1 zł
2 600 000 zł

SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)

Inny wymiar, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JSM2018r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Inny wymiar" | akryl 2018 r.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Powiew wiosny, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM 2019'
na odwrociu opisany: ‘Joanna Sułek-Malinowska | “Powiew wiosny” | akryl 2019 r.‘

W drodze na Elbę

Akryl, płótno, 45 x 78 cm,
sygn. p.d.: JSM 2017 r., opis autorski na odwrocie.

Ulotne, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Ulotne" | akryl 2018 r.'

W sieci, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JSM2018r.’
opisany na odwrociu: ‘Joanna Sułek-Malinowska | „W sieci” | akryl 2018 r.’

WĘDROWNICZEK, 2018

akryl na płótnie, 70 x 50 cm

Kokietka, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Kokietka" | akryl 2018 r.'

Most, 2015

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygn. na odwrocie: „Joanna Sułek Malinowska „Most” akryl 2015”

PRZYSMACZEK, 2018

akryl na płótnie, 70 x 50 cm

Jest wiaderko, jest zabawa, 2018

akryl na płótnie, 80 x 60 cm

Z DROGI ŚLEDZIE, 2017

akryl na płótnie, 65 x 92 cm

MAŁPI GAJ, 2017

akryl na płótnie, 60 x 80 cm

Pochmurne, 2016r.

akryl na płótnie, 120x80cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Joanna Sułek-Malinowska Pochmurne, 2016r. akryl, 120x80cm’

W drodze na Elbę 2017

Akryl, płótno, 45 x 78 cm,

Przyczajka, 2014 r.

olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.

Marine I, 2017

Akryl na płótnie, 60 x 80 cm

Kuse bikini, 2017r.

akryl na płótnie, 100x70 cm
sygnowany p d. róg: ‘JSM2017r.’
opisany na odwrocie: ‘Joanna Sułek Malinowska "Kuse bikini" akryl 2017r.’

W drodze, 2017r.

akryl na płótnie, 40x80cm.
Sygn. p. d. róg JSM2017r., opisany na odwrocie

Grzanie futra

Akryl, płótno, 40 x 50 cm, 2017
sygn. p.d.: JSM 2017 r. i na odwrocie, oprawiony.

Zwiadowcy, 2017

akryl, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. p.d.: JSM2017r. oraz na odwrocie

Dynamika przestrzeni I, 2016

akryl, płótno, 120x40 cm
opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska "Dynamika przestrzeni I" 120x40 akryl 2016 r.

Na biegunach, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2017r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Na biegunach" | akryl 2017 r.'

Spojrzenie, 2017

akryl na płótnie, 40x50 cm
Sygnowany p. d. róg: JSM2017, opisany na odwrocie

Dynamika przestrzeni II, 2016

akryl, płótno, 120x40 cm
opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska "Dynamika przestrzeni II" 120x40 akryl 2016 r.

Szwendacze, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM 2017 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Szwendacze" | akryl 2017 r.'

Chromosfera IV, 2016

akryl, płótno, 120x81 cm
opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska "Chromosfera IV" 120x81 akryl 2016 r.

Beztroska, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2017 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Beztroska" | akryl 2017 r.'

Romantyczna, 2016

akryl na płótnie, 100x70cm

Obserwator

Akryl, płótno, 50 x 40 cm, 2016,
sygn. p.d.: JSM2016r i opisana na odwrocie.

Plaża w Mombasie, 2016

akryl na płótnie, 100x80cm,

Na horyzoncie, 2016 r.

akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2016r.'

Dziecięce zabawy, 2016

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p. d.: JSM r. oraz na odwrocie

Romantyczna, 2016

Akryl na płótnie, 100 x 70 cm

W błękicie, 2016 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm

Most, 2015

Akryl na płótnie, 80x120 cm
Opisany na odwrocie

Powitanie, 2015 r.

akryl/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sułek-Malinowska | ''Powitanie'' | akryl 2015 r.'

Chromosfera IV, 2016

Akryl na płótnie, 120 x 81 cm

Pochmurne, 2016

Akryl na płótnie, 120x80cm
Opisany na odwrocie

Chromosfera III, 2016

Akryl na płótnie, 120 x 80 cm

Fala, 2014

akryl, płótno, 73 x 116 cm,sygn. na odwrocie

Dynamika przestrzeni I, II, III, tryptyk, 2016

akryl na płótnie, 3x120x40cm, opisany na odwrocie

Kieszonka, 2014

Akryl na płótnie, 100 x 70 cm

Blisko siebie, 2015

akryl, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Zaćmienie, 2015

Akryl na płótnie, 80 x 120 cm

W biegu, 2015

Akryl na płótnie, 70x100cm
Opisany na odwrocie

Tekstylnie, 2015 r.

akryl/płótno, 60 x 70 cm
synowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sułek-Malinowska | ''Tekstylnie'' | akryl 2015 r.'

Pomost, 2014

akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Wschodzące, 2015

Akryl na płótnie, 80x120cm
Opisany na odwrocie

Między nocą a dniem

Akryl na płótnie, 81 x 120 cm

Kalejdoskop życia, 2015

Akryl na płótnie, 70x100cm
Opisany na odwrocie

Czas na rybkę, 2015 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` `Joanna Sułek-Malinowska | "Czas na rybkę" | akryl 2015 r.`

Pupilek, 2015

Akryl na płótnie, 60x50 cm
Opisany na odwrocie

Splatanie kwantowe

Akryl na płótnie, 70 x 100 cm

Klaun, 2015

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

Zachodzące

akryl na płótnie, 140 x 100 cm

Poblask, 2015

Akryl na płótnie, 89 x 146 cm

Mr. Super, 2015 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany

Jezioro Studzieniczne, 2014

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Strażnik, 2014

akryl na płótnie, 50x73 cm

Wodne pląsy, 2015

akryl, płótno, 73 x 116 cm,
sygn. na odwrocie

Mała Lotta, 2015 r.

akryl/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany p.d.: `JSM 2015`
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | ``Mała Lotta`` | akryl 2015`

Seaside, 2014 r.

akryl, płótno, 73 x 116 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska akryl "Seaside" 2014 r.

Wodne, 2014

akryl na płótnie, 100x50 cm

Rozmiar 38, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | akryl 2014 | ``Rozmiar 38```

Kaczki, 2013

akryl, pótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska.

Pejzaż z wodą, 2014

akryl, płótno, 100x50 cm

Gentle, 2014

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Między pionami, 2014

akryl 100 x 50 cm

Przy-stóp-nik, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | Przy-stóp-nik | akryl 2014`

Wierny przyjaciel, 2011 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | AKRYL | 2011 r. | "Wierny przyjaciel"`

Slowly, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | technika: akryl | tytuł: "slowly" | rok: 2014`

Raz, dwa, trzy czarownica patrzy, 2012 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Joanna | Sułek-Malinowska | "Raz, dwa, trzy czarownica patrzy" | Akryl 2012 r.`

Dziewczyna, 2009 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | Akryl | 2009 r. | "Dziewczyna"`

Bez tytułu, 2010 r.

akryl/płótno,
60 x 80 cm,
sygn.

liczba obiektów: 74