1 zł
2 600 000 zł

KULARSKA-KRÓL Roksana (ur. 1982)

Mikropieski wyją do księżyca, 2012 r.

akryl na płótnie, 40 x 60 cm
sygnowany p. d. róg oraz na odwrociu: monogram
opisany na odwrociu: ‘ MIKROPIESKI WYJĄ | DO KSIĘŻYCA | 2012’
oprawiony

cena wywoławcza: Wykup abonament

Królowe w ogrodzie, 2016

sitodruk/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Królowe w ogrodzie"/ sitodruk 24/30/roxi/2016

Miasto Y na ziemiach czerwonych, 2011

akryl/płótno, 50,5 x 50,5 cm
sygn.i dat. p.d.: R.O./lX/2011
sygn. i opisany na odwrocie: MIASTO Y NA ZIEMIACH CZERWONYCH/ 2011/ R.O./lX/2011

Na basenie, 2016

serigrafia/papier, 33 x 33 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Na basenie"/ serigrafia 6/20/roxi/2016

akryl/płótno, 50,5 x 50,5 cm

Na plaży, 2014

Akryl na płótnie, 40x60cm
Sygn.. l. d.

Na plaży, 2014

akryl na płótnie, 40x60cm,
sygn. l.d.: roxi 2014

Olimpia, 2015 r.

akryl/płótno, 50 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ro | ix | 2015'

Violetta, diwa od piesków, 2012 r.

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ro | ix | 2012`

Biurwy i korpuchy. Piramida marzeń, 2015 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ro | ix | 2015`
na odwrociu opisany: ` "BIURWY I KORPUCHY: | PIRAMIDA MARZEŃ" | ro | ix | 2015`

Kazimierz Dolny wśród fal (2015)

sygn. dat.l.g.
akryl, płótno
50x50 cm

Lot nad miastem, 2015 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `ro | ix | 2015`

Kazimierz Dolny z cyklu la ville lumiere, 2015

akryl na płótnie, 80x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

Całkowite zanurzenie, 2014

akryl na płótnie, 40x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

W poszukiwaniu Herkulóbusa, 2014

akryl, płótno, 40x70 cm

Z cyklu `Królowe Nocy`, Wolność Wiodąca, 2014 r.

akryl/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany p.d.: `ro | ix | 2014`

Stworzenie Fary z cyklu Kazimierz Dolny (2014)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x50 cm

Skok w wielki świat, 2014

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. l.d.: ro|ix|2014

Królowa Nocy jako Fakirka, 2014

akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. l.d. ro|ix|2014

Radość latania, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: `ro | ix | 2014`

Treserka trudnych ras, 2014

akryl, płótno, 50 x 30 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg: "rOix 2014"

Na plaży, 2014

akryl, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. l.d. ro|xi|2014

Królowa nocy z pupilkami, 2012 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany p.d.: `ro | ix | 2012`
na odwrociu opisany: `ro | ix | 2011 | 2012 | KRÓLOWA NOCY | Z PUPILKAMI`

Wielkie zgromadzenie, 2012 r.

akryl/płótno, śr.: 60 cm
sygnowany śr. d.: `ro | ix | 2012`
na odwrociu opisany: `WIELKIE ZGROMADZENIE | ro | ix | 2012`

Szaleństwo w wannie (2014)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm

Miasto Y na ziemiach czerwonych (2011)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50.5x50.5 cm

Śnieg na miasto (2011)

sygn. dat. śr.d.
akryl, płótno
śr.20 cm

Queens of Venice, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm

Kosmiczne Ćmy, z cyklu Królowe Nocy, 2014

akryl, płótno, 30 x 60 cm,
sygn. p.d.: ro ix 2014

Błękitny spacer z psem i kolibrem, 2014 r.

akryl/płótno, 54 x 73 cm

Lecące stado, 2012 r.

akryl/płótno, 90 x 110 cm

Różowa landrynka, 2013 r.

akryl/płótno, 40 x 20 cm
sygnowany l.d.: `ro | ix | 2013`

Królowa zielona , 2010

akryl, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. z prawej: ro | ix | 2010

LEĆ KRÓLOWO, LEĆ!, 2011 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany l.d.: `ro | ix | 2011`
na odwrociu opisany: `"LEĆ KRÓLOWO, LEĆ!" | ro | ix | 2011`

Miasto portowe X

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.: ro | ix | 2012

Na koniec świata

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.g.: Roxi 2012 oraz na odwrocie; 2012

Królowa Nocy karmi pieski, 2012 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany l.d.: `ro | ix | 2012`
na odwrociu opisany: `KRÓLOWA NOCY KARMI PIESKI | ro | ix | 2012`

Lola z lodami, 2012 r.

akryl/płótno, 30 x 24 cm
na odwrociu opisany: `ŚWIĘTA ZJADACZKA | LODÓW | 10 | IX | 2012`

Prysznic, 2012 r.

akryl/płótno, 60 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"PRYSZNIC" | ro | ix | 2012`

Błękitna Piramida

Akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2012/2013
sygn. p.d.: roxi 2012 2013.

