PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela, papier; 19,4 x 26,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. pośrodku u dołu: Jan Perdzyński / 1890 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
PRZED POLOWANIEM. CZEKAJĄC NA PANÓW, 1901
akwarela, gwasz, ślady ołówka, karton naklejony na płótno
82 x 117 cm
sygn. l.d.: Jan Perdzyński | 901
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela, papier, 43,5 x 33 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Jon Perdzyński
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela, papier, 15,5 x 23 cm,
sygn. p.d.: J.P.
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela/papier, 25,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Jan Perdzyński'
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
22.5x22.5 cm (w świetle passe-partout)
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela, gwasz, papier; 35,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Perdzyński
Na odwrocie nalepka z łódzkiego zakładu ramiarskiego I. Z. Willicha
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela, gwasz/papier, 39 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Jan Perdzyński`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
Akwarela, gwasz, papier;
38 x 26 w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Jan Perdzyński
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
akwarela na kartonie, 36 x 52 cm
sygn. l.d.: "Jan Perdzyński 1901"
PERDZYŃSKI Jan (1869-1902)
Akwarela, papier, 40,5 x 54,5 cm w świetle ramy
Sygnowany brązową akwarelą l.d.: Jan Perdzyński | 91.