PODLEWSKA-POLIT Anna (ur. 1971)
Olej, płotno; 120 x 101 cm
Sygnowany na odwrocie
*opłata droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Podlewska/05
olej, płótno, 130 x 100 cm;
olej, płótno, 125 x 146 cm;
sygn. na odwrocie: A. Podlewska / 02.06`
olej, płótno, 130 x 100 cm;
olej, płótno
125 x 146 cm;
olej, płótno,
130 x 100 cm;
Olej, płótno; 120 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: A. Podlewska 04