Czerwień mórz, błękit wysp (2013)

sygn. dat. l.d.,
akryl, płótno,
50x50 cm

Miasto syberyjskie (2013)

sygn. dat. l.d.,
akryl, płótno,
50x80 cm

Ucieczka z miasta X, 2011

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: `ro|ix|2011`

Królowa nocy spotyka stado biedronek, 2013 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm

Piramida czerwona, 2012 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm

Piłka plażowa, 2012

akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. l.d.: ro | ix | 2012

Śmiercionośny deszcz..., 2012 r.

akryl/płótno, 35 x 25 cm

Podróż do ¼ródła mocy (2013)

sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
33x46 cm

Lot nad kogucim gniazdem (2012)

sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
30x30 cm

Królowa Nocy dopada Cyklopa

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn p.d. r/o/i/x/2012

Królowa Nocy- Jestem dziełem, 2012 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm

Na hamaku, 2011 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `NA HAMAKU | ro | ix | 2011`

Portret Loli-Królowa Nocy z ustami (2012)

sygn. l.d., akryl, płótno, 27.5x20 cm

Z jednorożcem wśród magicznych źródeł (2012)

sygn. p.d., akryl, płótno, 50x50 cm

Konsumpcja sztuki-Malewicz (2012)

sygn. l.d., akryl, płótno, 50x50 cm

Piramid a la Rodcenko, 2012 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm

Czekające na młodzieńca, 2012 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm

Hommage a Violetta: My name is Gabriella, 2012 r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm
na odwrociu opisany: `Hommage a Violetta: | My name is Gabriella | ro | ix | 2012`

Drugi Wielki Wybuch w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'ro | ix | 2012'

Miasto lotnicze XYZ (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
30x80

Tsunami w Kazimierzu Dolnym (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
50x60

Zlot balonów nad Kazimierzem Dolnym (2012)

sygn.p.d.
akryl, płótno
70x100

HOMMAGE A VIOLETTA: KOBIETA-PAPUGA, 2012 r.

akryl /płótno 70 x 50 cm

Kochały ją stada, 2012 r.

akryl/płótno, 73 x 100 cm

No to co, że ze Szwecji?, 2011 r.

akryl/płótno,
40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `ro | ix | 2011`
na odwrociu opisany: ` "no to co, że ze Szwecji?" | ro | ix | 2011`

Królowa Nocy z psami na arenie, 2011 r.

akryl/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'ro | ix | 2011'
na odwrociu opisany: 'KRÓLOWA NOCY Z PSAMI NA ARENIE ROXI 2011'

Królowe Nocy i układy taneczne (2011)

sygn.p.d.
akryl, płótno
40x60cm

Miasto hodowców kul (2011)

sygn.p.d.
akryl, płótno
50x70cm

Czerwone niebo nad miastem X (2011)

sygn.p.d.
akryl, płótno
50x50cm

Przegląd Królowych Nocy, 2011 r.

akryl/płótno,
30 x 60 cm

Królowa Nocy i piramida psów, 2011 r.

akryl/płótno,
40 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ro | ix | 2011`

Królowa nocy wśród marzących psów, 2011

akryl, płótno,
50 x 80 cm;
sygn. p.d. roxi 2011

Królowe nocy i ich stado, 2011 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ro | xi | 2011`
na odwrociu sygnowany i opisany: `"KRÓLOWE NOCY I ICH STADO" | ro | xi | 2011`

Królowa nocy z psem i szakalem, 2011

akryl, płótno,
60 x 40 cm;
sygn. p.d.: ROXI 2011

Królowe nocy niosące boginię, 2011

olej, płótno;
61 x 61 cm;
sygn. p. d.: ROXI 2011

Królowa z pupilem

akryl/płótno,
20 x 20 cm
sygnowany p.d.: `roix`

Miasto portowe Z (2011)

sygn. l.d.
akryl, płótno
30x80

Kazimierskie pupile (2011)

sygn. l.d.
akryl, płótno
70x70

Stworzenie Kazimierza nad Wisłą (2011)

sygn. l.d.
akryl, płótno
80x80

Królowe i pies

akryl, płótno;
33 x 27 cm;
sygn. l.g.: roxi

4 czakry (2009)

sygn. p.d.
akryl, płótno
80x80

Kurak (2009)

sygn. l.d.
akryl, płótno
90x110

Miasteczko (2010)

sygn. l.d.
akryl, płótno
100x100

U Radka (2009)

sygn. p.d.
akryl, płótno
50x80

Młoda Polska (2007)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120

Tajniacy (2010)

sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100

Widok ulicy Lubelskiej

z cyklu "Kazimierz Dolny" (2009)
sygn. l.d.
olej,płótno
70x70

Rynek z cyklu Kazimierz Dolny (2009)

sygn. l.d.
olej,płótno
70x70

Tu słoń stoi za barem (2009)

sygn. l.d.
akryl, płótno
30x80

Kakadu czeka (2009)

sygn. l.d.
akryl, płótno
55x46

Przyjaciele (2009)

sygn. p.d.
akryl, płótno
65x80

Bromelia (2008)

sygn. l.d.
akryl, płótno
40x30

Ilex et Rosa (2008)

sygn. p.d.
akryl, płótno
67x81

Strelitzia Reginae (2008)

sygn. p.d.
akryl, płótno
74x100

Ilex (2007)

sygn. p.d.
olej, płótno
50x61

Strelitzia (2007)

sygn. l.d.
olej, akryl, płótno
100x80

Heloconia (2007)

sygn. l.d.
olej, płótno
30x22

Pogaduszki przy pomarańczowym stoliku (2007)

sygn.p.śr., akryl, płótno, 67.5x100

Tweety (2006)

sygn.na odwrociu, akryl, płótno, 70x100

Łód¼ czerwona (2007)

sygn.l.d., akryl, pilśnia, 49x87

liczba obiektów: 104