POLEWCZAK Aneta
technika własna, olej, akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLEWCZAK Aneta
olej, akryl, technika własna, płótno, 80 x 150 cm,
sygn. p.d.
POLEWCZAK Aneta
POLEWCZAK Aneta
farba drukarska, olej, akryl, płótno, 130 x 80 cm, sygn. na odwrocie
POLEWCZAK Aneta
POLEWCZAK Aneta
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. na odwrocie