PECZENKO-SRZEDNICKA Olga (1918-1975)
litografia barwna, 5/10, 65,5 x 49 cm,
sygn. oł. p.d.: Olga Peczenko- Srzednicka; oł. l.d.: "Wieczór manekinów" 1971 r. 5/10.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dama w kapeluszu, koniec lat 40.
Litografia; wym.: 430 x 305 mm; sygn. oł. p.d.: O. Peczenko.
Litografia;
wym.: 200 x 293 mm;
sygn. oł. p.d.: O. Peczenko.
Portret mężczyzny w kapeluszu, lata 40.
Akwaforta;
wym. komp.: 147 x 100 mm;
sygn. oł. p.d.: O. Peczenko.
Litografia na tincie;
wym. komp.: 190 x 227 mm;
sygn. oł. p.d.: O. Peczenko 1948 r.
litografia, wym.: 30,5 x 43 cm,
sygn. l.d.: 1953 i p.d.: Olga Peczenko