PROMIŃSKA Aleksandra (ur. 1976)
sygn. p.d.
akwatinta barwna
16x43.7
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
akwatinta barwna
13.3x30
sygn. p.d.
akwatinta barwna
15.8x35.8
sygn. p.d.
akwaforta, technika mieszana
42.2x68.5
sygn. p.d.
akwaforta, technika mieszana
24x51
sygn. p.d.
akwatinta barwna
23.5x69.2
sygn.p.d., technika mieszana, papier, 42x69.5
sygn.p.d., akwatinta, 23x69
sygn.p.d., akwatinta, 15.8x16.5
sygn. p.d., technika mieszna, 24x51 cm
sygn. p.d., akwatinta barwna, 23.1x69.1 cm
sygn. p.d., akwatinta barwna, 16x35.7 cm