1 zł
2 600 000 zł

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu, 2009 r.

olej, akryl/płótno, 100 x 120 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Kałużyński | 2009'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Palmy , 2019

olej, akryl, szkliwo / płótno
100 × 80cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.d.: Paweł Kałużyński 2019 | „Palmy” | olej / akryl / szkliwo
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Kałużyński

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Zawrót głowy II, 2016 r.

olej, szkliwo/płótno, 22 x 27 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Kałużyński | "Zawrót głowy" 2016'

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

bez tytułu z cyklu Vertigo, 2017

olej, werniks na płótnie, 27 x 33 cm
sygnowany na odwrociu

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu - wielki fiolet, 2016

technika mieszana (spray, akryl), płótno; 120 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. Kałużyński / 2016

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

TOSKANIA, 2006

olej, płótno, 38 x 46 cm
opisany na odwrocie: Toskania 2006/ Paweł Kałużyński

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Vellano, 2006

olej, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: Paweł Kałużyński/ Vellano 2006

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Bez tytuły

24x35 cm, olej na desce, 2015

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

100 x 120 cm, olej na płótnie, 2012

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

olej na płótnie, 116x81cm, 2015

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Portret z cyklu Próżna, 2007

olej, płótno, 100 x 40 cm
opisany na odwrocie: Paweł Kałużyński Portret z cyklu "Próżna" 2007

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Postać i Horyzont (dyptyk), 2007

Postać
olej, płótno, 41 x 27 cm,
sygn. na odwrocie
z cyklu Horyzont
olej, płótno, 27 x 41 cm

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Postać, 2005

olej, płótno, 70x80 cm
sygn.

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

bez tytułu, 2008

olej, płótno,
50x73 cm,
sygn. na odwrociu

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Sylweta I, z cyklu Próżna, 2007

Olej, płótno;
60 x 30 cm
Sygn. na odwrocie: Paweł Kałużyński/ "Sylweta I/ 2007/ z cyklu "Próżna"

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Z cyklu Próżnia, 2007 r.

olej/płótno,
120 x 50 cm
sygnowany na odwrociu

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Stałość widzenia z cyklu Próżnia, 2007 r.

olej/płótno,
50 x 40 cm
sygn. i dat. na odworociu: `Paweł Kałużyński / "Stałość widzenia" / z cyklu "Próżnia" / 2007`

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Myśliciel, 2009

olej, płótno; 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Paweł Kałużyński/ 2009/ "Myśliciel"

KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)

Vellano, 2006 r.

olej/płótno, 21 x 15 cm
sygn. na odwrociu `Paweł Kałużyński Vellano 2006`

liczba obiektów: 19