1 zł
2 600 000 zł

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

AMERICA!, 2012 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Karol Drzewiecki 2012 r.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

X13, 2018 r.

akryl/płótno, 150 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Karol Drzewiecki 2018'

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Cry Baby, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 46 x 38,5 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec, 2017 r.

akryl/płótno, 170 x 85 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Karol Drzewiecki '16'

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Migration is not a crime, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec F2, 2013 r.

akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn.: Karol Drzewiecki 2013

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

F1-I, 2014 r.

akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. u dołu: KD 20 14 oraz na odwrocie Karol Drzewiecki 2014 r.

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Modelka

akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. p.d.: K|D|20|14

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeźdźcy , 2013

akryl na płótnie
144x64 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec n_X, 2013

akryl i olej na płótnie, 100x50 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec, 2013

akryl na płótnie
140x60 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec CH2, 2014

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Kobieta III, 2013

akryl na płótnie
120x80 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

American Dream

olej, płótno, 140 x 70 cm,
sygn. p.d. Karol Drzewiecki 14

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Newspaper IV

technika mieszana, kolaż, 70 x 110 cm, nie
sygn.

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Newspaper III, 2013

technika własna na desce, 110x70 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec

sygn. p.d. Karol Drzewiecki'14

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Pozytywka

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d. Karol Drzewiecki'13, oprawa autorska

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Newspaper V, 2013 3

akryl, kolaż, płyta, 110x70 cm
sygn. p.d. Karol Drzewiecki `13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec NP1, 2014

akryl, olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

A touch of war, 2012

akryl na płótnie, 80x100 cm,

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec CH1, 2014 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki `14`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec 19

olej, płótno, 140 x 70 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki 14

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

McDavid

olej, płótno, 140 x 70 cm,

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Ubrana w kobiecość, 2013

akryl na płótnie, 140x60 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Ubrana w kobiecość II, 2013

akryl na płótnie, 140x60 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

I don't like caviar, 2013

akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki '13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec XXV, 2013

akryl, spray, szablon, płótno, 140 x 60 cm,

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

bez tytułu, 2013

akryl, szablon, płótno, 124x84 cm
sygn. Karol Drzewiecki `13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

bez tytułu, 2013

akryl, kolaż, płyta meblowa, 63x91cm
sygn.p.d. karol dzrzewiecki `13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

I wanna be a millionaire, 2012

akryl na płótnie,
80x100 cm,
sygnowany p.d.

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec z serii III-3

akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeżdziec II, 2013

akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn.p.d.: Karol Drzewiecki`13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeżdziec 6, 2013

akryl, płótno, 100 x 50 cm,

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeźdźcy, z serii III

sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeźdźcy, z serii II

sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec, 2013

akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. p. d.: Karol Drzewiecki / 2013

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

TERAZ MY, 2013 r.

olej/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki `13`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Kobieta I, 2013

akryl na płótnie
100x60 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Karol Drzewiecki `13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Husarz, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 140 x 80 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec 18, 2013

akryl, spray, szablon, płótno, 144x63,5 cm
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki `13

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec 003, 2013

technika mieszana, płótno, 140 x 60 cm,

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec J8, 2013

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Kobieta I, 2012

akryl, płótno, 75 x 75 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki 2012

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Kobieta II, 2013 r.

olej/płótno, 75 x 75 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki 2013`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Wenus, 2013

Akryl i kolaż na desce
100x70 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Kąpiel, 2012

akryl, technika mieszana, deska,

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Z cyklu `Newspaper`, Water only 2 Euro, 2013 r.

akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Fot. Karol Drzewiecki `13`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Cry baby, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 46 x 38 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

American Dream, 2013

akryl, szablon na płótnie, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki 2013

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Rise, 2012

akryl, deska, 140 x 81 cm,
sygn. p. d.: Karol Drzewiecki 2012

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Bez tytułu, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Łąka, 2011

Akryl na płótnie, 100x70 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Bez tytułu, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 140 x 60 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jez

akryl, raster drukarski, płótno, 144 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jez

akryl, raster drukarski, płótno, 140 x 60 cm
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

AMERICA!, 2012 r.

akryl/płótno, 110 x 140 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki 2012 r.`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Je¼dziec X, 2012

akryl/raster drukarski/płótno, 140x60 cm
sygn. u dołu: Karol Drzewiecki 2012

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Je¼dziec XI

akryl, raster drukarski, płótno, 140 x 60 cm, sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Bez tytułu, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 146 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec V

akryl, raster drukarski, płótno, 140 x 65cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec

61 x 144, technika mieszana , malarstwo akrylowe/raster

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

VOGUE, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 146 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Bez tytułu (2012)

sygn. p.d. akryl, serigrafia, płyta HDF, 70x55 cm (każdy z 4 elementów)

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec 9 (2012)

sygn. l.d., akryl, druk solwentowy, płótno/deska, 99.5x44 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec 6 (2012)

sygn. p.śr., akryl, druk solwentowy, płótno /deska, 97x42.5 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec I, 2012

akryl, serigrafia, płótno, 145 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Angelina, adopt me!, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Curiosity, 2012

akryl, płótno, 145 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec I, 2012 r.

akryl, raster drukarski/płótno naklejone na deskę, 94 x 43 cm
na odwrociu opisany: `Karol Drzewiecki | 2012 | (...)`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Jeździec 7

akryl, serigrafia, płótno, 97 x 43 cm,
sygn. na odwrocie

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Madonna, 2011 r.

akryl, raster drukarski/płótno naklejone na deskę, 61 x 43 cm
sygnowany p.d.: 'KAROL DRZEWIECKI'
na odwrociu opisany

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Pippa Middleton, 2012 r.

akryl, raster drukarski, płótno/deska, 57 x 42 cm
sygnowany p.d.: `KAROL DRZEWIECKI 2012`
na odwrociu opisany: `KAROL DRZEWIECKI 2012`

DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)

Paul McCartney, 2011 r.

akryl, raster drukarski/płótno naklejone na deskę, 52 x 42,5 cm
sygnowany p.d.: `KAROL DRZEWIECKI 2011`
na odwrociu opisany

liczba obiektów: 74