POSSART Felix (1837 Berlin - 1928 Berlin)
Fontanna na Monte Pincio w Rzymie
olej/tektura, 36 x 57 cm
sygnowany monogramem l.d.: 'FP'
na odwrociu opisany: 'Springbrunnen auf dem Monte Pincio. | Rom. | | (...) auf die Peterskirche' oraz nalepka opisana: 'Springbrunnen auf dem | monte Pincio . Rom | Felix Possart'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Widok ze wzgórza Pincio w Rzymie
olej/tektura, 36 x 57 cm
sygnowany l. d. monogramem: 'FP', na odwrociu papierowa naklejka: 'Springbrunnen auf dem | Monte Pincio (?). R
DZIEDZINIEC LWÓW W ALHAMBRZE, lata 80. XIX w.
olej, płótno naklejone na tekturę
55 x 36,2 cm
sygn. p.d.: F. Possart
WIEŻA SPRAWIEDLIWOŚCI, ALHAMBRA, HISZPANIA, ok. 1882
olej na płótnie dublowanym (pasy),
48,5 x 68,5 cm,
sygnowany l.d. "Felix Possart"
olej, płótno, 57,5 x 79,5 cm
sygn. l.d.: Felix Possart / 1917
olej/tektura, 36 x 57 cm
sygnowany l. d. Monogramem: `FP`
na odwrocie papierowa naklejka: `Springbrunnen auf dem | Monte Piucio (?). Rom | Felix Possart`