1 zł
2 600 000 zł

MILANIUK-MITRUK Angelika (ur. 1984)

Jesień z cyklu Śniło mi się..., 2015

olej, akryl, płótno, 70 x 100 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jesień" z cyklu "Śniło mi się..." 2015 r. olej + akryl Angelika Milaniuk-Mitruk AMM

cena wywoławcza: Wykup abonament

Śniło mi się, 2015

olej, płótno, 80x120 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Śniło mi się" 2015 r. olej na płótnie, 80x120 cm Angelika Milaniuk-Mitruk

Śniło mi się, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'AM-M'
na odwrociu opisany: '"Śniło mi się" | olej na płótnie, 80 x 120 cm | Angelika Milaniuk-Mitruk'

Żuczek I

Akryl, tektura, 20 x 20 cm (w świetle passe-partout),
sygn. na odwrocie.

Latarnik, z cyklu 'Śniło mi się', 2015 r.

olej/płótno, 100 x 145 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Latarnik" z cyklu "Śniło mi się" | olej na płótnie, 100 x 145 cm, 2015 r. | Angelika Milaniuk-Mitruk'

Martwa natura z zazdrosnymi kanarkami, 2012

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Martwa natura z zazdrosnymi kanarkami" olej na płótnie, 50x50 cm, 2012 r. Angelika Milaniuk-Mitruk

Na straży z cyklu Śniło mi się, 2015

olej, płótno, śr.30 cm,sygn. na odwrocie

Z cyklu 'Śniło mi się', Jesienne zbiory, 2015 r.

olej/płótno
80 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'AMitruk'
na odwrociu opisany: ' "Jesienne zbiory" z cyklu "Śniło mi się", olej na płótnie, 80 x 120 cm, 2015 r. | "Autumn harvest'' from cycle "I had a dream", oil on canvas, 80 x 120 cm, 2015'

Strażnicy, z cyklu Śniło mi się, 2015

olej, płótno, śr. 30 cm,
sygn. na odwrocie

Złotopiórcy II z cyklu Śniło mi się, 2015

olej, płótno, 100x145 cm
opisany na odwrocie: A. MILANIUK 4 R "Złotopiórcy II" z cyklu "Śniło mi się" 2015 r
olej na płótnie, 100x145 cm Angelika Milaniuk-Mitruk

Z cyklu 'Śniło mi się', Cicha rozmowa, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 145 cm
sygnowany l.d.: 'AM-M'
na odwrociu opisany: ' ''Cicha rozmowa'' z cyklu ''Śniło mi się'' 2015 R / ''The Silent talk'' from cycle ''I had a dream'' 2015 | olej na płótnie, 100 x 145 cm | Angelika Milaniuk-Mitruk'

Czarodziej, 2015 r.

olej/płótno, 38 x 52 cm
sygnowany l.d.: 'AM-M'
na odwrociu opisany: ' ''Czarodziej'' / ''Wizzard'' z cyklu ''Śniło mi Się'' | olej na płótnie, 38/52 cm, 2015 R | Angelika Milaniuk-Mitruk'

Śniło mi się, z cyklu: Śniło mi się, 2015

olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. z przodu: AMM-M oraz opisany na odwrocie

Zima z cyklu Śniło mi się, 2015

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: AMM-M, opisany z tyłu: Angelika Milaniuk-Mitruk

Zakonnice grające w palanta z cyklu Déja vu, 2008

olej, płótno, 140 x 190 cm, opisany na odwrocie

Przed obiadem dobry śledź...., 2014

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. l. d. : A.M-M. i na odwrocie: Angelika Milaniuk-Mitruk, "Przed obiadem dobry śledź..." olej na płótnie, 50x50 cm, 2014r

Love You... z cyklu I love You, 2009

olej, płótno, 50x50 cm,
sygn. na odwrocie: "Angelika Milaniuk-Mitruk, "Love. You ..." z cyklu I love You, olej na płótnie, 50x50 cm, 2009r

Złotopiórcy, 2014

olej, płótno,100 x 145 cm, 2014 r,
sygn. na odwrocie: Angelika Milaniuk-Mitruk,"Złotopiórcy", olej na płótnie, 100 x 145 cm, 2014 r

Latawiec, 2014

olej, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d. AMill, opisany na odwrocie: "Latawiec" 2014 olej na płótnie Angelika Milaniuk-Mitruk

Just love, 2009

technika mieszana, płótno, średn. 50 cm,
sygn. na odwrocie

Ptaszarka, 2014

akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. AMM 2014, opisany na odwrocie: "Ptaszarka" 2014 Angelika Milaniuk-Mitruk

Tacy sami

olej, płótno, 250 x 176 cm

liczba obiektów: 22