1 zł
2 600 000 zł

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Rozbawieni, 2017 r.

akryl na płótnie,45 x 100 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Słońce, 2002

technika mieszana (wełna, akryl) płótno; 60 x 40 cm;
sygn. i dat. dwukrotnie u dołu: LKuśnierczyk 02;
napisy autorskie z informacjami o pracy na odwrocie

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Spotkanie z cyklu: Kobiety, 2014

akryl, papier; 39 x29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LKuśnierczyk 14
na odwrocie pieczęć autorska z ręcznie wypisanymi informacjami o pracy

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Z cyklu: Parabole Orbity planetarne, 2012 r.

akryl na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
Dar Rodziny.

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Nieznane 1999 r.

z cyklu "Kosfmos"
akryl / papier, 19 x 29 cm, sygn.

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Na dnie morza

z cyklu "Pejzaże"
akryl / papier, 19x 29 cm, sygn.

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Kompozycja geometryczna - Puszcza Jodłowa, 2013

technika własna collage, akryl, wełna, płótno; 100 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Lucyna Kuśnierczyk 2013 r. oraz napis: l. g.: Kompozycja geometryczna PUSZCZA JODŁOWA
na odwrocie nalepka z informacjami o pracy`

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Układ paraboliczny z cyklu Kosmos, 2011 r.

technika własna/papier, 30 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `L. Kuśnierczyk 11`

Estymacja: 600 - 800 zł

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Exodus VI, 2011

akryl/papier, 29 x 20 cm
sygn. p. d. LKuśnier

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Kobiety, 2009

akryl/papier, 29 x 20 cm
sygn. p. d. LKuśnier

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Deszczowy dzień, 2011

akryl/papier, 29 x 20 cm
sygn. p. d. LKuśnier

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Exodus - z cyklu: Kobiety, 2011

technika własna, 34 x 24 cm;
sygn. p. d.: LKuśnier 2011
na odwrocie stemple autorskie z informacjami o pracy

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Na huśtawce - z cyklu Parabole, 2010

akryl, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. l. d.: Lucyna Kuśnierczyk 2010
Na odwrocie opis autorski: Lucyna Kuśnierczyk/ "NA HUŚTAWCE"
z cyklu "PARABOLE"/ akryl/płótno/ 80 x 60, 2010/ LKuśmierczyk oraz
stempel autorski

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Razem z cyklu Kobiety, 2010

akryl/papier
41 x 31

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Narada z cyklu Kobiety, 2011

akryl/papier
30 x 40

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

technika własna,
34 x 24 cm;
sygn. p. d.: LKuśnier 2011

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Zagubione z cyklu Kobiety, 2007

akryl/papier
21 x 31,5 cm

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Nieznana planeta, z cyklu Kosmos-ZWR, 2005

akryl, płyta, 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: L Kuśnierczyk 05;
Na odwrocie stemple autorskie i nalepka autorska z tytułem obrazu

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

akryl, płyta,
40 x 50 cm;

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Z cyklu: Gdzieś we wszechświecie

"Kosmos", 2005 - dwie prace
technika własna, papier,
28 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
prace sygn. i dat.`05

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Przystań - z cyklu Taki pejzaż

akryl, papier, technika własna,
21 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: LKuśnierczyk (ołówkiem)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

akryl, papier, technika własna
21 x 25 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: LKuśnierczyk (ołówkiem)

KUŚNIERCZYK Lucyna (ur. 1936)

Bezkresna dolina, 2005

z cyklu "Pejzaże stamtąd"
technika własna, akryl, karton,
35 x 24 cm (w świetle passe - partout);
sygn. i dat. l.d.: L. Kuśnierczyk 05

liczba obiektów: 29