1 zł
2 600 000 zł

SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2005

tempera, płótno; 85 x 110 cm;
na odwrocie opis autorski: Agnieszka Sandomierz / 2005.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 2005

tempera jajowa, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.

Bez tytułu, 2005

Bez tytułu, 2004 r.

tempera/płótno, 24 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka Sandomierz | 2004.'

Bez tytułu, 2004

olej, płótno, 140 x 180 cm

Bez tytułu, 2005

tempera jajowa, płótno; 40 x 50,3 cm;

Bez tytułu, 2005

tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;

Bez tytułu, 2005

tempera, płótno; 85 x 110 cm;

Bez tytułu, 2006 r.

tempera/płótno, 40 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Agnieszka | Sandomierz | 2006.’

Superman, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Agnieszka | Sandomierz 2006.’ oraz opisany na blejtramie: ‘Super man’

Bez tytułu, 2017 r.

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Nan, 2018 r.

tempera żółtkowa/płótno, 25 x 30 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | "Nan" 2018.'

Bez tytułu, 2006 r.

tempera/płótno, 140 x 180 cm
sygnowany i datowany na odwrociu ‘Agnieszka | Sandomierz 2006.’

Czerwony pies, 2017 r.

tempera żółtkowa/płótno, 122 x 135 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka Sandomierz | 2017.'

Bez tytułu, 2018 r.

tempera żółtkowa/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2018.'

Bez tytułu, 2016 r.

tempera żółtkowa, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2016'

Bez tytułu, 2014 r.

tempera żółtkowa, 40 x 40 cm,
sygnowana i datowana na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2014.'

Bez tytułu, 2014 r.

tempera żółtkowa, 40 x 40 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2014.'

bez tytułu, 2017

tempera żółtkowa na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany na odwrociu

Bez tytułu, 2004

tempera jajowa, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: Agnieszka Sandomierz / 2004,
na krośnie: A. SANDOMIERZ (flamastrem).

Bez tytułu, 2017 r.

tempera żółtkowa, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2017.'

Bez tytułu , 2008 r.

akryl/płótno, 80 x 45 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2008'

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 30 x 40 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: Agnieszka | Sandomierz | 2017.'

Bez tytułu, 2017 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Bez tytułu, 2017 r.

tempera żółtkowa/płótno, 30 x 25 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "Agnieszka Sandmierz 2017."

Trawa, 2013 r.

tempera żółtkowa/płótno, 80 × 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Agnieszka Sandomierz 2013 r "trawa""

Krzyk, 2013

tempera żółtkowa, płótno, 110x50 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz "KRZYK" 2013.

Bez tytułu, 2004 r.

olej/płótno, 24 x 33 cm

BEZ TYTUŁU, 2005

akryl, płótno
150 x 150 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Agnieszka Sandomierz | 2005.

Pływaczka czerwona, 2015

akryl, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2015. "Pływaczka czerwona".

Bez tytułu, 2015 r.

olej na płótnie, 30 x 25 cm, sygn.

BEZ TYTUŁU, 2005

tempera jajowa, płótno
120 x 160 cm
sygn. na odwr. na płótnie p.d.: Agnieszka Sandomierz 2005.
sygnatura powtórzona dwukrotnie na krośnie

Bez tytułu, 2004 r.

olej/płótno, 24 x 33 cm

Amor, 2012

tempera, płótno, 85 x 100 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2012

GAP, 2014 r.

tempera/płótno, 122 x 110 cm

Wata cukrowa, 2012

tempera płótno, 80 x 80 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz "Wata cukrowa" X. 2012 olej, płótno, 50 x 70 cm

Chmura II, 2013

tempera, płótno; 130x100cm
sygn. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz "Chmura II" 2013 r

3 years later... Radykalizajca, Galeria Socato, Wrocław 22.03.2014 - 22.04.2014

technika własna na papierze, 30 x 30 cm, sygn.

Bez tytułu, 2014

tempera, płótno, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz, 2014

Amor biały, 2014

tempera, płótno, 40x40cm

Amor i Poker, 2014 r.

akryl na płótnie, 20 x 30 cm, sygn.

Bez tytułu, 2005 r.

akryl/płótno, 20 x 35 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Agnieszka | Sandomierz | 2005`

Kobieta z psem, 2005 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Agnieszka | Sandomierz | 2005.`

Bez tytułu, 2009

tempera żółtkowa, płótno, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka | Sandomierz | 2009

Bez tytułu, 2013 r.

gwasz/płyta, 100 x 70 cm, sygn.

Młodzieniec z psem, 2004 r.

tempera/płótno, 85 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Agnieszka Sandomierz | 2004`

Kompozycja żółta, 2005 r.

olej/płótno, 30 x 30 cm (w świetle oprawy)

Bez tytułu, 2005

olej, płótno;
20 x 35 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2005

Kompozycja, 2004 r.

olej/płótno, 24 x 33 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany: `Agnieszka Sandomierz | 2004.`

Kobieta z psami, 2006 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Agnieszka | Sandomierz | 2006.`

Bez tytułu, 2005

olej, płótno;
20 x 35 cm;

Kompozycja w błękitach, 2004 r.

olej/płótno, 60 x 81 cm (w świetle oprawy)

Kobieta z psem, 2006 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Agnieszka | Sandomierz 2006`

Bez Tytułu, 2010

tempera ¼ółtkowa, malarstwo,
40x40 cm

Poker, 2010 r.

gwasz, 30 x 30 cm,
sygn.

bez tytułu

rysunek
25x25 cm

Jowisz i Antiope, 2005

akryl, płótno,
129,5 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2005. "Jowisz i Antiope"

Młodzieniec z psem, 2004

tempera, płótno,
85 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2004

Superman, 2006

akryl, płótno,
100 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Agnieszka / Sandomierz 2006.

olej, płótno,
27 x 50 cm
na odwrocie: Agnieszka/Sandomierz/2004

Słomki, 2007 r.

olej, płótno,
150 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: "Słomki" / Agnieszka / Sandomierz/ 2007

Młodość, 2005

Olej, płótno;
wym.: 40 x 50 cm; opis na odwrocie.

