olej, płótno; 50 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: AGNIESZKA/ KICIŃSKA/ "AGADIR 9"/ 2010/ 50 x 50/ OLEJ, PŁÓTNO

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Dali, 2005

olej, płótno,
24x30 cm,
syg. i opisane na odwrocie /A. KICIŃSKA "DALI" 2005 r. 24x30 cm olej, płótno/

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Warszawa 3, 2006

Olej, płótno
100 x 81 cm
Sygn. na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA/ WARSZAWA 3/ 2006/ olej, płótno/ 100 x 81 cm

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Dubai 4, 2009/2010

Olej, płótno;
120x30 cm
Sygn. na odwrocie: AGNIESZKA/ KICIŃSKA/ "DUBAI" 4/ 2009/2010/ 120x30/ olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Vellano 10, 2008

Olej, płótno;
100x73 cm
Sygn.na odwrocie: AGNIESZKA/ KICIŃSKA/ "VELLANO 10"/ 2008/ 100x73 cm/ olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Huśtawki, 1999

olej, wosk, płótno,
41x61 cm,
sygn. i opisana na odwrociu

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Agadir 3

Olej, płótno;
100x70 cm
Sygn. Na odwrocie: AGNIESZKA/ KICIŃSKA/ "AGADIR3"/ 2010r./ 100X70 cm/ olej, płótno

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Warszawa 10, 2007

Olej, płótno;
100 x 81 cm
Sygn. na odwrocie: Agnieszka Kicińska "Warszawa 10"/ 100 x 81 cm

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Warszawa 9, 2007

olej, płótno
100 x 81 cm
sygn. na odwrocie: AGNIESZKA/ KICIŃSKA/ WARSZAWA 9/ 2007 ROK

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

London 3, 2005

olej, płótno; 92 x 73 cm
sygn. na odwrocie AGNIESZKA/ KICIŃSKA

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Lisboa 13

olej, płótno,
97 x 130 cm
opis tył: AGNIESZKA KICIŃSKA / "LISBOA 13" / 2004 / olej, płótno / 97 x 130 cm

KICIŃSKA Agnieszka (ur. 1973)

Paryż

olej, płótno, 65 x 54 cm
sygn. na rewersie: AGNIESZKA KICIŃSKA [POLAND] oil painting/65 x 54/"MODERN ARCHITECTURE 2001" – "PARIS"

liczba obiektów: 23