1 zł
2 600 000 zł

GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)

19.30, 2019

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

12.56, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2018'

01.17 (2018)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
50x60 cm

06.59 (2018)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
50x60 cm

08.08, 2018

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2018 r.'

04.26 (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

07.07 (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

04.18, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2017'

05.44 (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm

08.03, 2017

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2017 r.'

13.26 (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

13.04 (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x60 cm

08.01 (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x60 cm

22.21, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'

08.11, 2016

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'

07.45 (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm

06.09 (2016)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

Obraz był prezentowany na wystawie "Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii Bałuckiej oraz reprodukowany w katalogu 3. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2016.

09.32, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2016 r.'

22.48, 2015

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska 2015

2016 - wystawa indywidualna "Czasoprzestrzenie", Galeria Nowa, ŁDK, 18.03 - 06.04, Łódź

22.19 (2015)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

07.04, 2016 r.

akryl/płótno
120 x 120 cm

06. 31 (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

Ławeczka, 2008 r.

olej/płótno
105 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2008 r.'

06.10, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.'

22.50 (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm

04.00, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ''Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.'

02.15, 2015

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.

07.33 (2015)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm

05.40/02.12, dyptyk, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 160 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `05.40/02.12 - dyptyk | Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.` (każda część)

12.52/05.10-dyptyk (2015)

sygn. odwrociu
akryl, płótno
80x80, 80x80

23.45, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.`

13.00, 2015

akryl, płótno, 120 x 120 cm,

21.13 (2015)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm

22.32, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.`

22.36, 2014

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. i dat. na odwrocie

07.34/01.10- dyptyk (2015)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
80x81 cm, 80x81 cm

12.21, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm

05.05., 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014 r.`

13.06 (2014)

sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 120x110 cm

10.09 , 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014 r.`

11.55, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014`

05.03, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm

18.33 (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
121x120.5 cm

05.21, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 110 cm

12.01, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm

13.15 (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x113 cm

16.20, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 110 cm

12. 02, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm

11.40 (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110.5 cm

04.30. (2014)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm

Północ, 2014 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm

Wschód, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014`

Noc, 2014 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm

Od (2013)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110x100 cm

Zachód, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `ZACHÓD | Katarzyna Gołębowska | 2013 r`

Biała noc, 2013 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013 r.`

Świt II (2013)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x110 cm

Południe, 2013 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm

Świt, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013`

Zmierzch III (2013)

sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
100x110,

Zmierzch II, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013 r | KATARZYNA GOŁĘBIOWSKIA | ZMIERZCH II, 2013`

Nowy wspaniały świat (2012)

sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno 100x95 cm

Zmierzch, 2012 r.

akryl/płótno, 96 x 100 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA | GOŁĘBIOWSKA | 2012`

Ogrody, z cyklu `Ukryte`, 2012 r.

akryl/płótno, 95 x 100 cm
sygnowany p.d.: `KATARZYNA | GOŁĘBIOWSKA | 2012`

Z cyklu `Ukryte`, Szary II, 2012 r.

akryl/płótno, 95 x 100 cm

Czerwony (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
85x85

Szary (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
85x92

Granatowy (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
85x85

Jan i ptaki (2007-2010)

sygn.dat.p.d.
collage, papier
100x130cm

Żmija pod obrazem (2008)

sygn.na odwrociu
olej, płótno
81x90cm

Ławeczka (2008)

sygn.na odwrociu
olej, płótno
105x95cm

Mydło-obiekt dźwiękowy (2010)

sygn. na podstawie
mydło, mp3, ceramika
7x10.2x10.2

Jan i ptaki mniejsze (2007-2010)

sygn. dat. p.d.
technika mieszana, collage, papier
100x138

Jan i ptaki (2007-2010)

sygn. dat. p.d.
100x138.5

Oko III (2010)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
70x73

Oko II (2010)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
81x73

Oko I (2010)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
81x81

Nosorożec (2007)

sygn. p.d.
technika mieszana
48x48

Bałuty (2006)

sygn. p.d.
technika mieszana
32x24

Dziewczynka z Bałut (2007)

sygn. p.d.
technika mieszana
48.5x51

Wolisz być żabą czy księciem? (2009)

sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
70x70

W mojej głowie chmury (2009)

sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
60x140

Góra Fuji w centrum Łodzi (2009)

sygn. p.d.
olej, płótno
60x140

Martwa natura niebieska (2007)

sygn. na odwrocie
olej, płótno
110.5x119.5

Martwa natura z parasolami (2006)

sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x120

Miasto żółte (2008)

sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x100

Martwa natura niebieska (2006)

sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x120

Martwa natura czerwona (2006)

sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x118

Bałuty III (2007)

sygn. na odwrociu, olej, akryl, płótno, 45x50

Bałuty II (2007)

sygn.na odwrociu, olej, akryl, płótno, 45x50

Bałuty I (2007)

sygn.na odwrociu, olej,akryl, płótno, 45x50

liczba obiektów: 91