PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
technika mieszana,
18,5 x 15,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: E. Przebindowska oraz p.d. data: 30.XII.70 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
monotypia, papier,
21,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: Ewa Przebindowska
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
technika mieszana, 18,5 x 15,3 cm (w świetle oprawy);
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
monotypia, papier, 21,5 x 27 cm;
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
technika mieszana,
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
monotypia, papier,
21,5 x 27 cm;
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
olej, płyta, 36,5 x 50 cm;
sygn. p.d.: Ewa Przebindowska;
na odwrocie nalepka z opisem obrazu
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)
Improwizacja z saksofonem z cyklu Jazz (1976)
sygnowany p.d.
akwarela, papier
21x13
PRZEBINDOWSKA Ewa (ur.1940)