1 zł
2 600 000 zł

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Tak z profilu

technika własna, płótno, 45,5 x 37,3,
sygn. p.d.: LEVKOVITCH

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Kompozycja z Judytą , 1995 r.

brąz, patyna srebrzona, wys. 23 cm, sygn. i dat. na podstawie: Levkovitch 95r, odlew 3/8

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Bez tytułu, 2007 r.

tech. mieszana, papier, 17 x 24 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: Levkovitch 07

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Nie o tym myślałem, 1998 r.

tech. mieszana, tektura, 16,5 cm x 19,3 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: Levkovitch 98

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

BEZ TYTUŁU

Technika własna, tektura; 30 x 29 cm w świetle passe-partoutSygnowany l.d.: Levk;
p.d.: LEVKOVITCH ` 05

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

ZUZANNA I JEJ ChŁOPCY, 2000

Technika własna, papier naklejony na tekturę, oprawa autorska; 19 x 25,5 wymiar pracy, 27,5 x33,5 cm z oprawą
Sygnowany p.d.: LEVKOWITCH 2000

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

TYM RAZEM RAZEM, lata 60. XX w.

Technika własna, płyta; 38 x 45 cm
Sygnowany l.d.: LEVKOVITCH na odwrociu nalepka z wystawy "W tym moja głowa"

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Twarze

sygn. na p-p.
gwasz, papier
42x29.5

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Tak z profilu

sygn. p.d.
technika własna, płótno
45.5x37.3

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Kompozycja z Judytą 1995

brąz, patyna srebrzona, wys. 23 cm; sygn. i dat. na podstawie: Levkovitch 95r, odlew 4/8

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Z nim (Avec lui), 1992

brąz patynowany,
19.5 x 19 cm
sygnowany przy d. kraw.: LEVKOVICH 5/8

LEWKOWICZ Leon (ur. 1936)

Fascynacje, 1996

gwasz, akwarela, długopis, ołówek, kredki, papier,
29 x 31 cm
sygnowany oł. p.d.: LEVKOVITCH 96
na odwr. l.d. nalepka z odręcznym napisem: Léon Levkovitch / "Fascynacje" / Paryż 1996

liczba obiektów: 12