Bez tytułu, 2011 r.

gwasz
30 x 30 cm
sygn.

Jowisz i Antiope, 2005

akryl, płótno,
129,5 x 160 cm;

Akt, 2005

Olej, płótno;
wym.: 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie.

Królik, 2007

tempera żółtkowa płótno;
40 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: "Królik" Agnieszka Sandomierz 2007

Bez tytułu, 2009 r.

technika własna, płótno
30 x 30 cm,
sygn.

bez tytułu, 2008

akryl, płótno,
40x40 cm,
sygn. na odwrociu

Tempera żółtkowa, płótno;
40x40 cm
Sygn. Na odwrocie: Agnieszka/ Sandomierz/ 2008.

Bez tytułu, 2008 r.

tempera żółtkowa/płótno,
40 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

Dzwonię

sitodruk i akryl na płótnie
60 x 40

Bez tytułu, 2006

Tempera żółtkowa, płótno;
100 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: Agnieszka/ Sandomierz/ 2006

bez tytułu, 2006

tempera żółtkowa, płótno;
100 x 130 cm, na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2006

Jowisz i Antiope, 2005

akryl, płótno,
129,5 x 160 cm;

Bez tytułu, 2005

Olej, płótno
65 x 73 cm
Sygn. na odwrocie: Agnieszka/Sandomierz/ 2005

Bez tytułu, 2009

akryl, płótno, 30x30 cm

Bez tytułu, 2009 r.

technika własna/płótno, 30 x 30 cm, sygn.

Jowisz i Antiope, 2005

akryl, płótno, 129,5 x 160 cm;

bez tytułu, 2006

tempera jajowa
30x20 cm

Postać z aniołem, 2004

olej, płótno
90 x 120 cm; sygn. i dat.
na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2004

ŻÓŁTA PIŁKA, 2007 R.

tempera żółtkowa/płótno
180 x 140 cm
sygn. i dat. na odwrocie

Bez tytułu, 2005

olej, płótno,
20x35 cm

Bez tytułu, 2005 r.

akryl/płótno,
20 x 30 cm,
sygn.

Bez tytułu, 2005

tempera żółtkowa, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005

Bez tytułu, 2006

Akryl, płótno, sygn. i opisany na odwrociu, 29,5x30 cm

Superman, 2006

akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz 2006.

Słomki, 2007 r.

olej, płótno, 150 x 130 cm;

Bez tytułu, 2005

płótno, olej, 31x21 cm

Bez tytułu, 2006 r.

sitodruk, akryl/bawełna, 40 x 40 cm

Postać z aniołem, 2004

olej, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2004

Kobieta z psem, 2005

tempera, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2005

Kobieta z psami, 2006

tempera, płótno, 40 x 40 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2006

Kobieta z psem, 2006

tempera, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2006

Mercedes, 2006

tempera, płótno, 120,5 x 163 cm;

Bez tytułu, 2004

olej, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Agnieszka Sandomierz 2004

Młodzieniec z psem, 2004

tempera, płótno, 85 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Kobieta z psem, 2006

tempera, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Bez tytułu, 2004

olej, płótno, 90 x 120 cm;

Postać na krześle, 2005

tempera, płótno, 40 x 40 cm;

Kobieta z psem, 2005

tempera, płótno, 40 x 40 cm;

Akt męski, 2004

tempera żółtkowa, płótno,
40 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2004

Bez tytułu, 2005

tempera żółtkowa, płótno,
60 x 81 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005

Amor 3, 2005

akryl, płótno
40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Amor 3. / Agnieszka Sandomierz / 2005.

Bez tytułu, 2005

tempera, płótno, 85 x 110,5 cm;
Praca reprodukowana na okładce książki: Trafieni, 7 opowiadań o AIDS, Wydawnictwo W.A.B., Warszawa 2005.

Amor 3, 2005

akryl, płótno, 40 x 40 cm;

Pieskie życie, 2005

olej, collage (elementy papierowe), płótno, 20 x 35 cm;

Młodość, 2005

olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Agnieszka Sandomierz 2005

Bez tytułu, 2004

olej, płótno, 40 x 85 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Agnieszka Sandomierz / 2004

On i ona, 2004

tempera, płótno, 30 x 60 cm; na odwrocie napisy
autorskie: Agnieszka Sandomierz / 2004

Bez tytułu, 2005

tempera jajkowa, 50x40 cm

Bez tytułu, 2004

tempera jajowa, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Agnieszka Sandomierz / 2004

Bez tytułu, 2004

tempera jajowa, płótno, 65 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz/2004

akryl, płótno;
180 x 160 cm

liczba obiektów: 114