PUCZEL Jarek (ur. 1965, Kętrzyn)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
olej, akryl, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l. d.: "Puczel"
olej, płótno, 50 x 70 cm, 2014
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno,
60 x 80 cm,
sygn.
olej, akryl, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. p.d.: PUCZEL
olej/płótno, 50x60 cm
sygn. na licu /PUCZEL/
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn.p.d. Puczel