PUCEK Antoni (1916 - 1959)
olej, płótno, 75 x 104 cm,
sygn. p.d.: Antoni / Pucek / 1939.
*opłata droit de suite.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
olej, płótno, 75 x 104 cm,
sygn. p.d.: Antoni / Pucek / 1939
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
Gwasz, karton; 39,5 x 46,5 cm
Sygnowany l.d.: Pucek
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
Olej, płótno, 59,5 x 48 cm,
sygn. p.d.: Pucek.
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
Olej, płótno, 50 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pucek 1946,
dedykacja: Antkowi Antek 13.VI.1950.
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
Olej, płótno; wym.: 103 x 73,5 cm; dat. i sygn. p.d.: Pucek 43. Na odwrocie opis: N4 Zamki Orawskie.
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
PUCEK Antoni (1916 - 1959)
Olej, płótno;
wym.: 103 x 73,5 cm;
datowany i sygn. p.d.: Pucek 43.