1 zł
2 600 000 zł

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Nightvision z serii Roboty, 2013 r.

olej/płótno, 60 x 73 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Nie idą do kościoła, grają w Dooma, 2017

akryl na płótnie
40,5 x 44 / 51 x 55 cm
sygn. na odwrocie

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Samochód przy plaży, 2011

akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
"CAR ON THE BEACH" / 70 X 100 cm, acrylic on canvas / JOANNA KARPOWICZ / "SAMOCH.D PRZY PLAŻY" / 70 x 100 cm, akryl na płónie / IK w prostokącie / 2011.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Komplet dwóch prac stanowiących całość okładki (przód i tył) do komiksu wg scenariusza Jerzego Szyłaka pt. "Kwaśne jabłko"

akryl, papier płócienny, 35,5 x 25,5 cm x 2, wyd. Timof i Cisi Wspólnicy 2017, autor: Joanna Karpowicz

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Willa z basenem, 2007 – 2010 r.

akryl/płótno, 38 x 46 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JOANNA KARPOWICZ | "Willa z basenem" | 46 x 38 cm, 2007 – 2010 | IK 2011 | akryl na płótnie'

* podlega opłacie Droit de suite

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Xero, 2013 r.

akryl / płótno, 27 x 33 cm., sygn

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Szminka, plansza komiksowa nr 52, 2003 r.

akryl/papier, 42 x 30,3 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JK | 2003'
scenariusz: Jerzy Szyłak

WYDANIA:
Mandragora 2003

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Szminka, plansza komiksowa nr 24, 2003 r.

akryl/papier, 32 x 24 cm
scenariusz: Jerzy Szyłak

WYDANIA:
Mandragora 2003

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Anubis w pociągu, 2012 r.

akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Do you like magic, 2015 r.

akryl / płótno, 46 x 38 cm., sygn

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Hotel Panorama, 2016

akryl, płótno; 60 x 70 cm;

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Willa nr 1, 2015 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Anubis i Brugmansia

akryl na płótnie
100 x 60 cm

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Anubis w Twin Peaks, 2015

akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. monogramem IK (w prostokącie) poniżej data: 2015
napis na odwrocie: "Anubis w Twin Peaks"/ Joanna Karpowicz/ akryl na płótnie, 73 x 92 cm/ 2015 dalej IK (w prostokącie) poniżej data: 2015

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

NAMIOCIK

materiał: AKRYL PŁÓTNO
wymiar: 65x50
rok: 2012
SYGNOWANA I DATOWANA

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Polski komiks kobiecy: Bezpieczne miejsce, 2012 r.

plansza komiksowa str. 6 (str. 131)
akryl, płócienny papier, 38 x 26, 5 cm, sygn.l.d.: JK 2012

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Kolejne zdjęcie, 2014 r.

plansza komiksowa str. 34
akryl, płócienny papier, 61 x 42,5 cm, sygn. p.d.: JK 2013; l.d.: Fotograf / City Stories 2013

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Kaczor Kuper, 2005

plansza do komiksu Jutro będzie futro, wym. 20x32 cm
oraz egzemplarz komiksu Jutro będzie futro wraz z dedykacją

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Seven

akryl na płótnie
100 x 70 cm

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Czerwony kapturek, 2011

akryl, płótno, 60 x 90 cm
sygn. na odwrocie: 2011 / "CZERWONY KAPTUREK" / JOANNA KARPOWICZ / akryl na płótnie

estymacja 3 500 zł

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Willa z basenem

akryl na płótnie
46 x 38 cm

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Pociąg

akryl, płótno,
65 x 92 cm
na odwrocie: Joanna/Karpowicz/65 x 92/akryl, płótno

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

McDonald, 2001

akryl/płótno,
30 x 30 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 2001 MCDONALD JOANNA KARPOWICZ akryl/płótno,
z kolekcji Rafała Jablonki, Kolonia

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Bar kawowy, 2011

Akryl, płótno;
65 x 54 cm
Sygn. p.d. monogram JK w kwadracie/ 2011
Na odwrocie: "BAR KAWOWY 201/ 65 X 54 CM/ akryl/ płótno/ JOANNA/ Karpowicz

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Faeton, 2011

olej, płótno,
40 x 50 cm;
sygn. p.d. JK 2011 oraz na odwrocie

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Burza

akryl, płótno;
46 x 55 cm;
sygn. p. d.: J.K oraz na odwrocie

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Samochód i morze, 2010

Akryl, płótno;
40x68 cm
Sygn. na odwrocie: "SAMOCHÓD I MORZE"/ 68x40, akryl/płótno/ JOANNA KARPOWICZ

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Samochód i księżyc, 2010 r.

akryl/płótno,
30 x 40 cm
sygnowani p.d.: `JK`
opisany na odwrociu

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Miejsce, 2010 r.

akryl/płótno,
30 x 40 cm
sygnowany l.d.: `J.K.`,opisany na odwrociu: ` "MIEJSCE" | JOANNA KARPOWICZ | 30X40 cm, akryl na | płótnie | 2010 r. | IK | 2011`,

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Niebieski pejzaż - przyczajonym autem, 2010 r.

akryl/płótno,
30 x 30 cm,
sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Pociąg

akryl, płótno
65 x 92 cm

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Parada Łodzi, 2009 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm, sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

J1, 2001 r.

olej/płótno,
33 x 24 cm,
sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Gość z pokoju nr 12, 2003 r.

olej/płótno, 30 x 30 cm, sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Samochód I, 2001 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm, sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Barman 2003 r.

olej,akryl/płótno, 40 x 30 cm, sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Poczekalnia 2002 r.

olej,akryl/płótno,
27 x 41,
sygn.

KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

bez tytułu

akryl na płótnie
100x115 cm

liczba obiektów: 40