1 zł
2 600 000 zł

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Konstelacja, 2006

akryl, technika własna/tektura falista, 66 x 66 cm
sygn. na odwrocie: "Konstelacja"/ G. Bartnik 2006"

cena wywoławcza: Wykup abonament

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Przełamując falę, 2008 r.

akryl/tektura falista, 65 x 32 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PRZEŁAMUJĄC | FALE | g. bartnik 2008'

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Abstrakcja, 2003

technika własna, papier czarny; 47,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: p.: 4 (10) gb bARTnik 2003

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Przełamując falę, 2008 r.

na odwrociu opisany, sygnowany i datowany: `PRZEŁAMUJĄC | FALE | g. bartnik 2008`

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Czarna owca, 2009 r.

relief, 65 x 65 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Smok, 2009

technika własna, 65 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.: SMOK / g. bARTnik / 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

GEJSZA, 2011

Technika własna;
100 x 70 cm
Sygnowany p.d.: g. bARTnik 2011

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

SMOK, 2009

TECHNIKA WŁASNA,
65 X 65 CM;
SYGN. I DAT. NA ODWROCIE.: SMOK / G. BARTNIK / 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Obraz kontrolny K3, 2010

Technika własna, karton;
65x65 cm
Sygn. na odwrocie: OBRAZ KONTROLNY/ K3/ g.bARTnik 2010

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Punkt 1 (10)

technika własna, papier, 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: g. bartnik 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Miś polarny, 2009

Technika własna;
65x65 cm
Sygn.na odwrocie: MIŚ POLARNY/ g.bARTnik/ 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Smok, 2009

technika własna,
65 x 65 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Zamiana, 2009

technika własna-relief
65 x 32 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Obraz kontrolny, 2009

własna technika graficzna
70 x 50 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Odkrycie piątego koła, 2009

technika własna
65 x 65 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Behemot

akryl, tektura;
60 x 60 cm;
sygn na odwrocie: Grażyna Bartnik Behemot

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Upadek czarnego anioła, 2006

Akryl, płyta;
106x90,5 cm
Sygn. Na odwrocie: MOTTO:/ JAK JEST CZĘŚCIĄ TEJ SIŁY/ KTÓRA WIECZNIE ZŁA PRAGNĄC/ WIECZNIE DOBRO CZYNI/ GOETHE "FAUST"/ UPADEK CZARNEGO ANIOŁA/ g.bARTnik 2006

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Bez tytułu. 2009

Olej, tektura;
90x90 cm
Sygn. Na odwrocie: g.bARTnik/ 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

SŁOŃ, 2009

Technika własna;
65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: SŁOŃ | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Otwórz inaczej, 2009

Olej, tektura; płótno;
100 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: OTWÓRZ INACZEJ/ g.bARTnik/ 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

ŻABA II, 2009

Technika własna;
65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: ŻABA II | g. bARTnik 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

ŁABĘDŹ, 2009

Technika własna;
65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: ŁABĘDZ | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

CZARNA OWCA, 2009

Technika własna;
65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: CZARNA OWCA | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Czarownice nie płoną, 2009

technika własna; karton,
66 x 66 cm
sygn. na odwrocie: CZAROWNICE/ NIE PŁONĄ/ G.Bartnik/ 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

WIEWIÓRKA, 2009

Technika własna; 65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: WIEWIÓRKA | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

SMOK, 2009

Technika własna; 65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: SMOK | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

DELFINY, 2009

Technika własna; 65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: DELFINY | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

PTASZKI NIEBIESKIE, 2009

Technika własna; 65 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: PTASZKI NIEBIESKIE | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Grudzień 2008, 2008

technika własna, papier czarny,
53 x 52.2 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: Grudzień 2008 2/10, p.: g.bARTnik 2008

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

KOT NIEBIESKI, 2009

Technika własna; 65,5 x 65 cm
Sygnowany na odwrocie.: KOT NIEBIESKI | g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

SZCZUR, 2009

Technika własna;65 x 65 cm
Sygnowanyna odwrocie.: SZCZUR |g. bARTnik | 2009

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Więzy, 2006

relief, tektura, technika własna
81 x 81 cm;
opisana na odwrocie: WIĘZY / g bARTnik 2006

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Otwórz inaczej, 2006

relief, karton, technika własna,
32 x 65,5 cm;
opisany na odwrocie: OTWÓRZ INACZEJ / g. bARTnik 2006

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

To były więzy, 2008

66 x 32 cm;
opisany na odwrocie: TO BYŁY / WIĘZY / g. bARTnik / 2008

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Więzy, 2006

relief, tektura, technika własna,
81 x 81 cm;

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Otwórz inaczej, 2006

32 x 65,5 cm;

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

To były więzy, 2008

relief, karton, technika własna, 66 x 32 cm;

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Subtelny II, 2007

technika własna, 40 x 40 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

ITAKA, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007, l. d.: Itaka 2 (5)

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

ARCHITEKTURA I, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007, l. d.: Architektura I 2 (5)

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

PROMISES, PROMISES, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007, l. d.: Promises, promises 2 (5)

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

WIATRACZEK MOJEJ PAMIĘCI, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007, l. d.: Wiatraczek mojej pamięci

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

SUBTELNY II, 2007

Technika własna; 40 x 40 cm
Na odwrocie napis: SUBTELNY II | g. bARTnik | 2007-03-13

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

KOMPOZYCJA, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

ITAKA, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

KOMPOZYCJA, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

KOMPOZYCJA, 2007

Technika własna; 100 x 70 cm

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

INGERENCJE - DYPTYK, 2006

Technika własna, tektura; 65,5 x 64 cm
Na odwrocie napis ołówkiem wykonany przez autorkę:
Lewe skrzydło: INGERENCJE I | (INGERENCY I) | G. BARTNIK 2006
Prawe skrzydło: INGERENCJE II | (INGERENCY II) | G. BARTNIK 2006

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

LII, 2004

technika własna, 80 x 80 cm; sygn. z tyłu: LII 2004 / g. bartnik

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Sprawa smaku 2, 2005

relief, tektura, 40 x 40 cm;
na odwrocie napis autorski: Sprawa smaku 2 / g. bARTnik / 2005

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

Powrót do Tary, 2005

relief, tektura, płótno, 40 x 40 cm;
na odwrocie napis autorski:
POWRÓT DO TARY / g. bARTnik 2005

BARTNIK Grażyna (ur. 1952)

bez tytułu, 2003

technika własna, karton
80,5 x 80,5 cm

liczba obiektów: 52