PETROFF André (Petersburg 1893 - 1975 Nicea)
Bouquet de fleurs dans un vase bleu (1951)
olej, deska,
62 x 50 cm;
sygn. p. d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na papierze
Syg. p.d. i zatytułowany na odwrocie
6,5 x 52,5 cm
Olej / tektura (obraz dwustronny)
Sygnowany i datowany p.d.
73,5 x 62 cm