1 zł
2 600 000 zł

KARWOWSKA Magdalena (ur. 1986, Ruda Śląska)

bez tytułu 3, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu (dyptyk), 2019

Akryl na płótnie 120 cm x 200 cm

Bez tytułu 2, 2019

Akryl na płótnie, 100 cm x 120 cm

Bez tytułu (2019)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
120x100 cm

Bez tytułu (2019)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
120x100 cm

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 322, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 006, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Bez tytułu (2019)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
120x100 cm

Miasto 66 (2019)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
120x100 cm

BEZ TYTUŁU (DYPTYK), 2019

akryl na płótnie, 100 x 120 cm x 2

bez tytułu, 2018

technika mieszana/płótno 120x100 cm

MIASTO 05 i 055, 2019

akryl, technika własna na płótnie, 120 x 100 cm x 2

Miasto 501, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm

bez tytułu 7, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

MIASTO, 2019

akryl, spray na płótnie, 120 x 100 cm x 2

Miasto 100, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 100 cm

Bez tytułu, 2018

technika mieszana, płótno, 120 x 100

Miasto 02(2019)

sygn.na odwrociu
technika własna, płótno
100x120

MIASTO, 2018

akryl na płótnie, 120 x 100 cm

BEZ TYTUŁU - DYPTYK, 2018

akryl na płótnie, 120 x 200 cm

Miasto 051 (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 0155, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0155 2018

Miasto 660, 2017

technika własna, akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygn. na odwrocie: „Magda Karwowska Miasto 660 2017”

Miasto 0888, 2017

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: „Magda Karwowska Miasto 0888 2017”

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

BEZ TYTUŁU, 2018

BEZ TYTUŁU, 2018

akryl na płótnie, 100 x 120 cm

Miasto 07, 2018

Akryl, spray na płótnie, 100 x 120 cm

BEZ TYTUŁU, 2018

Miasto 06, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO 06 2018.'

Miasto 0777, 2018 r.

akryl, technika własna na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0777 2018’

Miasto 0305, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm

Miasto 011

Akryl, płótno, 100 x 120 cm, 2018
sygn. na odwrocie.

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA 2018'

Miasto 0022 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Bez tytułu (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm

Bez tytułu (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm

MIASTO 066 (DYTYK), 2018

akryl, technika własna na płótnie, 100 x 240 cm

Miasto X, 2018 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO X 2018'

Miasto 066, 2017 r.

akryl/technika własna/płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO 066 2017'

Miasto 06666, 2018r r.

akryl i technika własna na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MAGDA KARWOWSKA 06666 2018’

Bez tytułu, 2017 r.

sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA 2017'

Miasto 113, 2017

Miasto 0888, 2017

akryl, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0888 2017.

Miasto 0155, 2018

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 50000, 2017 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO 50000 2017.'

Miasto 901, 2017 r.

sygnowany na odwrocie: ’MAGDA KARWOWSKA MIASTO 901 2017’

Miasto 035, 2017

Akryl i technika własna na płótnie, 100 x 120 cm

Miasto 05556, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm

Miasto 11111, 2017

akryl, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 11111 2017

Miasto 1188, 2017 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO 1188 2017'

Bez tytułu (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 050 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 03333 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 11000, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. l.d.

Bez tytułu, 2017

Miasto 6000, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 6000 2017

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/technika mieszana/płótno, 100 x 120 cm,

Bez tytułu, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. KARWOWSKA 2017.'

Miasto 0500, 2017

technika własna, akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 1600, 2017

Miasto 655, 2017r.

akryl na płótnie, 100x120cm
Sygnowany na odwrocie: ‘ MAGDA KARWOWSKA MIASTO 665 2017r.’

Miasto 0555, 2017

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0555 2017.

Miastko 2666 2017

Akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm,
opisany na odwrocie.

Miasto 1601 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 8088 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 711 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 1050, 2017

technika własna, akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 3000, 2017

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 3000 2017

Miasto 7777, 2017

Miasto 1700 i 1701 (dyptyk), 2017

Technika własna, 100 x 240 cm

Miasto 3000, 2017

akryl, technika własna, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 2010, 2017

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2010 2017.

Miasto 106, 2017

Miasto 6000 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 6020 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 8888 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 1002, 2017r.

technika własna, akryl na płótnie 100x120cm

Miasto 2020, 2017

technika własna, akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Miasto 6000, 2017

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 6000 2017.

Miasto 3002 i 3005 (dyptyk), 2017

Technika własna na płótnie, 100 x 120 cm

Miasto 305, 2017

technika własna/płótno, 100 x 130 cm
sygn. i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA /MIASTO 305 /2017

Miasto 105, 2016

technika własna/płótno, 100 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA /MIASTO NO 105 /2016.

Miasto 450, 2017r.

technika własna, akryl na płótnie, 100x120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MAGDA KARWOWSKA MIASTO 450 2017.’

Miasto 333, 2017

akryl, płótno, technika własna, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 210 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 1000 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x130 cm

Miasto 2000 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x110 cm

Miasto 2008, 2017

technika mieszana, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2008 2017.

Miasto 555, 2017r.

technika własna, akryl na płótnie, 100x130cm.
Sygn. na odwrocie: l. d. róg: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 555 2017

Miasto 2005, 2017

sygn. na odwrocie

Miasto 1003, 2017

akryl, płótno, technika własna, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 600, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 130 cm

Miasto 444

Akryl, płótno, 80 x 100 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

Miasto 901

Akryl, płótno, 100 x 120 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

Miasto 660, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 1001, 2017

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 1001 2017.

