PIEPHO Carl Johann Nicolaus (1869 Frankfurt - 1920 Monachium)
Martwa natura z porcelanową figurką i rododendronem
olej/płótno, 50,5 x 63 cm
sygnowany p.d.: 'Carl Piepho'
opisany ołówkiem na krośnie malarskim: 'Porzellanfigur und Rhododendron | Piepho' obok opis długopisem:' Carl Piepho 1869 - 1920 | PorzellanFigů ů Rhododendron', na prawym krośnie podano wymiary i zamieszczono nieczytelny napis
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORCELANOWA FIGURKA I RODODENDRON
olej, płótno
50,5 x 63 cm
sygnowany p.d.: Carl Piepho
Na górnym krośnie napis ołówkiem: Porzellanfigur und Rhododendron | Piepho, obok długopisem: Carl Piepho 1869 - 1920 | PorzellanFigů ů Rhododendron, na prawym krośnie ołówkiem wymiary i nieczytelny napis
olej, tektura, 53 × 66 cm
sygnowany l. d.: Carl Piepho
na odwrocie 2 naklejki: Carl Piepho | München. Girchstr. 22/4 | "Stiefmütterchen" | ölgem 38 (ręcznie napisane) oraz Stilleben mit Stiefmütterchen | Celgemälde von Carl Piepho, München | gestorben ? (ca 1920 ?) | Sign "Carl Piepho" gekauft von Amelia Waldecker | in October 1946. Frau W. kaufte | das Bild auf der Gedächtnis - Ausstel - | lung für dem Künstler in München (maszynopis)
Estymacja: 10 000 - 12 000 zł
olej, płótno,
50.5 x 63 cm
sygnowany p.d.: Carl Piepho
olej/tektura, 53 x 66 cm
sygnowany l. d.: `Carl Piepho`
na odwrocie papierowa naklejki: `Carl Piepho | München. Girchstr. 22/4 | "Stiefmütterchen" | ölgem 38.` oraz `Stilleben mit Stiefmütterchen | Celgemälde von Carl Piepho, München | gestorben ? (ca 1920 ?) | Sign "Carl Piepho" gekauft von Amelia Waldecker | in October 1946. Frau W. kaufte | das Bild auf der Gedächtnis - Ausstel - | lung für dem Künstler in München`