1 zł
2 600 000 zł

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

akryl, płótno, 90 x 60 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

cena wywoławcza: Wykup abonament

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2018

technika własna, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2018

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2016

technika mieszana, płótno, 110x90 cm
sygn. na licu: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

technika własna, olej, płótno, 69x50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU - KOBIETY W CHUSTACH 2017

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2018

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Ślady

olej/pastel/papier, 100 x 70 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'IZA STARĘGA' sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iza Staręga'

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

technika własna, olej, płótno, 70.00 x 50.00 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

technika własna, olej, płótno, 160x90 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Portret

olej, płótno, 70 x 50 cm, oprawiona,
sygn. p.d. IzaStaręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Monady

technika własna olej, tynk na płótnie
100 x 80 cm
opisany na odwrociu

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2013

olej, technika własna na płótnie, 100 x 80 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

technika mieszana, olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

STARĘGA Iza (ur. 1964)

technika własna, olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2015

technika własna, olej, płótno, 100x65 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Palma, 2009

olej, pastel, papier, 100 x 43 cm,
sygn. na odwrocie

(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, z cyklu: Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

technika własna, olej, płótno, 89 x 48 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA

STARĘGA Iza (ur. 1964)

technika własna, olej, płótno, 100x80 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w Chustach, Mężczyźni w Hełmach, 2016

technika własna, olej, płótno, 80x97cm
sygn. p.d.: Iza Staręga
opisany na odwrocie: Iza Staręga 2016

STARĘGA Iza (ur. 1964)

bez tytułu

olej na papierze, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: Iza Stręga ’05

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Marokanka, 2005

olej, pastel, papier 100x70 cm
opisane na odwrocie: IZA STARĘGA

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: IZA STARĘGA
na odwrocie opis: IZA STARĘGA / "KOBIETY W CHUSTACH / MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH" / 2016

STARĘGA Iza (ur. 1964)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2016

olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d. IZA STARĘGA
opisany na odwrocie: Iza Staręga KOBIETY W CHUSTACH MĘRZCZYŹNI W HEŁMACH 2016

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Kobiety w chustach, 2015 r.

technika własna, olej, płótno
110 x 70 cm
sygn. p. d.

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z CYKLU KOBIETY W CHYSTACH, MĘZCZYŹNI W HEŁMACH, 2015

olej, płótno, 100x90 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015

STARĘGA Iza (ur. 1964)

bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015

olej, płótno, 64x94 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA bez tytułu Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘZCZYŹNI W HEŁMACH

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kwiat, 2008 r.

olej/płótno, 205 x 114 cm
sygnowany i datowany p.d.: `IZA STARĘGA | 08`
na odwrociu opisany: `IZA STARĘGA | 2008 | [sygnatura]`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z serii Twarze

olej, pastel na papierze 100 x 70 cm
sygn. p.d. Iza Staręga 08

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015

olej, płótno, 80x43 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015

STARĘGA Iza (ur. 1964)

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Czerwona piłka, 2015 r.

olej, tynk, płótno, 90 x 160 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Mężczyzna z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015

olej, płótno, 73x54 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015

STARĘGA Iza (ur. 1964)

olej, płótno, 64x94 cm
sygn. l.d. IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015

STARĘGA Iza (ur. 1964)

bez tytułu, 2014-2015

technika własna, płótno, 160x120 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA bez tytułu "..." 2014/15 160x120 olej tynk płótno

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze - W żółtej chuście, 2010

olej, płótno,100x50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE "W ŻÓŁTEJ CHUŚCIE" 50 X 100

STARĘGA Iza (ur. 1964)

olej, płótno, 100 x 50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA,
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE "W ŻÓŁTEJ CHUŚCIE" 50 X 100

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2011

olej, płótno, 100x60 cm
sygn. p.d.: Iza Staręga, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE 2011

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ryba, 2002

olej,płótno
wym. 55X90 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Twarz z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2014

technika mieszana na płótnie; 100x70 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA /TWARZE/ NOWE/ 2014

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2013

olej, płótno, 135 x 75 cm;
sygn. p.d.: IZA STARĘGA;
sygn. i opisany na odwrocie

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2012

olej, płótno, 85x100 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2012 Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, Mężczyźni w hełmach, 2012

olej, płótno, 46x110 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: bez tytułu IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2012

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2013

olej, płótno, 100x100 cm
sygn. na odwrocie p.g. IZA STARĘGA/ KOBIETY W CHUSTACH/MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH/2013

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2013

olej, płótno, 150x125 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2013 150X120

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ryba

Technika: olej/płótno
Wymiary: 55x90 cm
Sygnatura: Staręga
Data powstania: 2002 r.

