PELLETIER Krystyna (1914 - 2007)
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: K PELLETIER;
na odwrocie napis: K. PELLETIER / 1966 r. / Olej = 65 x 54; oraz nr 63 i 2.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 56 x 47 cm;
sygn. p. d.: K. Pelletier oraz na odwrocie
Olej, płótno;
wym.: 56 x 47 cm;
sygn. p.d.: K. Pelletier oraz na odwrocie.
Olej, płótno
wym.: 51,5 x 34,5 cm
sygn. p.d.: K. Pelletier 58 oraz na odwrocie.
Olej, płótno
wym.: 54 x 65 cm