POLACZEK Cyryl (ur. 1989, Zielona Góra)
gwasz, papier, 29,5 x 21 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 31 x 22 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Cyryl Polaczek | 2017 '
olej/płótno, 56 x 45 cm
olej na płótnie, 22 x 31 cm
olej na płótnie, 95 x 60 cm
sygnowany na odwrociu
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Cyryl Polaczek | 2016 | twarz'
olej na płótnie, 60 x 50 cm,
sygn.: Cyryl Polaczek
olej, płótno, 50 x 40 cm
olej/płótno, 84 x 67 cm
na odwrociu opisany: `Cyryl Polaczek | 2011`
olej /płótno, 115 x 151 cm
na odwrociu opisany: 'Cyryl Polaczek | 2011'