1 zł
2 600 000 zł

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

XXX, 1996

litografia, papier; 66,5 x 49 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "XXX" LITOGRAFIA 8 A. Węcławski 96 r;
sygn. na odwrocie: A. Węcławski 1996 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

Z cyklu: The note III, 2018

serigrafia, papier; 140 x 100 cm (wymiar całości, praca składa się z dwóch arkuszy);
sygn. i opisana na odwrocie: Andrzej Węcławski / z cyklu "THE NOTE III".

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

Z cyklu: Il y a de tout, 1995/1996

akwaforta, akwatinta, papier; 66 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Węcławski 95/96 r., opisana l. d.: IL Y A DE TOUT (YADTOUT), śr. d.: tech. mixte EA 2/50;
na odwrocie opisana: Andrzej Węcławski / z cyklu "IL Y A DE TOUT (YADTOUT)" / AKWAFORTA, AKWATINTA / EA 2/50 1995/1996 r.

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

Alfabet znaków XXXXI, 2012

druk cyfrowy / szablon
115x 78 cm,
nakład: 10

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

Alfabet znaków XVI, 2008

akwaforta / akwatinta, / druk cyfrowy,
117 x77 cm,
nakład: 15

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

Il y a de tout (YADTOUT), 2012

akwaforta, odprysk na papierze. rok powstania: 1988/95, odbitka 40/50 z 2012 roku. odbitka autorska, 100 x 70 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: A.Węcławski

WĘCŁAWSKI Andrzej (1962)

Opisywanie pejzażu

druk cyfrowy
100x70

liczba obiektów: 7