PONIEDZIELSKI Michał (ur. 1981 r.)
sygn. p.d.
akwaforta, akwatinta
27.5x38
cena wywoławcza: Wykup abonament
W bardzo ważnych sprawach rodzinnych (2003)
sygn. p.d.
sucha igła
20.8x30.5
sygn. p.d.
litografia
29.8x 21
sygn. p.d.
akwaforta, akwatinta
27.5x38
sygn. p.d.
akwaforta
33.5x33.5
sygn. p.d.
sucha igła
30.5x21