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kamienie

Technika: olej/płótno
Wymiary: 200x110 cm
Sygnatura: Staręga
Data powstania: 2008 r.

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kaktusy

Technika: olej/płótno
Wymiary: 200x110 cm
Sygnatura: Staręga
Data powstania: 2008 r.

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu: KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH, 2012

olej, płótno, 100 x 85 cm
sygn. p.d. IZA STARĘGA/z cyklu/KOBIETY W CHUSTACH/MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH/2012

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2012

akryl, płótno,
88 x 116 cm,
sygn. p.d.: IZA STARĘGA

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kobiety w chustach, mężczy¼ni w hełmach, 2012

akryl, płótno, 92 x 92 cm,
sygn. l.d. IZA STARĘGA

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze

olej na płótnie, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2012

olej, akryl, płótno; 145 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2012

olej, płótno, 70x50 cm,
sygn. na licu /IZA STARĘGA/, opisany na odwrocie /IZA STARĘGA z cyklu TWARZE 2012/

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu: Kobiety w chustach Mężczyźni w hełmach

olej, płótno, 90 x 60,
sygn. na odwrocie: Iza Staręga/ Z cyklu Kobiety w chustach/Mężczyźni w hełmach

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2012

olej/płótno, 60x33 cm
sygn. na licu /IZA STARĘGA/, opisany na odwrociu /IZA STARĘGA Z CYKLU "TWARZE" 2012/

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Czarne koła z cyklu Twarze

olej, płótno, 100 x 50 ,
sygn. i opisany na odwrociu: IZA STARĘGA/z cyklu TWARZE/CZARNE KOŁA/2012/100 x 50/Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu `Twarze greckie`, 2011 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d. `IZA STARĘGA`
na odwrociu opisany: `Iza Staręga | IZA STARĘGA | Z CYKLU | TWARZE GRECKIE | 2011`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ina, 2011

olej, płótno,
120 x 80
na odwrocie: IZA STARĘGA/INA/2011/Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze, 2009 r.

olej, pastel/papier, 97 x 67 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `IZA STARĘGA`

Estymacja: 1 000 - 2 200 zł

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu: Twarze, 2011

olej, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. p.d.: IZA STARĘGA,
sygn., dat. i opis na odwrorcie

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze, 2011 r.

olej/płótno, 99 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'IZA STARĘGA'
na odwrociu opisany: 'IZA STARĘGA | Z CYKLU TWARZE | 2011 | Iza Staręga'

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze, 2011

Olej, płótno; 90 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: IZA STARĘGA/ 2011/ Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Na zielonej tapecie z cyklu Twarze, 2010

olej, płóno,
90x70 cm,
syg. na licu /Iza Staręga/ i opisane na odwrocie /IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE 2010 NA ZIELONEJ TAPECIE 70 X 90/

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze

olej, płótno, 90 x 60 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga oraz na odwrocie: Iza staręga z cylku Twarze 2011

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze, 2011r.

olej/płótno, 130 x 92 cm
sygnowany p.d.: `IZA STARĘGA`
na odwrociu opisany: `IZA STARĘGA | Z CYKLU TWARZE | 2011 | Iza Staręga`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2011

olej, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze, 2011

Olej, płótno;
90 x 60 cm
Sygn. na odwrocie: IZA STARĘGA/ Z CYKLU TWARZE/ 2011

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Twarz, 2011 r.

akryl/płótno, 110 x 85 cm
sygnowany p.d.: `IZA STARĘGA`
na odwrociu opisany: `Iza Starga | IZA STARĘGA | 2011`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2011

olej, płótno;
110 x 70 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

bez tytułu, z cyklu: Twarze, 2011

olej,płótno,
90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Iza Staręga, sygn., dat. i opis na odwrocie

