PĘKALSKI Włodzimierz (1932-2000)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. p.d.
tusz, akwarela, papier
29.7x24.2
sygn. dat. p.d.
tusz, akwarela, papier
34.8x25