PIGELET Maria
olej, płótno naklejone na tekturę,
23 x 31 cm;
sygn. p.d.: A Robert Affectueusement / M. Pigelet;
Na odwrocie szkic pejzażowy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIGELET Maria
PIGELET Maria
olej, płótno naklejone na tekturę, 23 x 31 cm;
Na odwrocie szkic pejzażowy.
PIGELET Maria
PIGELET Maria
Na odwrocie szkic pejzażowy.