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze, 2011

Olej, płótno;
120x60 cm
Sygn. na odwrocie: IZA STARĘGA/ Z CYKLU TWARZE/ 1/2011/ 60X120/ 2011

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Syros, 2010 r.

akryl/płótno,
90 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Iza Staręga | Syros | 2010`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ewa z cyklu Twarze, 2010 r.

olej/płótno,
120 x 70 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

W żółtej chuście, 2010

olej, płótno,
70 x 50 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ewa, 2010

olej, płótno;
70 x 50 cm;
sygn. p.d.: IZA STARĘGA oraz na odwrocie: IZA STARĘGA 2010 "EWA"

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kamienie, 2010 r.

akryl/płótno,
60 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Iza Staręga | Z CYKLU KAMIENIE 2010 | IZA STARĘGA`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Kamienie Żółty, 2010

Olej, płótno;
120x90 cm
Sygn.na odwrocie: IZA STARĘGA/ z cyklu KAMIENIE/ "ŻÓŁTE"/ 2010

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Twarz I, 2010

olej, płótno;
100 x 50 cm;
sygn.p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: Iza Staręga 2010 Twarz I

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Twarz II, 2010

olej, płótno;
110 x 70 cm;
sygn.p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA, 2010, TWARZ II, Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2010

olej, płótno,
90x70 cm,
sygn. i opisany na odwrociu

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Aleksandra, 2010

Olej, płótno;
110x70 cm
Sygn.p.d.: IZA STARĘGA i na odwrocie: IZA STARĘGA/ 2010/ 70x110

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Twarz, 2010 r.

olej/płótno,
80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `IZA STARĘGA | 2010`

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ina, 2010

Olej, płótno;
120 x 80 cm
Sygn. p.d. IZA STARĘGA `10 oraz na odwrocie

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Ola z cyklu Twarze, 2010

olej, płótno
116 x 81 cm
sygn. p.d. OLA
Na odwrocie: IZA STARĘGA/ 2010

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Nata - z cyklu Twarze, 2009 r.

olej/płótno,
100 x 50 cm
sygnowany na odwrociu

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Anioł

olej, płótno
130 x 200 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Anioł

olej, płótno
130 x 200 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze - Ina, 2009

technika własna, płótno;
100 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Iza Staręga, Z cyklu Twarze/ "Ina"/ 2009

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Twarze

olej, płótno; 90 x 60 cm
sygn. na odwrocie. IZA STARĘGA/ 08/09

STARĘGA Iza (ur. 1964)

z cyklu Twarze, 2008

olej, płótno,
90.2 x 60.2 cm
sygn.p.d.: IZA STARĘGA `08
na odwrocie l.d.: IZA STERĘGA | `08, śr.: Iza Staręga olej

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Głowa

olej, płótno, 90 x 60 cm;

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Głowa

olej, płótno, 90 x 60 cm;

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Madonna, 2006 r.

pastel olejowa, 202 x 80 cm;
sygn.: p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

…, 2006 r.

olej, płótno, 80 x 40 cm
sygn.:p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

…, 2006 r.

olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

…, 2006 r.

olej, płótno, 90 x 60 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

…, 2006 r.

olej, płótno, 90 x 60 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kobieta, 2006 r.

akryl, wosk, karton, 89 x 59 cm;
sygn.: p.d. Iza Staręga `06

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kamienie, 2006 r.

olej, płótno, 46 x 110 cm; na odwrocie
na płótnie napis: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Z cyklu Kamienie, 2006 r.

olej, płótno, 48 x 110 cm;
na odwrocie na płótnie napis: Iza Staręga

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2006

akryl, wosk, karton, 88 x 59 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: IZA STARĘGA `06

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2006

akryl, wosk, karton, 95 x 58 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: IZA STARĘGA `06

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2006

akryl, wosk, karton, 100 x 70 cm

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2006

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Kompozycja z kołami, 2005

akryl, papier, 196 x 87 cm;
na odwrocie napisy autorskie: IZA STARĘGA / 2005 / 87 x 196

STARĘGA Iza (ur. 1964)

Twarz kobiety, 2005

akryl, płótno, 202 x 80 cm;
sygn. i dat. p.d.: IZA STARĘGA `05, na odwrocie napisy autorskie: IZA STARĘGA / 2006 / 202 x 80

liczba obiektów: 110