1 zł
2 600 000 zł

BIAŁY Mirosław (Miro) (ur. 1966r.)

Selfie dla ciebie, 2017r.

olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany na odwrociu

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dziewczyna w moherowym berecie, 2014r.

olej/płótno 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "DZIEWCZYNA W | MOHEROWYM | BERECIE", | NR 2 | Miro | Biały ROK | 2014 | 60 x 80'

Taniec z Belzebubem

olej/płótno, 80 x 45 cm,
sygnowany

Anna, Akt na czerwonym fotelu, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '80 x 60 | "Anna" "AKT na czerwonym fotelu" | Miro | Biały | ROK 2015'

Magik nr.2"Mamona szalona", 2012 r.

olej/płótno, 55 x 45 cm,
sygnowany l.d: 'Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magik nr 2 | "Mamona szalona | Miro Biały | ROK 2012"'

Lustrzane odbicie, 2012 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm, oprawiony,
sygnowany l.d: ' Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' JESTEM TAKA | PIĘKNA JESTEM | Miro Biały | Rok 2012 | 50 x 50'

Naga z pomarańczową parasolką, 2013 r.

olej/płótno, 61 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Miro | Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Naga z | pomarańczowym | parasolem | Miro | Biały | ROK 2013 | 61 X 30'

Akt, 2012 r.

olej/płótno, 50 x 45 cm,
oprawiony, sygnowany l.d:' Miro | Biały" sygnowany i datowany na odwrociu: "Lubię to" | Miro | Biały | rok 2012'

HULA HOP CZYLI LAJKI DLA CIEBIE, 2018

olej na płótnie, 60 x 45 cm

Jestem nastawiona optymistycznie, 2012 r.

technika własna/płótno, 50 x 40 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Miro Biały' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'JESTEM | nastawiona | optymistycznie | Miro Biały ROK | 2012 | 40 x 50'

SZALONE KOTY, 2018

linoryt, odbitka 7 z 25, 40 x 30 cm

Akt, 2012 r.

olej/płótno, 50 x 45 cm, oprawiony,
sygnowany l.d:' Miro | Biały",
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Lubię to" | Miro | Biały| ROK 2012'

Ona ze słonecznikami, 2016

olej na płótnie, 100 x 70 cm

KOT POLSKI ALBO INDONEZYJSKI, 2018

olej na płótnie, 80 x 60 cm

Czarne koty, 2017

linoryt
39,5 x 27,5 cm

sygn. p.d.

To takie proste, 2017

olej, płótno, 110.00 x 70.00 cm
sygn. p.d.: MIRO BIAŁY, opisany na odwrocie: "To takie proste" Miro Biały Rok 2017

Bardzo proste ćwiczenie 2004

Olej na płótnie, 94 x 137 cm

Dokąd idziesz, synu, 2007

Olej na płótnie, 134 x 81 cm

Narodziny Wenus, 2017r.

olej na płótnie, 110x70cm

Przechodzi ludzkie pojęcie, 2016

Olej na płótnie, 131 x 86 cm

Szkoda czasu, 2014

Olej na płótnie, 143 x 93 cm

Na plaży we dwie 2016

Olej na płótnie, 137 x 102 cm

Samotna naga i pijąca, 1999 r.

olej/płótno, 103 x 84 cm
sygnowany l.d.: 'MIRO | BIAŁY'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'samotna | naga i pijąca | MIRO | BIAŁY 1999'

Akt na białym krześle, 2016r.

olej na płótnie, 90x55cm.
Sygn. p. d. róg

Z duszą na ramieniu 2015

Olej na płótnie, 132 x 86 cm

Być albo nie, 2016

Olej na płótnie, 80 x 60 cm

Kocica i jej koty 2016

Olej na płótnie, 110 x 70 cm

Zachód słońca nad Morzem Czarnym, 2016

Olej na płótnie, 110 x 70 cm

Nie ma się czego bać, Adolfie, 2016

Olej na płótnie, 110 x 73 cm

Demonstracja nr 2, 1989

olej, płótno; 98 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mirosław Bialy / 1989 / Demonstration / nr 2

Nadal czekam na Ciebie, 2016

Olej na płótnie, 45 x 60 cm

Naga z pomarańczowym parasolem, 2013,

olej, płótno, 61 x 30 cm, praca oprawiona

Mamona szalona, 2012

Olej na płótnie, 55 x 45 cm

Koty na plaży, 2016

Olej na płótnie, 45 x 55 cm

Lewitujące koty, 2013

Olej na płótnie, 45 x 55 cm

Najpiękniejszy obraz na świecie, 2013

Olej na płótnie, 40 x 50 cm

Anioł, którego rozbolała głowa, 2015

Olej na płótnie, 110 x 80 cm

Porozmawiajmy chwilkę, 2015

Olej na płótnie, 110 x 70 cm

Listy do Ciebie

olej na płótnie, 110 x 70 cm

Kolejny smutny dzień

olej na płótnie, 46 x 56 cm

Czarny kocur

olej na płótnie, 50 x 40 cm

Uśmiech dla wszystkich, 2000 r.

olej/płótno, 100 x 135 cm
sygnowany p.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu

Mały chłopiec i służący więksi, 1999 r.

olej/płótno, 94 x 72 cm

Powrót synów marnotrawnego narodu, 1999 r.

olej/płótno, 90,5 x 83 cm
sygnowany l.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datwowany oraz tytuł autorski na odwrociu

Stary człowiek i jeszcze morze, 1999 r.

olej/płótno, 84 x 84 cm

Marsz agentów domagających się poklasku, 2005 r.

olej/płótno, 90 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany, tytuł autorski oraz: `CIA nadchodzi | "Czy bycie obecnym rozwiąże nasze problemiki?"

Taniec, 2003 r.

olej/płótno, 135 x 96 cm

Koniec pajacowania, 2005 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm

Sprzedawca balonów 2, 2005 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i tytuł autorski na odwrociu

Hula chłopka, 2005 r.

olej/płótno, 135,5 x 80 cm
sygnowanyl.d.: `Miro | Biały`

Nasz piękny domek z kart, 2003 r.

olej/płótno, 136 x 81 cm

Dyktatorka mody Ewa M., 2002 r.

olej/płótno, 134 x 70 cm

Pod parasolem, 2000 r.

olej/płótno, 94 x 62 cm

Dziewczyna z książką, 2002 r.

olej/płótno, 136 x 81 cm

Wesoły trener, 2006 r.

olej/płótno, 134 x 80 cm

Zuchwała kradzież z muzeum w Bagdadzie, 2003 r.

olej/płótno, 136 x 81 cm

Wszyscy jesteśmy prawie równi, 2006 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm

Wszyscy chcą złapać mnie za guzik, 2006 r.

olej/płótno, 134 x 82 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski

Polonia amerykańska, 1999 r.

olej/płótno, 105,5 x 61 cm
sygnowany l.d.: `Miro| Biały`

Oparcie w tradycyjnych wartościach, 2001 r.

olej/płótno, 125 x 70 cm
sygnowany, datowany, tytuł autorski na odwrociu oraz opis: `Wirtualny świat`

Taki mały pieniążek do podziału, 2000 r.

olej/płótno, 136 x 93 cm

Dziewczyna z zapałką, 2005 r.

olej/płótno, 135 x 95 cm

Meksykańska zabawa

olej na płótnie
87 x 142 cm

Długi spacer

olej na płótnie
123 x 77 cm

DZIEWCZYNA W ŻÓŁTYM KAPELUSZU, 2000

Olej, płótno; 121 x 59 cm
Sygnowany l. d.: Miro Biały

liczba obiektów: 68