Miasto 888 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x130 cm

Miasto 1000 (2017)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 150, 2016

akryl, technika własna na płótnie, 110x100 cm

Miasto 720, 2017

akryl i tech wlasna, płótno, 100 x 120 cm

Miasto 885, 2017

opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 885 2017.

Miasto 105, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Miasto 710, 2017 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. KARWOWSKA MIASTP 710 2017'

Miasto 310

100 cm x 110 cm, akryl, technika własna na płótnie, 2017

Miasto 101, 2017

Miasto 777, 2017

opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 777 2017.

Miasto 205, 2016

Miasto 300

100 cm x 110 cm, akryl na płótnie, 2016

Miasto 550, 2017

akryl, tech. własna, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 102, 2016

opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO 102 / 2016

Miasto 103, 2016

opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO 103/ 2016

Miasto 350, 2017

sygn. na odwrocie

MIasto 100 2017

Akryl i technika własna na plótnie, 100 x 130 cm

Miasto 351, 2017

technika własna, akryl, płótno, 100x130 cm
opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 351 2017.

Miasto 215 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
90x110 cm

Miasto 280 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 301 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 200, 2016

akryl, technika własna, płótno, 100 x 110 cm

Miasto 304, 2017

sygn na odwrocie

Miasto 201, 2016

akryl, techn. własna na płótnie,110x90 cm,
sygn. l.d.

Miasto 2015, 2016

sygn. l. d.

Miasto VI, 2012

akwaforta, akwatinta, tech. własna, papier, 70 x 100 cm, 2/2
sygn. na odwrocie

Miasto VII, 2012

akwaforta, akwatinta, tech. własna, papier, 70 x 100 cm, unikat,
sygn. na odwrocie

Miasto 185, 2016 r.

technika własna/płótno
100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M.KARWOWSKA MIASTO 185 2016'

Miasto 85, 2016

Akryl, technika własna na płótnie, 100 x 120 cm

Miasto no 160, 2016

sygn. na odwrocie

Miasto 110, 2016

akryl, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 110 2016.

Miasto no 55, 2016

technika własna, akryl, płótno, 80 x 100 cm

Miasto 170, 2016

sygn. na odwrocie

Miasto XXX, 2016

technika własna na płótnie, 80x100cm, opisany na odwrocie

Miasto XV, 2016

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygn.i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO XV / 2016

Miasto no 100

Akryl, tech. własna, płótno, 120 x 100 cm, 2016,
sygn. na odwrocie: M. Karwowska Miasto no 100 2016.

Miasto 102 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 103 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto 105 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
100x120 cm

Miasto no 155, 2016

akryl i tech własna na płótnie, 100x120 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto 80, 2016

Miasto no 85, 2016

akryl, technika własna, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: M. Karwowska Miasto no 85 2016

Miasto IV, 2012

akwatinta, akwaforta i tech. własna, papier, 70 x 100 cm, 2/2, sygn. z przodu

Miasto no. 3, 2016

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm

Miasto no 70, 2016

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Miasto no 65, 2016

technika własna, akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Miasto no 20, 2016

tech. własna, akryl, płótno, 70 x 90 cm

Miasto no 50, 2016

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l. d.

Miasto no 4, 2016 r.

technika własna/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'M. KARWOWSKA MIASTO no4 2016'

Miasto LX (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
80x100 cm

Miasto nr 3 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
80x90 cm

Miasto nr 10 (2016)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
80x100 cm

Miasto 1, 2016

Akryl na płótnie, 70x100 cm
Opisany na odwrocie

Miasto no 2, 2016,

Miasto no 15, 2016

tech. własna, akryl, płótno, 80 x 100 cm

Miasto no 15, 2016

tusz, akryl, technika własna, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO NO 15 2016

Miasto L, 2016

Akryl, technika własna na płótnie, 80 x 100 cm

Miasto X, 2015

Akryl na płótnie, 73x92cm
Opisany na odwrocie

Miasto, 2016

Akryl na płótnie, 80 x 100 cm

Miasto V (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm

Miasto XV (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm

Miasto XX (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm

Miasto III, 2016

technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: M.Karwowska Miasto III 2016

Miasto XXX, 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm,sygn. na odwrocie

Miasto XIII, 2016

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm

Miasto X (2016)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x89.5 cm

Miasto III, 2015

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto XX 2016

Akryl, technika własna, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto X 2016

sygn. na odwrocie

Miasto II, 2016

akryl, technika własna, płótno, 70 x 90 cm

Miasto, 2015

technika własna na płótnie, 70x100 cm,

Miasto III, 2016 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'M. KARWOWSKA MIASTO III 2016.'

Miasto XXX, 2016

Akryl na płótnie i technika własna, 70 x 90 cm

Miasto V, 2015

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto XXI, 2015

akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: M. Karwowska Miasto XXI 2015

Miasto III, 2015

akryl, płótno, 70 x 90 cm

Miasto, 2015

akryl, technika własna na płótnie, 70x90cm,

Miasto XX, 2016

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto (2015)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
70x100 cm

Miasto XXI (2015)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x90 cm

MIASTO I, 2015

akryl, technika własna, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. na odwrocie

MIASTO VII, 2015,

akryl, płótno, 70 x 90 cm

Miasto 10, 2015

Technika własna na płótnie, 70x90 cm
Opisany na odwrocie

Miasto II, 2015

akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: M.KARWOWSKA "MIASTO II" 2015 R

Miasto, 2015

akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Miasto

technika własna, papier, 70 x 100 cm, 2011.

Miasto III, 2011 r.

akwatinta/technika własna, 70 x 100 cm

liczba obiektów: 186