1 zł
2 600 000 zł

DUDZIŃSKI Krzysztof (KA DEE) (ur. 1953 r.)

L'Amour, 2017 - 2018

olej na płótnie, 70 x 100 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kwiaty w wazonie, 2015

olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. p. d.: KaDee;
na odwrocie opis autorski: K. Dudziński / Ka Dee / 2015 / t: kwiaty w wazonie / olej, płótno / 90 x 60 cm.

Kwiaty w wazonie, 2016

olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. g.: KaDee 2016;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: KaDee / Krzysztof Dudziński / Kwiaty w wazonie / olej, akryl , płótno / 2016 / 70 x 50 cm.

Akt siedzący w kwiatach

olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KaDee / Krzysztof Dudziński / 2016 / olej, płótno / t: "akt siedzący w kwiatach" / 50 x 100.

Akt na żółtej kanapie

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: KaDee
na odwrocie opis autorski

Bukiet kwiatów, 2016

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee16
na odwrocie opis

Akt tańczący

akryl, płótno; 70 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee'15
na odwrocie opis: Krzysztof Dudziński / KaDee / 2015 / Acryl na płotnie / Akt Tańczący / 70 x 40 cm

Kobieta, 2015

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: KADEE '15
na odwrocie napis autorski: KaDee 2015 / Krzysztof Dudziński / t: KOBIETA / akryl 2015 / 70 x 50

Akt na krześle, 2014

olej, płótno; 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: KaDee
Na odwrocie napis autorski: KaDee/ Krzysztof Dudziński / Akt na krześle/ olej, płótno/ 2014/ 116 x 89 cm

Akt siedzący na fioletowy fotelu, 2013

akryl, płótno;
130 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: KaDee `13
Na odwrocie napis autorski: Krzysztof Dudziński/ t: Akt siedzący na fioletowym fotelu/ akryl na płótnie/ 130 x80/ 2013

Akt siedzący w kwiatach, 2012

akryl, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. i dat. l. g.: KaDee 2012
Na odwrocie napis: Krzysztof Dudziński/kadee/Akt siedzący w kwiatach/akryl na płótnie/120x 70

Akt w kolorze Crimson, 2012

olej, płótno;
119,5 x 79,5 cm;
sygn. p. g.: KaDee
na odwrocie napis autorski: hout/ Krzysztof Dudziński.pl/ dit KaDee/ 120 x 80/ t: Akt w kolorze/ Crimson/ 2012/ olej, płótno

Akt na fotelu, 2012/13

akryl, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Akt na fotelu KaDee data l. d.: 2012/13
na odwrocie napisy autorskie: Krzysztof Dudziński/ KaDee/ t. Akt na fotelu/ akryl 100 x 70 cm/ 2012/13

Akt 02, 2012

akryl, płótno, 120x70 cm
sygn. p.d. 2012/KaDee, na odwrocie opisany: Krzysztof/Dudziński/Kaa Dee/Akt 02/120 x70 cm/akryl na płótnie/2012

Akt kobiecy na dywanie - Odaliska, 1994-2012

olej, płótno; 89 x 100 cm;
sygn. l. d.: KaDee;
napis na odwrocie: DUDZIŃSKI/ FEMME COUCHEE/ SUR UN TAPIS/ 89 X 100 cm/ huile sur toile/1994/ 2012/ KaDee/Akt Kobiecy/ na dywanie/ Odaliska

Akt na krześle, 2013

akryl, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. i dat. l. g.: KaDee/ 2013
Na odwrocie napisy autorskie: Krzysztof Dudziński/ KaDee/ tytuł: Akt na krześle/ 120 x 70 cm, akryl + płótno/ 2013

Akt na niebieskim fotelu, 2011/2012

olej, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: KaDee 2011/12
Na odwrocie napis autorski: Krzysztof Dudziński, pl/ dit Ka-Dee/ olej/
płótno/ huile/ toile/ 120 x 70 cm/ 2011/ 12/ titre: Akt na niebieskim / fotelu

Akt siedzący w kwiatach, 2011

akryl,płótno, 120 x 70 cm;
sygn. z prawej: kadea` 1

Akt siedzący w kwiatach, 2011

akryl,płótno, 120 x 70 cm;
sygn. z prawej: kadea` 1

Akt na kanapie, 2011

olej, płótno,
120 x 80 cm;
sygn. p. d.: Ka-Dee 2011

Olej, płótno;
27x27 cm
Sygn. na odwrocie: Dudziński/ 27x27 cm

Poranna toaleta

olej, płótno,
92 x 62 cm;
na odwrocie napisy autorskie

Poranna toaleta

olej, płótno,
92 x 62 cm;
na odwrocie napisy autorskie

Bez tytułu, 1992

Olej, płótno;
33x33 cm
Sygn. Na odwrocie: Krzysztof Dudziński/ male sur toile/ 33x33/ 1992

Mother and child, 2010

olej, płótno,
116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

Mandala VII

Olej, płótno;
24 x 24 cm
Sygn. na odwrocie: DUDZIŃSKI/ Mandala VII

Mother and child, 2010

olej, płótno,
116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

Destrukcja znaku we wrogim lesie, 2010

akryl/płótno
116x90 cm
Sygn. Na odwrocie: Krzysztof Dudziński-Kadee?/tytuł:DESTRUKCJA ZNAKU WE WROGIM LESIE/tech: akryl,płótno/wym: 116x90/2010

Akt na czerwonej kanapie, 2009

olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: Ka Dee

Mandala 11, 1992

olej, płótno;
24 x 24 cm
sygn. na odwrocie: DUDZIŃSKI/ Mandala 11

Poranna toaleta

olej, płótno,
92 x 62 cm;
sygn. p. g.: Ka Dee

Poranna toaleta

olej, płótno, 92 x 62 cm;
sygn. p. g.: Ka Dee

Kobieta siedząca na kanapie, 2009

olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ka Dee;

Karina z fikusem, 2009

olej, płótno, 130 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

Kobieta siedząca, 2009

olej, płótno, 114 x 89 cm;
sygn. l. d.: Ka Dee;

La Femme, 2008/2009

olej, płótno
116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ka Dee;
sygn. i opisany na odwrocie: Krzysztof Dudziński / Ka Dee /
titre: La Famme / 116 x 81 x / 2008/09 / huile sur toile

Portrait 01, 2008

akryl, karton, płótno
100 x 70 cm

liczba obiektów: 37